Skocz do zawartości

KTM Duke


Rekomendowane odpowiedzi

jestem w trakcie poszukiwania enduro i trafił mi się w swietnym stanie moto jak w temacie. Pytanie czy Duke w ogóle nadaje sie do enduro,co trzeba przerobić oprócz zmiany kół,czy nie bedzie problemu z zaciskiem??jak w ogóle jedzi Duke w porównaniu do LC4. Zawieszenie jest przystosowane typowo do jazdy po drogach??JAk z dostępnością czesci do tego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie poszukiwania enduro i trafił mi się w swietnym stanie moto jak w temacie. Pytanie czy Duke w ogóle nadaje sie do enduro,co trzeba przerobić oprócz zmiany kół,czy nie bedzie problemu z zaciskiem??jak w ogóle jedzi Duke w porównaniu do LC4. Zawieszenie jest przystosowane typowo do jazdy po drogach??JAk z dostępnością czesci do tego modelu

Ja wole zwykłe kultowe LC4 wydaje mi się ze są fajniejsze a duki to są typowe endura turtystyczne do jazdy po drogach, ale widzałem pare takich prerobionych na endura supermoto( prawie jak LC4) i tez fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mialem Duke wiec pisze-Generalnie KTM DUKE to takie LC4 na nieco innym zawieszeniu (Upside down). Silnik taki jak w LC4, rama tak samo. Motocykl bardzo dobrze prowadzi sie w zakretach na szosie, pozwala na bardzo glebokie zlozenia, w koncu zawiecha jest nie byle jaka bo White Power w pelni regulowalna.

Co do jazdy w terenie, to po szutrze jest ok-ja nawet na nim raz skakalem na zawodach supermoto, ale to nie jego miejsce-krotki skok zawieszenia przy ladowaniu daje w kosc uszczelniaczom oraz kierujacemu.

Czesci dostepne sa tak samo jak do LC4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam, nie chce zakladac nowego tematu.

Czy warto sie zainteresowac 10 letnim Dukiem(w cenie do 8500)? Czy moze to jest skarbonka bez dna? Prosze mi nie odradzac ze mlody jestem itd :icon_biggrin: teraz smigam na 70 ccm i troche juz mnie to nudzi. Mam 191 cm i mysle ze taki Duke bylby dla mnie dobry.

Wiem, ze niewygodny, ze niekulturalny, ze halasuje, ze preclowac sie w trasie nie da zbytnio :crossy: ale taki ma byc :notworthy: :buttrock: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakladac nowego tematu.

Czy warto sie zainteresowac 10 letnim Dukiem(w cenie do 8500)? Czy moze to jest skarbonka bez dna? Prosze mi nie odradzac ze mlody jestem itd :) teraz smigam na 70 ccm i troche juz mnie to nudzi. Mam 191 cm i mysle ze taki Duke bylby dla mnie dobry.

Wiem, ze niewygodny, ze niekulturalny, ze halasuje, ze preclowac sie w trasie nie da zbytnio :buttrock: ale taki ma byc ;) ;) :icon_mrgreen: :smile:

SIlniki od LC4 to dobra i trwala konstrukcja. Mialem takiego duka i musze powiedziec, ze bardzo fajna maszyna. Ja dodatkowo przelozylem go krociutko i byl naprawde ostry. Swietna maszyna do miasta, zabawy a nawet na tor kartingowy. Wywrotka nieskutkuje w zasadzie zadnymi wydatkami. Podnosisz sprzeta i jedziesz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIlniki od LC4 to dobra i trwala konstrukcja. Mialem takiego duka i musze powiedziec, ze bardzo fajna maszyna. Ja dodatkowo przelozylem go krociutko i byl naprawde ostry. Swietna maszyna do miasta, zabawy a nawet na tor kartingowy. Wywrotka nieskutkuje w zasadzie zadnymi wydatkami. Podnosisz sprzeta i jedziesz dalej.

Skoro tak to musze jak najszybciej pogonic moje obecne padlo i zbierac pieniazki na Duka :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...