Skocz do zawartości

Do wszystkich posiadaczy rusków


Paolo350
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Gosiu w sprawie zbrodni wojennych bede nawiedzony, słyszałas cos o masakrze w Oradour?To we Francji, fakt ze francuscy partyzanci nie okazali sie honorowi dla niemców nie usprawiedliwia wystrzelania lub spalenia żywcem 642 cywilów w tym 207 dzieci, no cóz, mozna powiedziec-to było dawno-wojna, ale sa rzeczy o których nie wolno zapomniec, bo potem okazuje sie ze Oswiecim to polski obóz gdzie polacy mordowali tylko żydów, ale kto dzisiaj wie czym był Oswiecim. Dobra koniec.

 

Granat aktualnie jestem na etapie czytania ksiazki pt:" Zbrodnie wermachtu na jencach wojennych w II Wojnie Swiatowej" i powiem tyle, ze wlos sie jezy co oni wyprawiali z ludzmi, to jest wrecz nie do pojecia jak oni potrafili upodlic jednostki ludzkie nie mowie tylko o wojsku ale i o wyczynach normalnej spolecznosci niemieckiej tego okresu...

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, jedni od drugich daleko nieodbiegli, mam nawet wrazenie, ze przescigali sie w swych zbrodniczych procederach :biggrin:

Ksiazke przeczytam, jak najbardziej, jednak na dzien dzisiejszy czekam na 3 wrzesnia na pojawienie sie prologu do filmu A.Wajdy pt:"KATYN"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"KATYN"

 

w moich okolicach krecili sporo scen do niego- rowniez u nas o rynek zahaczyli.. cholera- chcieli ruska do sceny a nasze byly w proszku :(

 

mr. Adamie- trzeba sie jeszcze uzbroic w cierpliwosc.. :)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe, widziałem, a jakże:-) kiedy mój sprzet tak bedzie ubłocony?

 

 

hehehe najgorzej wjechac pierwszy raz w bloto a potem hm no miodzio :( im wieksze tym lepsze :( tylko pare dni mycia sprowadza na ziemie, czekam na jesien i deszcze i blotko heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie...

 

Zauważyłem że zostałem "lekko" podsumowany...

 

 

Jesssuu, znowu nazi regalia, co was wascynuje w tej swińskiej ideologii!!!!????

I tro jeszcze 2 pncernej ss "Das Reich" która ma niejedno na sumieniu

 

Więc wyjaśniam - Oznaczenia na moim moto, nie mają żadnego podtekstu ideologicznego. Szczerze mówiąc przy ich doborze sugerowałem się dość banalnie - większość tego typu pojazdów, które widziałem, były oznaczane pięknym kluczem "1 SS Panzer Division Leibstandarte". Dla odmiany postanowiłem namalować drugie w kolejce - czyli "Das Reich". Wybór, można powiedzieć był przypadkowy. Nie sugerowałem się liczbą zbrodni popełnioną przez daną jednostkę, bo to moim zdaniem nie ma sensu - chyba nie było żadnej niemieckiej dywizji, która nie miała czegoś na sumieniu... A druga sprawa, że przez cały sezon, spotkałem tylko jedną osobę, która wiedziała co oznaczają te malunki na moim sprzęcie. Chodziło mi głównie o to, by podkreślić charakter maszyny, a nie, aby wywoływać jakiekolwiek kontrowersje.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej powinienes wybrac jakas równie wspaniała dywizje NKWD w koncu bodajrze to własnie 256dyw. NKWD powstrzymała niemców w Stalingradzie strzelając swoim żołnierzom w plecy z kulemiota:-)Bo twoja niezaprzeczalnie fajna maszyna to chyba nie BMW :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej powinienes wybrac jakas równie wspaniała dywizje NKWD w koncu bodajrze to własnie 256dyw. NKWD powstrzymała niemców w Stalingradzie strzelając swoim żołnierzom w plecy z kulemiota:-)Bo twoja niezaprzeczalnie fajna maszyna to chyba nie BMW :-P

Granat no co Ty? Przecież nie jeden z tych którzy dostali kulkę w plecy maiło nie jedno na sumieniu :P Według NKWD to nawet wszyscy ^^ A niektórzy kombatanci też by mieli podobne zdanie na ten temat :icon_mrgreen:

A no i jeszcze jedno. Po ukrainsku to fajniej brzmi ale BMW = Bojowa Maszyna Wołynia ^^

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze odbiegamy daleko od tematu to tu zdjęcie pani która śmiga ruskiem w mojej okolicy . Udało mi się dojść tą rusałkę dopiero na parkingu i na moja prośbę rundka na parkingu bez kasku .

http://img403.imageshack.us/img403/2803/obraz192op9.jpg

http://img444.imageshack.us/img444/3179/obraz193ck0.jpg

No i a propo reakcji zwłaszcza wycieczek niemieckich ( Kraków miasto turystyczne ) na akcenty z okresu niemieckich wakacji ,moja koszula z Pancurskich czasów. Czasem jeszcze ją nosze ;}

http://img444.imageshack.us/img444/2467/obraz188lu9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, skad ja to znam, a pamietasz taki plakat ze skinem na roweze a zamiast kół ma celtyckie krzyze z napisem"na tym G... daleko nie zajedziesz" ? Wisi mi jeszcze nad łuzkiem zamiast krzyzyka:-) to były czasy, i janek z koszem i szlenstwa po miescie, rozmarzyłem sie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...