Skocz do zawartości

OFF-ROAD


bieniek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się wydaje, że mylisz pojęcie wybuchu.

 

Bo LR i owszem jest non-stop nieszczelny i non-stop część jego instalacji wszelkiego rodzaju niedomaga, ale LR cały czas jeździ.

 

To nie podchodzi pod termin "wybuch" :icon_mrgreen:

 

o ile pod pojeciem jazdy rozumiesz lawete badz hol, to zgadzam sie jak najbardziej...

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa podwieszane pedaly i wspomaganie kierownicy :bigrazz:

osobiscie nie znam poza lrem bardziej wybuchowych aut...

:clap:

 

Eee tam gadanie... Miałeś pewnie jakieś felerne egzemplarze. Albo nasłuchałeś się opowieści od kogoś kto kupił 25letniego UAZa czy pełnoletniego LRa za cenę kompletu opon przejechał kilka km na pełnej pycie po czym niespodziewanie :eek: nastąpił wybuch :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko, cale to auto to jedna wielka jezdzaca mina...

:crossy:

 

 

Wiesz co, przestan pierdoly opowiadac ....

 

Co prawda nie za bardzo wypowiem sie na temat samego silnika w dyszlu, ale mam i uzytkuje na co dzien disco 3.9 V8 i jakos nic sie nie sypie i nie wybucha w samym aucie. Mam tez jeepa cheeroke 4.0(wczesniej tez jeepem jezdzilem) i jakos o dziwo tez jezdzi bezawaryjnie... :cool:

 

A tym co faktycznie auta wybuchaja, i nie mowie tu o LR, Jeepie czy innych Parchach ale ogolnie o 4x4, to w sumie sie nie dziwie. Zapewne trudno o nie wybuch w zakatowanym i lekko podleczonym aucie po nie palacej zonie jakiegos szwaba, bo tych aut w polsce jest najwiecej...

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, przestan pierdoly opowiadac ....

 

Co prawda nie za bardzo wypowiem sie na temat samego silnika w dyszlu, ale mam i uzytkuje na co dzien disco 3.9 V8 i jakos nic sie nie sypie i nie wybucha w samym aucie. Mam tez jeepa cheeroke 4.0(wczesniej tez jeepem jezdzilem) i jakos o dziwo tez jezdzi bezawaryjnie... :D

 

A tym co faktycznie auta wybuchaja, i nie mowie tu o LR, Jeepie czy innych Parchach ale ogolnie o 4x4, to w sumie sie nie dziwie. Zapewne trudno o nie wybuch w zakatowanym i lekko podleczonym aucie po nie palacej zonie jakiegos szwaba, bo tych aut w polsce jest najwiecej...

 

;)

 

O yeti ludzie tez slyszeli...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co do off road ,znalazlem fajny filmik z dobra muza - coz w polsce nawet majac fure niebardzo jest gdzie latac..

 

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pod pojeciem jazdy rozumiesz lawete badz hol, to zgadzam sie jak najbardziej...

 

;)

 

Pod pojęciem jazdy rozumiem jazdę. Tzn. prawie sprawny silnik napędza samochód a jego prawie sprawne układy pozwalają nim manewrowac.

 

Prawie sprawny LR to nie to samo to 500konny UAZ rodzony w bólach, który nawet na sznurku z kanału nie zjedzie.

 

To mówiłem ja, właściciel prasowanego ryżu. A jeśli masz inne zdanie to poprzyj je konkretnym przykładem.

 

hehe filmik fajny a co do jeżdżenia to faktycznie co by sobie człowiek lepszego kupił to albo nie na nasze drogi albo po prostu ograniczenia;/

 

Możesz rozwinąc tą głeboką myśl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pojęciem jazdy rozumiem jazdę. Tzn. prawie sprawny silnik napędza samochód a jego prawie sprawne układy pozwalają nim manewrowac.

 

Prawie sprawny LR to nie to samo to 500konny UAZ rodzony w bólach, który nawet na sznurku z kanału nie zjedzie.

 

To mówiłem ja, właściciel prasowanego ryżu. A jeśli masz inne zdanie to poprzyj je konkretnym przykładem.

 

Ciekawe okrslenie "prawie sprawny silnik" czy to pojecie jest zarezerwowane do marki LR :bigrazz: :bigrazz:

 

Co do 500 konnego uaza czy mozne 5000 :biggrin: to kazdy uaz nawet z silnikiem niesmiertelnego 2.4 MB jest wstanie objechac wybuchajacego LRa...

:wink:

 

P.S.

Co do konkretnego przykladu to masz szanse ujrzec go na wlasne oczy w akcji na rajdzie wrzesniowym :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...