Skocz do zawartości

MOTOCYKLIśCI DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA!


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz powiedzcie mi w jednej sprawie:

 

czy obecnosc mnie, czy tez Damiano_2013 przy czym mamy po 17 lat, nie bedzie tam glupio wygladala?

zastanawia mnie fakt; my w stosunku do nich mamy "wszystko", wiecie o co chodzi, dom, rodzina, a w dodatku wlasne juz nawet motocykle. nie chcialbym swoja obecnoscia sprawic przykrosci komukolwiek, nawet jesli pogodzil sie z rzeczywistoscia. czy nie mam sie o co obawiac? w koncu to nasi rowiesnicy...

no i oczywiscie zapisuje sobie numer konta, nie obiecuje wiele, bo sam jestem zadluzony, ale mysle, ze nawet te 20 zł sie przyda.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magneto...

nie sądzę, ponieważ: :icon_question:

po pierwsze:

- dom dziecka, to początek życia, nic więc nie stoi nie przeszkodzie, żeby ich życie potoczyło się lepiej (daj Boże) niż nasze. Dom dziecka nie przekreśla ich życia

po drugie:

- ktoś musi im dawac dobry przykład. Wydaje mi się, że nikt tam nie jedzie na lanserkę, tylko p oto, żeby pokazac dzieciakom, że jest się na kim wzorować, że pomimo tego, ze mamy trochę więcej kasy, rodziny, moto itp., nie wywyższamy się, pamiętamy o innych...

po trzecie:

- propagujemy moto jako sposób na życie...

Pewnie sporo innych za, więc fajnie że się piszesz i naprawdę, sprawisz im swoją obecnościa wielką frajdę.

Tak sądzę...

pzdr,

Jacekk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale moja mysl tyczyla sie terazniejszosci; niektorym moze sie wydawac, ze juz sa przekresleni. jednak masz racje z jednej strony; pojedziemy tam po to, aby pokazac, ze wszsytko jest mozliwe. zreszta moja historia tylko z pozoru moze wydawac sie slodka, ale to tylko pozor. mam spory kontakt z takimi ludzmi i wiem, jak podniesc na duchu... :biggrin:

 

tak wiec pisze sie na 100%, zeby skały s*ały to i tak tam pojade :D :D

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jeśli można to i ja się na to pisze jak juz wspominał magneto. Jestem zawsze chętny do pomocy w takich sprawach. Miło będzie sprawic tym dzieciakom choć troche frajdy. A więc ja napewno się tam pojawie i raczej napewno z magneto czy magnetem czy jakos tak bo nie wiem jak to odmienić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"te dzieciaki" sa w naszym wieku :crossy: :lalag: :wink:

 

tak czy siak, wypadaloby sie choc troche dorzucic do tej akcji, nie Damiano? :buttrock: i jesli juz to magnetem... ;)

 

pzdr:)

 

 

Dobra może przesadziłem z tymi dzieciakami nie jestem taki stary żeby tak mówić ale mysle że każdy wie o co chodziło mi w tamtym poście. A co do dorzucania sią jestem za jednak z mojjej strony to nie będzie jakas zawrotna suma bo sam nie mam za wiele kasy ale chyba liczy sie gest czyż nie??? A ty magneto mogłes sobie wybrac jakis normalny nick a nie magneto co to ma wogole być nawet nie wiadomo jak to odmienić... :notworthy: :notworthy:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie i deklaracje i naprawdę jeśli tylko ktoś może to nawet 10 złotych będzie pomocne, bo przecież jak po te 10 zł wpłacie więcej ludzi to już będzie na część imprezy.

Wiekiem się nie przejmujcie bo może być tak, że to z Wami-młodymi dzieciaki chętniej zagadają nić ze zgredami.

Ja od jutra zaczynam akcję sponsor i przez najbliższe trzy dni będę łaził tu i tam i prosił kogo się da o wsparcie finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZISKAAA!Mamy pierwszą wpłatę od naszego kolegi z 4um na podane konto.

Jaja sobie robisz? Myślałem, że będę któryś tam z kolei, a tu takie buty. Kasa niewielka, ale zawsze coś.

Sprężać się ludziska, kto może niech parę groszy chociaż wrzuci.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YARECK, RobB,

Wasza akcja jest bardzo szlachetna i chętnie bym się przyłączył. Jak dobrze zrozumiałem z wątku termin jest niezmenialny i mówimy o 15/06 wieczorem start.

Poprawcie mnie if I'm wrong.

Niestety w tym terminie nie mogę ale trudno, mam nadzieję, że to nie jest ostatnia taka okazja na tym forum.

Czy planujecie podobną akcję w innym DD, w innym terminie ?

Myślę też, że fajnie było by postarać się o rozrywkę dzieci w wieku do 10 lat. Oczywiście warto też dbać o dzieci w wieku 15+ ale im łatwiej zadbać o siebie niż młodym poniżej 10-go roku życia.

pozdrawiam,

pastec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magneto! Im szybciej tym lepiej. Ja i RobB będziemy wiedzieć na czym stoimy.

pastec! Termin jest rzeczywiście niezmienialny. Główne atrakcje przewidziane są na sobotę tj. 16 czerwca, ponieważ w piątek - 15 - dzieci przyjadą na kolację, a w niedzielę po snaidaniu będą zwiedzać Nieborów, Arkadię i skansen w drodze powrotnej do domu dziecka.

Jeśli chodzi o mnie to na razie nie myślałem o podobnej imprezie dla dzieci z innego dd, ale nigdy nie mówię nigdy.

ACHA!! Mamy kolejną wpłatę od koleżanki z www.burgmania.net/forum - KAROLINY. Wielkie dzięki.

A teraz to już są trzy wpłaty. Nie wiem czy darczyńca jest z któregoś forum, a nazwiska i imienia podawać nie będę bo nie jestem upoważniony. Tak czy owak.Gigantyczne dzięki za kolejną wpłatę.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwolę sobie odświeżyć nieco temat.

Niestety już pare firm odmówiło udzielenia pomocy finansowej, a te do których mam zadzwonić wkrótce też raczej dały do zrozumienia, że z kasą będzie ciężko. Będę się starał chociaż jakieś gadżety od nich wyprosić to może na allegro udałoby się sprzedać.

Może jak ktoś z Was zna kogoś z salonów samochodowych, motocyklowych, tudzież innych, to może udałoby się mu wyprosić jakieś breloczki, smycze, czapeczki, ręczniki, no sami wiecie o co chodzi. Wystawilibyśmy to na allegro od 1 zl z zaznaczeniem jaki jest cel aukcji-może tak coś sie uda uzbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...