Skocz do zawartości

Tym na dakar:/


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/dakar-2007 hmmm zobacznie czym ruszamy na Dakar :bigrazz: mi to wyglada na miejska terenowke:) no ale moze dojedzie:P :bigrazz:

 

Chodzi Ci o Navarę Hołowczyca ? ? ? Jak tak to nie przesadzaj. Dobrze przygotowany sprzęt do tego rajdu. Podejrzewam, że niewiele się różni od fabrycznego teamu Nissana.

 

Ja jestem ciekawy jak pójdzie tym pandom. To może być niesamowite jak te szkraby będą się poruszać po pustyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a popatrzecie na zespół tvn turbo ... 7 ton cieżarówka jedynie 300 koników :O troszke to mułowate bedzie ... Nie wiem ile maja inne ale na pewno duuuużo wiecej

 

PS słyszeliście o tym ograniczeniu ze cieżarówki moga jechać góra 150km/h jak nie to kary czasowe ? To troszke zapieprzaja tymi cieżarówkami szok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a popatrzecie na zespół tvn turbo ... 7 ton cieżarówka jedynie 300 koników :O troszke to mułowate bedzie ... Nie wiem ile maja inne ale na pewno duuuużo wiecej

 

PS słyszeliście o tym ograniczeniu ze cieżarówki moga jechać góra 150km/h jak nie to kary czasowe ? To troszke zapieprzaja tymi cieżarówkami szok ...

Wiadomo, że Unimogiem nie będą walczyć o zwycięztwo z ponad 700konnymi Kamazami, ale w Dakarze jak wiadomo nie tylko osiągi się liczą, ale i wiele innych czynników - wytrzymałość, nawigacja,itp. Co do ograniczenia to słyszałem, że tylko na niektórych etapach ma być ograniczenie do 150kmh, ale na niektórych mogą grzać ile wlezie :wink: Ale myślę, że przy dobrych wiatrach i pechu rywali mogą wejść do top15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z marketingowego punktu widzenia całkiem niezle posunięcie. O ile rzecz jasna Pandy dojadą do mety. Jeśli dojadą to komunikat reklamowy będzie czytelny i szybko wykorzystany w kampaniach - "Pandy przejechały Dakar, dadzą sobie radę wszędzie". Gorzej, jak nie dojadą. To klapa.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z marketingowego punktu widzenia całkiem niezle posunięcie. O ile rzecz jasna Pandy dojadą do mety. Jeśli dojadą to komunikat reklamowy będzie czytelny i szybko wykorzystany w kampaniach - "Pandy przejechały Dakar, dadzą sobie radę wszędzie". Gorzej, jak nie dojadą. To klapa.

pzdr

 

Widziałem chyba na TVN turbo test Pandy 4x4. To była po prostu porażka. Samochód przyspiesza do 100 km w około 19s, w terenie jest za niski, bardzo mała moc, na dodatek nie potrafił wyjechać z dołka, z którego pewnie wyjechałby każdy większy "zwykły" samochód. Dla mnie nazywanie takiego samochodu nawet ćwierć terenówką to żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier ... jedyna szansa na dojechanie tego czegoś to zapakowanie an tył jakiejs dobrej cienżaróweczki kamaza jakiego i wysiadka pare km przed meta :) :D 105 koników no to ładnie nie wyglada mi to na terenówke szczeze wieksze szanse na dojechanie miała by juz pewnie łada niva seryjna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde jakoś dziwnie 105km ale w końcu to lekkie autko. http://motoryzacja.interia.pl/szukaj/news/...aru-film,853277 tu jest filmik z Pandami nawet dają rade. Ale szok. Wcześniej myślałem ze to będą całkowicie przerobione a tu pisze że są w klasie T2 czyli samochody o najmniejszych przeróbkach. Ciekawie czy ukończą .

Edytowane przez krzychu-985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co : to nawet ciekawe bedzie 105 kM w malej budzie 6 biegow 4x4 :evil: w pandzie zawieszenie zmienione silnik tez ale czy to przejedzie dakar...ja chetnie bym wsiadl do tego i pojechal na dakar:) fajne przezycie takim malym czyms pchac sie w takie bagno piachu.Dominik racja ale jak dojada:/... daje jakies 25% szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :evil: pierwsze słysze, śmiesznie to wyglada ale skoro są jakieś szanse to musi to sie sprawdzac, wkoncu gdzies to musieli testowac ze przejdzie to takich piachach, juz nie chodzi o dystans tylu kilometrow ale same przeszkody typu wielkie piaski.

 

Pozdro i czekamy na rezultaty!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ciekawe dlaczego jadą 2 ciężarówki z częściami do pand? ... "z gówna bata nie ukręcisz" tak jak panda nigdy nie będzie prawdziwą terenówką... :crossy: teraz uważać w lasach na mohairy enduromanki w fiatach panda ;)

Edytowane przez Sloniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...