Skocz do zawartości

Treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a dziekuje bardzo:) akurat 135 spieprzylem na maksa, 175 troszke lepiej, ale dzieki tym fotkom widze na spkojnie w domu co poprawic w jezdzie, tak ze dziek wielkie Shrek za foty!!!

 

 

Może nie mam racji ale z fotki wnioskuje że jak jedziesz w zakręcie to może troche za bardzo zbiornika jesteś "przytwierdzony" tzn. że podczas składania skręcasz się na motorze i nie wychylasz się za bardzo z motocykla. Jakbyś zsiadł tylkiem z moto i sylwetke miałbyś w miare proso do kierunku jazdy i tułw wychyliłbyś mocniej w strone asfaltu to na tym złożeniu kolano gwarantowane i lepiej by sie moto prowadziło. To są moje wnioski. Sam kiedyś próbowałem sie składać na drodze tak mocno i robiłem tak jak pisałem że skręcałem sie za dużo na motocyklu i kolano było za blisko motorku. Jechało mi sie wtedy bardzo niepewnie. Później zrobiłem tak jak też napisałem i całkiem inna jazda. Tez oglądałem angielski program na temat jazdy na kolanie i też tam tak mówili jak napisałem. Może się myle bo zabradzo ja nie mam wprawy bo na torze jeszcze nie byłem ale w okolicy mam piekne serpentyny to tam czasem jeźdże. Wkońcu jestem z podkarpacia to i na Słowacje sie czasem wyrwe.

 

P.S Odrazu mówie że nie chce nikogo uczyć jeździć a zresztą widziałem już inne fotki pana od Kawy które były rewelacyjne także sobie poradzi bez problemu . Pozdrawiam

Edytowane przez lukasz302
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mogło by nie być fotek :icon_razz:

http://www.shrek.pl/foto/sport/tor_trening_3

Zboczenie zawodowe nakazuje mi choć raz wspomnieć w okolicznosci moto-galerii o genialnym wynalazku w postaci PicLens. Czekam z niecierpliwością, aż skusisz się na support tego rozwiązania, a oglądanie Twoich fotek dodatkowo zyska na jakości! Implementacja zdaje się być dziecinnie prosta, a efekt jest niesamowity...

 

coś mi się dzisiaj zebrało na dzień propagandowy.... urażonych przepraszam :lalag:

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam racji ale z fotki wnioskuje że jak jedziesz w zakręcie to może troche za bardzo zbiornika jesteś "przytwierdzony" tzn. że podczas składania skręcasz się na motorze i nie wychylasz się za bardzo z motocykla. Jakbyś zsiadł tylkiem z moto i sylwetke miałbyś w miare proso do kierunku jazdy i tułw wychyliłbyś mocniej w strone asfaltu to na tym złożeniu kolano gwarantowane

 

kazdemu sie tak wydaje na poczatku, zmien nawyki szybko zanim sie ich na stale nauczysz, na szybkich zakretach kolano to czasem strata czasu, a do baku to trzeba byc wlasnie przeyklejonym od kasku po jajka:)

z reszta porownej sobie np te 2 foty: pozycja o ktorej piszesz:

http://www.shrek.pl/foto/sport/tor_trening_3/strony/158.html

 

a tu masz ksiazkowy przyklad:

http://www.shrek.pl/foto/sport/tor_trening_3/strony/163.htm

 

kolano to tylko efekt uboczny a nie cel sam w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zboczenie zawodowe nakazuje mi choć raz wspomnieć w okolicznosci moto-galerii o genialnym wynalazku w postaci PicLens. Czekam z niecierpliwością, aż skusisz się na support tego rozwiązania, a oglądanie Twoich fotek dodatkowo zyska na jakości! Implementacja zdaje się być dziecinnie prosta, a efekt jest niesamowity...

