Skocz do zawartości

17 latek zginął uciekając przed policją


GT 80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelmoto2

komentarze macie naprawde w pyte wypasione, ciekawe jak by ktorys z was jechal z jakims ziomkiem ktory tez nie ztrzymal by sie do kontroli i zaczal dylowac i wyjebal by loda czy wasze rodziny tez by takie komentarze sadziły a matula nameless by powiedziala "widze ze selekcja naturalna dziala"

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ci policjanci nie strzelali /choćby w powietrze/ bo znowu mieli byśmy następnego "męczennika" policyjnej agresji, próbującego wyłudzić kolosalne odszkodowanie.

A tak kolejnego /o zmarłych źle się nie mówi/ mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarze macie naprawde w pyte wypasione, ciekawe jak by ktorys z was jechal z jakims ziomkiem ktory tez nie ztrzymal by sie do kontroli i zaczal dylowac i wyjebal by loda czy wasze rodziny tez by takie komentarze sadziły a matula nameless by powiedziala "widze ze selekcja naturalna dziala"

:icon_mrgreen: zgadzam się a chłopaczka szkoda bo głupio w ch## zginą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarze macie naprawde w pyte wypasione, ciekawe jak by ktorys z was jechal z jakims ziomkiem ktory tez nie ztrzymal by sie do kontroli i zaczal dylowac i wyjebal by loda czy wasze rodziny tez by takie komentarze sadziły a matula nameless by powiedziala "widze ze selekcja naturalna dziala"

 

moja matula akurat nie ma tu nic do zeczy.

trzeba byc glupim zeby powiezyc swoje zycie 16latkowi za kierownica. zaryzykowal i przegral, a i pasy zapinac trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

moja matula akurat nie ma tu nic do zeczy.

trzeba byc glupim zeby powiezyc swoje zycie 16latkowi za kierownica. zaryzykowal i przegral, a i pasy zapinac trzeba.

 

to czasem zamiast pieprzyc kocopolki to trzeba ruszyc lepetyna, jak rozumie ty nigdy nie popelniasz bledow i zawsze robisz wszystko madrze i rozsadnie tylko pogratulowac, wiadomo ze pasy sie zapina ze nie jezdzi sie z gowniarzami itd ale kazdy mysli ze ten jeden raz mu sie uda a jak sie nie uda nie ma co pie**olic ze selekcja naturalna dziala, bo tak w zasadzie mozna w kazdej sytuacji powiedziec tylko po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Bo to akurat bardzo dobry przykład. Przywalili w stały element krajobrazu więc nikomu postronnemu nic się nie stało. A z tym żalem nad biednymi chłopcami to nie przesadzajcie. To że ktoś sam nie jest święty nie zamyka mu drogi do potępiania debilizmu jakim wykazała się ta ekipa. Ciekawe czy też byście tak biednych nastolatków żałowali jeżeli w zamiast kupę kamieni przywalili by w grupę ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czasem zamiast pieprzyc kocopolki to trzeba ruszyc lepetyna, jak rozumie ty nigdy nie popelniasz bledow i zawsze robisz wszystko madrze i rozsadnie tylko pogratulowac, wiadomo ze pasy sie zapina ze nie jezdzi sie z gowniarzami itd ale kazdy mysli ze ten jeden raz mu sie uda a jak sie nie uda nie ma co pie**olic ze selekcja naturalna dziala,(...)

 

popelnilem wiele bledow, ale wciaz zyje, wnioskuje wiec ze zaden nie byl wystaraczajaco glupi. staram sie dbac o wlasne zycie i uzywac pasow/kasku. jesli ktos podejmuje decyzje ktorej konsekwencja moze byc smierc(ktorej mogl by w prosty sposob zapobiedz np zapinajac pasy) nie ma nad czym sie rozczulac jaki to on biedny jest poprostu glupi.

 

zaraz bedzie ze kazdy jezdzacy szybkim moto sa glupi czy cos, nie nie uwazam ich za glupich. glupi sa ci co nie przestrzegaja podstawowych zasad bezpieczenstwa.

 

bo tak w zasadzie mozna w kazdej sytuacji powiedziec tylko po co?

nie w kazdej..

jesli idziesz sobie chodnikiem i ktos w ciebie wjedzie samochodem to byl poprostu pech.

 

Ciekawe czy też byście tak biednych nastolatków żałowali jeżeli w zamiast kupę kamieni przywalili by w grupę ludzi?

albo czlonka rodziny ktoregos z was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda gościa,fajne macie wypowiedzi odniośnie nieboszczyka ... to akurat moze lepiej przemilcze ... kurcze to jest normalne każdy jest ciekawy od małego jak sie jeździ samochodem młody juz umiał chciał sie popisac przed kumplami przewieść sie kawałek pewnie nei daleko od domu i tyle lipa ze ich policja zaczeła ścigać i wyszło jak wyszło też w wieku 16stu lat jeździłem czasami fura kumpla ojca potajemnie i to dość czesto sobie latalismy po rzeszowie jakos wszyscy żyjemy tylko własnie wrazie zatrzymania ... jak sie niechce mieć kłopotów lepiej uciekac ale znowu bez praktyki i wprawy przed policja nie wiadomo czy to taki dobry pomysł szczególnie po jakis głównych asfaltowych. Po prostu tragedia chłopak nie miał szcześcia moze on właśnei był przeciwny i darł sie zeby sie zatrzymali ? Nie znacie dokładnie sytłacji tak ze takie komentarze to sobie mozecie w buty wsadzic typu selekcja naturalna i było w pasach jeździć ... Ciekaw jestem czy wy z tyłu w samochodzie zapinacie pasy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko własnie wrazie zatrzymania ... jak sie niechce mieć kłopotów lepiej uciekac

no chyba w tym przypadku było dokładnie odwrotnie... Jest dobrze kiedy jest dobrze. Też jeździłem bez prawka w wieku lat 16-tu przez 2 lata. Raz mnie zatrzymano, dogadałem się jakoś nawet nie dałem w łapę. Starałem się jeździć normalnie a nie kozaczyć.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...