Skocz do zawartości

MOTOCYKLIśCI DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA!


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się cieszę, choć szczerze powiem, że w piątek będę z dziećmi w momencie przyjazdu a później dopiero wieczorem bo muszę wyrwać się do Wawy. W niedzielę natomiast uszę reniutko wybyć też do Wawy bo mam pokaz dyplomowy na studiach i po prostu musze na nim być bo nie zaliczę podyplomówki.

Tak czy siak bardzo się cieszę na nasze spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś już może na 100% powiedzieć, że bedzie wBolimowie na pikniku w sobotę?

Mam pewne obawy że obiecane dzieciom odwiedziny motocyklistów i ewentualne wożenie spalą na panewce.

 

P.S. Posiada ktos wiedzę na temat tego jaka pogoda jest zapowiadana na najbliższy weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Onet, z ktorego ja zawsze korzystam i raczej sporadycznie sie zadarza zeby ich przepowiednie odbiegaly od prawdy mówi nam dokladnie to:

 

http://pogoda.onet.pl/0,200,38,miasto.html

 

czyli w sobote bedzie lekki deszcz :/

 

mi by to wcale nie przeszkadzalo, mysle ze innym uzytkownikom jednosladow tez, mowie o tych, ktorzy na prawde chcieli tam pojechac.

 

co do mnie to jezeli sytuacja nadal sie pbedzie przedstawaila tak jak obecnie, to z mojego wyjazdu nici :/ nawalil mi modul zaplonowy, szukam, szukam i znalezc nie moge...

Damiano 20_13 sprzedal moto a wiem ze ma za duzo oleju w glowie zeby na GPZ`tce bez prawka jechac taki kawal drogi. moja obecnosc jest wiec 3 do 4 ze jednak nie pojade, chociaz staram sie jak tylko moge.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już może na 100% powiedzieć, że bedzie wBolimowie na pikniku w sobotę?

Na 100% w sobotę przyjadę z plecaczkiem. Jeszcze tylko dokładnie nie wiem czy będę sobota-niedziela czy piątek-niedziela.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tego co widze to trzy maszyny bedą plus moja. Dołączy ktoś jeszcze?

 

Z tego co wiem to Tita nawiązuje kontakt z Knight Riders bo obiecali przyjechać jak rozmawiałem z ich Prezydentem Krzysztofem.

 

Plan wstepny na sobotę jest taki, żeby od rana dzieci miały strzelanie do tarcz z markera paintballowego (niestety normalnego paint balla nie będzie), wożenie autami terenowymi z Autotrapera, koniki i pokaz pszczelarski, a wożenie na dwóch kółkach po południu. Chyba że ktoś ma inny pomysł?

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z łódzkiej grupy więcej chętnych nie ma? Tyle osób tutaj na forum działa, to może chociaż na sobotę paru da się namówić?

 

spotykamy sie dzis w Ironie, mysle ze jest szansa na 3-4 motocykle jesli wybierze sie Wiola z rodzina i Edison. Ale to nadal za malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano cosik malutko. Mnie w Ironie raczej nie będzie tylko będę o 19 na placu. Sory ale mam pracę dyplomową do napisania do piątku. Poza tym ja jadę choćby skały ... bo bede am m.in. w roli opiekuna, a reszta domówienia się o której, ile osób i czym należy do Was.

Nie ukrywam że dzieciaki trochę pewnie będą zawiedzione liczbą motocykli jak przypomną sobie imprezkę z Grotnik z września 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...