Dyskutował bym, czy to taki genialny wynalazek, poza super-hiper ładną wizualizacją, nic wielkiego, fakt,

szybkość uruchamiania galerii powala, dwa kliki i jest, ale program, którego ja używam, jest dużo

bardziej rozbudowany, i też dwa kliki. Poza tym, nie jestem przekonany, że zdjęcia które wrzucam

na serwer, powinny być oglądane na pełnym ekranie i wyświetlane wg. koncepcji tego skryptu.

To ja ustalam wielkość pliku, np. 900x500pix i tak powinny być oglądane, a nie jak program chce,

dostosowując zdjęcie do pełnego ekranu, rozciągając je i tworząc pixelozę.

 

Ja jestem tradycjonalistą, nie lubię tych wszystkich wodotrysków flashowych itp. proste, czytelne, to lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tu masz ksiazkowy przyklad:

http://www.shrek.pl/foto/sport/tor_trening_3/strony/163.htm

 

kolano to tylko efekt uboczny a nie cel sam w sobie.

 

 

No własnie mi o takie złożenie chodziło ale to jest w stylu moto gp choć to wcześniejsze zdjęcie to może i ładniej wygląda.

 

A ja mam jeszcze pytanko takie małe odnośnie treningów czwartkowych w Poznaniu. Na wolnych treningach są robione komputerowe pomiary czasów, tak jak to ma chyba miejsce na grandysach?? Czy trzeba mieć swoje laptimery????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, nie jestem przekonany, że zdjęcia które wrzucam na serwer, powinny być oglądane na pełnym ekranie i wyświetlane wg. koncepcji tego skryptu [...] dostosowując zdjęcie do pełnego ekranu, rozciągając je i tworząc pixelozę
Cięzko odmówić Ci racji... ale :buttrock: u mnie po kliknięciu ładuje się obraz dla 4:3 powiedzialbym 800x600 (mam matryce 1400x1050 - nie wiem jednak, czy to coś wnosi na tym etapie) do tego momentu ściana + powiększenie wybranego zdjęcia powala. Dopiero po dwukliku zaczyna sie robic nieladnie... Ale tej opcji nie uzywam :crossy: Genralnie jednak wszystko co jest powyzej 800x600 prezentuje sie swietnie.
Ja jestem tradycjonalistą, nie lubię tych wszystkich wodotrysków flashowych itp. proste, czytelne, to lubię.
Też nie lubie cudów na kiju, ale ten wynalazek mnie zauroczył. Jest właśnie czytelny i prosty, a przy tym niezwykle efektowny. Po cichu mówię szkoda, chociaż zastrzeżenia masz słuszne...

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie mi o takie złożenie chodziło ale to jest w stylu moto gp choć to wcześniejsze zdjęcie to może i ładniej wygląda.

 

A ja mam jeszcze pytanko takie małe odnośnie treningów czwartkowych w Poznaniu. Na wolnych treningach są robione komputerowe pomiary czasów, tak jak to ma chyba miejsce na grandysach?? Czy trzeba mieć swoje laptimery????

 

swoje :] nikt czsu Ci nie mierzy chyba ze jakis kumpel badz kolezanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam mam pytanie w ten czwartek tj 10 lipca jest trening WMMP. teraz dwa pytania

 

czy można wjechac bez owiewek torowych w grupie początkującej?

jak to jest z kosztami ktoś tego pilnuje można zapłacic np 120-170zł i śmigac każde 20min czy jak

 

http://www.aw.poznan.pl/motocykle/treningi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można wjechac bez owiewek torowych w grupie początkującej?

musisz spelniac wtedy wymogi do pretendenta (czyli chyba odkrecona stopka boczna, zaklejone/wykrecone swiatla i lusterka)

 

jak to jest z kosztami ktoś tego pilnuje można zapłacic np 120-170zł i śmigac każde 20min czy jak

:) nie, to jest bardzo dokladnie pilnowane

 

PS. jak bys sie wybieral z przyczepka to sie chetnie dopne do transportu

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...