Skocz do zawartości

MOTOCYKLIśCI DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA!


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wybiore sie z kolega(na skuterku) o 12.30

 

jakbyscie widzieli wolno jadaca NS1 ze mna w kamizelce- to bede to pewnie ja :icon_mrgreen: no i do tego plecaczek. kolega granatowym Vaporem.

 

nie ma sensu zebysmy sie zbierali na placu, bo bysmy tam do wieczora nie zajechali.

 

pzdr:)

 

No i jesteśmy spowrotem.

 

moim skromnym zdaniem niech żałują ci, ktorzy z jakiegokolwiek powodu tam nie pojechali...

 

atmosfera suuuuper i w ogole.

 

wybaczcie mi(kieruje to do osób, które tam były) tylko to, ze przeze mnie tluklismy sie 50-60 a i w porywach do 80 kahaema... :icon_rolleyes: :lapad: :icon_mrgreen: :/ no ale w końcu Vapor też był swego rodzaju atrakcją... :icon_mrgreen:

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie mi(kieruje to do osób, które tam były) tylko to, ze przeze mnie tluklismy sie 50-60 a i w porywach do 80 kahaema... :D :D :D :/ no ale w końcu Vapor też był swego rodzaju atrakcją... :P

pzdr:)

 

hmmm ja chcialam zauwazyc ze dla nastoletnich niewiast to Twoj pojazd byl najlepszy ze wszystkich... i chcialy jezdzic tylko z Toba :icon_twisted: podziekuj swojemu koledze na skuterku ze sie z nami wybral. Dla mnie to nie lada wyczyn przejechac taka trase Vaporem :banghead: :banghead: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, dowiedziałem sie też, że jestem szaleńcem, wariatem, świrusem i pare tam innych...

jednak(najmniejsza) pojemność skokowa o wszystkim jeszcze nie świadczy :crossy: :banghead: :banghead:

teraz tylko musze pospawać lusterko i wszystko wróci do normy... :crossy:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, dowiedziałem sie też, że jestem szaleńcem, wariatem, świrusem i pare tam innych...

Ja podobno jeżdżę jak diabeł :)

Wieczorem dziewczyny pytały o namiary na Ciebie :crossy:

Ogólnie impreza super. Z plecaczkiem bawiliśmy się niczego sobie.

Jak ktoś z was ma jakieś fotki niech wrzuca. Ze swoimi jak zrobię porządek, to też podam linka.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka bardzo fajna,szkoda tylko że było nas tak niewielu. :icon_biggrin: dla kolegi na skuterku za wytrwałość no i prędkości w porywach dochodzące do 80km.

 

A tak na marginesie jakieś dwa kilometry przed domem skończyły mi sie klocki hamulcowe ale z głośnym zgrzytem przedniego koła udało mi się dojechać na parking.

 

Pozdrawiam wszyskich uczestników pikniku,zdjęcia postaram się wrzucić jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zaczynam załować że mnie z wami nie było :icon_mrgreen:... ale GPZ-tem bez prawka troche strach jeszcze odemnie to jest spory kwał drogi i zaistaniała jeszcze inna sytuacja przez którą nie mogłem sie pojawić (magneto wiesz o co chodzi a właściwie o kogo :icon_mrgreen: ) ale mam nadzieje że w przyszłym roku ten piknik znów sie odbędzie i wtedy pojawie sie na 100% :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Damiano_2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że podałeś? D.gif

 

ja niestety nie miałem aparatu, ale wziął sfera50 i go nie wykorzystał... :/ nie wiem czy skleroza czy jak... j.gif

 

pzdr;)

żadna skleroza porostu ty mój aparat gdzieś w swoim kuferku żeś schował i nie maiłem do niego dostępu :icon_razz: . Ale imprezka bardzo fajna (super) . najmniej szczęśliwie z niej mój fajerek wyszedł . troszkę porysował go jakiś dzieciak . ale już go wypielęgnowałem i wszystko wróciło do normy . a co do kolegi na skuterku również pełen podziw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie fajne zdjecia... :)

 

mam nadzieje, ze za rok bedzie mozna powtorzyc ta akcje :) ale w znacznie liczniejszym gronie.

 

w ogole to mnie zastanawia co sie zlozylo na to, ze bylo nas tylko tylko tylu... czyzby zlot w Ozorkowie czy jak...?

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek, a co z filmem??? bedzie sie mozna go spodziewac jakoś na dniach???

 

pzdr:)

Ja w sumie dopiero jakąś godzinę temu dotarłem na dobre do domu :) Prawie 600 km zeszło przez weekend. Film postaram się jak najszybciej zrobić i wrzucić na parę płytek, to podrzucę wtedy do Łodzi i kto będzie chciał to sobie weźmie. Myślę, że na sobotę lub niedzielę będzie gotowy.

Trochę moich fotek jest do ściągnięcia pod poniższym linkiem

http://rapidshare.com/files/38171525/zdjecia.rar.html

 

Twoich namiarów nie podałem bo ich nie miałem. Zgłoś się do Jarka, na pewno poda dalej :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...