Skocz do zawartości

Do wszystkich posiadaczy rusków


Paolo350
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemandero te drewno to nie mahoń(został kawałek kontrłaty od zmiany dachu) siedzenia nie wykopie bo wole takie niż pojedyńcze jest bardzo wygodne a w ogóle to jak jadę z pasażerem to moze sie do mnie przytulić :) a co do koloru to mjał byc bordowy a tak na real to nito czerwony ni bordowy tylko taki "malinowy"Jest to dniepr tylko że zarejestrowany na ife bk 350 rok 1956. I tu moje pytanie czy podczas kontroli drogowej nie wzbudzi to podejrzeń ze ten silnik nie wyglada na 350! A tak w ogóle to opiszcie jak wygladały wasze kontrole drogowe,co sprzwdzają,czego sie czepiają,oco wypytuja.Ja jeszcze nie niemiałem tej "przyjemnosci" .Pozdrawiam.

Edytowane przez Szuryga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty bys chcial zielone i dzikie kaczki :buttrock:

 

Goska

 

Eee -takie tam... ..nie tylko zielone i nie tylko kaczki . Byle dzikie były.

 

Z kontroliren przy klasykach raczej nie ma problemu chyba że znowu będzie akcja z udziałem jakiegoś gnoja który nie zatrzyma sie przy blokadzie(niech mu ziemia lekką będzie). Ale swoją ścieżynką mógłbyś pokombinować z zamianą z gościem który ma ifę na papierach ruska .

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo wygodne a w ogóle to jak jadę z pasażerem to moze sie do mnie przytulić

 

nomysle ze z pasazerka.. :buttrock:

 

ja bym sie bala jezdzic z takim dowodem- nie wiesz na kogo trafisz- bardziej kumatego goscia czy nie..

kolega dla przykladu ma pamier z emki a jezdzi uralem, i zawsze w razie jakiej kolwiek kontroli, wszyscy jednoglosnie "to jest emka". kady chodz troche wie jak to z prawem i policja bywa. mozesz sobie niezle tak nawazyć piwa..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że miałem na myśli jazdę z pasażerką jaki i jazdę z pasażerem (ojciec ,wujek ,młodszy brat)ale wracając do jazdy z pasażerką nie dość że ściska mnie w pół :icon_mrgreen: to jeszcze kolanami moje uda ściska :biggrin: ,a na siedzeniach pojedynczych te przytulanie nie było by (chyba) niemożliwe. Ja już takiego kupiłem zarejestrowanego na ife,w 2006 przelatałem 800 km i żadnej kontroli nie miałem ani poważnej awarii, ale pod koniec roku dowiedziałem się że mam przeje......ne u jednego Policjanta który pamięta moje nazwisko z roku 2004! i cały czas poluje na mnie na mieście i kolega mówił że jak mnie zatrzyma do kontroli nie ważne czym to od ręki mandat 1000 zł!(w ogóle jest taki mandat od ręki 1000zł?).Tak więc w tym sezonie będę omijał moje miasto Ostrołękę z daleka i kanałami kochani ,kanałami.

 

 

Chyba że cos z tymi papierami pokombinuję albo sprzedam i kupie od ruska albo się może z kimś zamienię.

Na moto-bajzlu w łodzi tego roku był facet który miał papiery na urala i emke(ten Pan przyjeżdżał takim polonezem a teraz był chyba fordem czy cos takiego i miał na urala papier ruski za cene 1100 i na emke z 1948 roku za cenę 1200zł.)Nie pamiętam jak to było z tymi papierami, ale chyba tylko trzeba zrobić przegląd i do wydziału komunikacji i zarejestrowany.

Edytowane przez Szuryga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już takiego kupiłem zarejestrowanego na ife,w 2006 przelatałem 800 km i żadnej kontroli nie miałem ani poważnej awarii, ale pod koniec roku dowiedziałem się że mam przeje......ne u jednego Policjanta który pamięta moje nazwisko z roku 2004! i cały czas poluje na mnie na mieście i kolega mówił że jak mnie zatrzyma do kontroli nie ważne czym to od ręki mandat 1000 zł!(w ogóle jest taki mandat od ręki 1000zł?).

gwoli informacji to można otzrymać mandat do 1000zł jeżeli popełnicz jednym czynem więcej niż jedno wykroczenia, :buttrock: np wyprzedzasz gościa na podwójnej ciągłej i na trzeciego, wtedy taryfikator ich nie obowiązuje może ci załadować do 1tysiaka o pkt nie mówiąc :buttrock: :icon_rolleyes: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że miałem na myśli jazdę z pasażerką jaki i jazdę z pasażerem (ojciec ,wujek ,młodszy brat)ale wracając do jazdy z pasażerką nie dość że ściska mnie w pół :icon_biggrin: to jeszcze kolanami moje uda ściska :biggrin: ,a na siedzeniach pojedynczych te przytulanie nie było by (chyba) niemożliwe. Ja już takiego kupiłem zarejestrowanego na ife,w 2006 przelatałem 800 km i żadnej kontroli nie miałem ani poważnej awarii, ale pod koniec roku dowiedziałem się że mam przeje......ne u jednego Policjanta który pamięta moje nazwisko z roku 2004! i cały czas poluje na mnie na mieście i kolega mówił że jak mnie zatrzyma do kontroli nie ważne czym to od ręki mandat 1000 zł!(w ogóle jest taki mandat od ręki 1000zł?).Tak więc w tym sezonie będę omijał moje miasto Ostrołękę z daleka i kanałami kochani ,kanałami.

Chyba że cos z tymi papierami pokombinuję albo sprzedam i kupie od ruska albo się może z kimś zamienię.

Na moto-bajzlu w łodzi tego roku był facet który miał papiery na urala i emke(ten Pan przyjeżdżał takim polonezem a teraz był chyba fordem czy cos takiego i miał na urala papier ruski za cene 1100 i na emke z 1948 roku za cenę 1200zł.)Nie pamiętam jak to było z tymi papierami, ale chyba tylko trzeba zrobić przegląd i do wydziału komunikacji i zarejestrowany.

Chłopie-rece opadaja, patrz we wszystkie moje posty a szczególnie

http://forum.motocyklistow.pl/REJESTRACJA-...TOW-t57584.html

bedziesz wiedział jak ładnie bekniesz za kupione "dobre" papieryod kolesia z giełdy czy targu, albo przy kontroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...