Skocz do zawartości

OFF-ROAD


bieniek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie auto typowo OFFROADowe to musi byc tak skomplikowane jak budowa cepa, minimum elektryki, max mechaniki - no ale to niestety kosztuje fortune...

:icon_mrgreen:

 

No wiesz, jak kogoś stać na zabawkę tylko do jazdy w terenie to nie ma problemu. W zmocie wstawiasz tylko alternator i kilka kabli do świateł i od czujników na zegary (plus ewentualne elektryczne wyciągarki). Gorzej jest jak masz samochód "uniwersalny" i do jazdy off road zmieniasz np.: tylko koła (albo i tego nie bo cały rok śmiga się na ATkach czy MTkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to na tankowaniu sie nie konczy :P Ale to co opisałem, to był jednorazowy wypad z racji tego, że dostalismy tego Jeepa w swoje ręce ;) Pisałem o terenówce zamiast osobowego z racji wiekszej wygody i gabarytów auta. Miłosnikiem zawziętego off-roadu nie jestem, zeby sie nieustannie gdzies przeprawiać. A Grand Cherokee to takie cos akurat dla mnie ;) Pozdr.!

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak kogoś stać na zabawkę tylko do jazdy w terenie to nie ma problemu. W zmocie wstawiasz tylko alternator i kilka kabli do świateł i od czujników na zegary (plus ewentualne elektryczne wyciągarki). Gorzej jest jak masz samochód "uniwersalny" i do jazdy off road zmieniasz np.: tylko koła (albo i tego nie bo cały rok śmiga się na ATkach czy MTkach).

 

Nie wyobrazam sobie jezdzic fura w extremie i po ulicy na codzien....

:icon_mrgreen:

 

P.S.

U nas to pikus, ale w Rosji to sie bawia :bigrazz:

 

http://wp.tv/i,UPDATE,catid,39060,klip.htm...=3&ticaid=58b31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie to zawsze miały fajny sprzęt w teren, ja planuje na ramie, budzie i paru innych rzeczach z UAZ'a postawić sprzęt w teren a reszta bebechów od starego mercedesa G, chyba ze uda mi się kupić całego merca G w dobrych pieniądzach, austriackie wojo ma dobre sprzęty tylko za te pieniądze można by było postawić dobrego składaka :D

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie to zawsze miały fajny sprzęt w teren, ja planuje na ramie, budzie i paru innych rzeczach z UAZ'a postawić sprzęt w teren a reszta bebechów od starego mercedesa G, chyba ze uda mi się kupić całego merca G w dobrych pieniądzach, austriackie wojo ma dobre sprzęty tylko za te pieniądze można by było postawić dobrego składaka :D

 

 

Chyba na odwrot, na ramie G i jego zawiasie postawic bude uaza...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co byscie polecali toyote Land Cruiser z konca lat 80 czy z podobnego rocznika Mitschubishi Pajero ? silniki 2,4 - 2,5 TD ? czy do 10 zl mozna kupic cos w bdb stanie ? nie pognitego ? auto ma byc uzywane na codzien jak i do zabawy w lesie bez hardcoru , wiec nie musi byc zaden super pakiet off - road zalozony , byle kapcie byly zdrowe

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...