Skocz do zawartości

Ogien z wydechu-Flamer KIT


miki_v6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie Pozdrawiam Wszystkich

Mam takie pytanie, co sadzicie o czyms takim:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=154517516

 

Czy da rade zamontowac cos takiego do Suzuki Bandit 1200 bez wiekszych problemow, warunek jest taki ze uklad nie moze miec katalizatora oraz czy montowal juz ktos cos podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze moja wypowiedz nie wniesie wiele do tematu ale mysle ze to po prostu Wielki Badziew!!

 

1. Typ sprzedaje cos do czego trzeba druga polowe dokupic?!

2. nie ma zadnego technicznego opisu dzialania

3. monta"rz" chyba sam mowi za tego czlowieka.

 

ja bym nie kupil napewno, zwlaszcza ze jak sie postarasz to bandyta strzeli z tlumika a wieczorkiem nawet zobaczysz ogien :banghead:

 

czolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad wykombinowaniem takiego czegoś samemu i za mniejszą kasę. Pompka od spryskiwacza do szyb, zbiornik, kawałek rurki, 2 stalowe fifki i dysza. Jednak jakos nie zależy mi na tym zbytnio i nie zastanawiałem się nad zapłonem (możliwe, że od strzału z wydechu płyn by się zapalił). Ja na twoim miejscu sam bym sie zastanowił nad zrobieniem takiego czegoś, bez ingerencji w silnik, ale najpierw poczekaj na opinie osób z forum, żeby coś nie wybuchło czasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez polega to na odcieciu zaplonu na chwile i potem robi sie bum, kiedyś juz jedna osoba na naszym forum strzelala sobie w wydech w kawie zzr600- ja sie skonczylo ????Musiał kupic 2 silnik............

Wg mnie jest to głupi, pedalski i ciotowaty wynalazek - bo zeby zabic silnik jest wiele innych sposobów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moto wystarczy że na chwilkę wyłączysz zapłon awaryjnym wyłącznikiem bez ujmowania gazu, ot cały bajer , 2T bez dyfuzora(prosta rura musi być) też da się postrzelać

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...