Skocz do zawartości

MOTOCYKLIśCI DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA!


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziękujemy Wam za odzew :clap:

Byliśmy z Jarkiem w sobotę w ww. ośrodku, złożyliśmy pismo z prośba o kalkulację kosztów.

Odpowiedź powinniśmy dostać na początku tygodnia.

Wstępnie wychodzi to za noclegi i podstawowe wyżywienie od 15 wieczorem do 17 rano po ok. 95 zł za dziecko.

Pozostałe atrakcje osobno wg. kalkulacji.

Myślę, że trafiliśmy na pozytywny odzew więc może niektóre będą za free :notworthy:

W każdym razie zaklepaliśmy już termin, dwa pawilony dla Dzieci i Opiekunów, a dla motocyklistów i skuterzystów 4-5 domków.

 

Pozdrawiam

RobB. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto przybędzie nich weźmie jakiś sportowy ciuch. Przewiduję mecz w nogę: dzieci - goście.

Od razu jak zobaczyłem newsa wiedziałem, że się pojawię, ale teraz to już w ogóle :wink: Boniek na meczu być musi :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nam zloja skore i odjada naszymi maszynkami

Może skórę złoją, a maszyn nie wezmą - bez obaw. :clap:

Czy moge zabrać ze sobą córkę?

Pewnie, że możesz ale na zawarcie przyjaźni/zakolegowanie się z dziećmi raczej bym nie liczył. Jeden dzień to za krótko, tym bardziej, że ruch zapowiada się spory. Ale nic nie jest przesądzone - może się okaże, że się myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!!! LOS IMPREZY ZALEŻY TYLKO OD NAS I SPONSORÓW, O KTÓRYCH WRAZ Z ROBEMB. BEDZIEMY SIE STARAĆ!

Rozmawiałem o finansach z dyrektorką Domu Dziecka i sprawa ma się następująco: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (rozdziela kasę na domy dziecka m.in.) środki na takie imprezy ma w jednym "paragrafie" razem z wypoczynkiem letnim dzieci. Co do wydatków na ten rok decyzję musi podjąć Rada Miejska, a uczyni to nie wcześniej niż w marcu i co gorsza może to być kwota rzędu 500,- zł na dziecka do końca roku. Sami więc widzicie, że nie ma z czego kroić.

 

W związku z tym, po wspólnym ustaleniu z RobemB. założyłem subkonto na swoim koncie Inteligo gdzie można wpłacać nawet najdrobniejsze sumy. Z funkcjonowania konta na życzenie każdej osoby będę mógł się rozliczyć. JEST TO KONTO TYLKO I WYŁĄCZNIE Z PRZEZNACZENIEM NA ÓW PIKNIK!!!

Oto jego numer:

Jarosław Jan

50 1020 5558 1111 1088 3010 0369

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swej strony mogę dodać, że koszty ww. imprezy, której harmonogram będzie wyglądał mniej więcej tak:

15.VI – przyjazd do Ośrodka, zakwaterowanie, kolacja zapoznanie,

16.VI – śniadanie, gry zespołowe, wożenie na konikach, paintbal, wożenie przez motocyklistów, wycieczka na wozach konnych do leśniczówki, pokaz pszczelarski, obiad w trakcie.

Dzień zakończyłby się kolacją z ogniskiem i „dyskoteką”, wręczenie darów przekazanych przez użytkowników jednośladów.

17.VI – śniadanie, wycieczka do Nieborowa i Arkadii, przejazd do Maurzyc i zwiedzanie skansenu Ziemi Łowickiej, pożegnanie Dzieci i Ich powrót do Domu.

 

wyniosą:

pobyt-noclegi i wyżywienie dzieci - 3400 zł, dzięki uprzejmości właścicielki ośrodka Pani Beaty Lińskiej początkowa cena za dobę z 95 zł została zmniejszona do 85 zł, a 4 opiekunów będzie za free - DZIĘKUJEMY :buttrock: :clap:

przejażdżka wozem konnym po Bolimowskim Parku Krajobrazowym, zwiedzanie Leśniczówki i mini ZOO - 240 zł,

jazdy dzieciaków na kucykach i konikach po terenie ośrodka - 200 zł,

pokaz pszczelarski połączony z degustacja miodków - free DZIĘKUJEMY :) :clap:

wieczorne ognisko i "dyskoteka" - 300 zł,

paintbal w wersji okrojonej, czyli strzelanie do tarczy - 600 zł,

wejściówki do Nieborowa i Arkadii - 400 zł.

 

Jak widać trzeba zebrać minimum 5140 zł i zważywszy na środki jakimi dysponuje MOPS lepiej liczyć na siebie :crossy:

Mimo, że jest to kupa kasy nie spoczywamy w wysiłkach jej zebrania i to nie bez efektów, są już pierwsze wpłaty od sponsorów DZIĘKUJEMY ;) :clap:

Prosimy więc o pomoc, nawet nieduże za to liczne wpłaty zasypią ten finansowy dołek.

Oczywiście nadal trwa zbiórka darów dla Dzieciaków np.: w formie odzieży przez Was produkowanej lub może innych rzeczy dla Nich przydatnych.

W tej kwestii prosimy o zapytania na priva, prześlemy listę z potrzebna rozmiarówką i uzgodnimy sprawy logistyczne.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

RobB. :)

Edytowane przez RobB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżam wątek, nadal czekamy na wpłaty, cel jest Wam znany i myślę szlachetny :icon_biggrin:

 

Rozumiem, że każdy ma wydatki więc nie liczę na jednorazowe duże wpłaty, choć takie też się zdarzają - na szczęście :crossy: .

Ale nawet wpłaty po 10 czy 20 zł. w większej ilości pozwolą nam na sfinansowanie imprezy :icon_biggrin:

 

Oczywiście jeśli widzicie możliwość uzyskania pomocy z innych źródeł to poproszę o info na priva :cool:

 

Pozdrawiam

RobB. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...