Skocz do zawartości

Takich ofert ? U nas brak, czemu ?


bogumil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadna rewelacja jak na 650 :lapad:

Wlasnie przegladalem amerykanski Ebay i za taka kase mozna miec 1100 z 2003-4 roku :banghead: :notworthy:

Poza tym ..... co sie dziwisz ze w Polsce takich ofert nie ma ???

Handlarze tez ludzie i chca zarobic, fakt ze troche przeginaja z cenami :banghead:

A takiego sprzeta za ta kase to sie nie oplaca sciagac do Polski.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zadna rewelacja

nowy model w polsce - 2006 rok (posezonowa wyprzedaż) - to 31.000 złotych

a tutaj 2007 bez przebiegu za 19.000

no chyba jest różnica

 

a różnica to to ile musimy zapłacić za nierobów - w całej unii

parlamenty wielkie

bezrobotni na super zasiłku

nierentowne działy produkcyjne

i dotacje do każdej nawet najmniejszej cebuli czy buraka

 

pozdr

klaus

Edytowane przez Klaus_Drifter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 tys zł plus transport, cło i VAT i wcale nie jest już tak tanio. A za 18 tys to można kupić w kraju ładnego XVS 1100 (tylko starszego kilka latek).

 

majkelpl-> a co handlarze to co - Caritas Polska? I tak to oni zbili ceny motocykli używanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, jak to zazwyczaj bywa, jak człowiek czegoś szuka, to nie ma specjalnego wyboru akurat...

Ale kiedy już coś się kupi, wtedy dopiero widać, że mogło być lepsze to lepsze tamto, tu taniej tam więcej.

Cóż, ja cieszę się tym, co mam. Za jakiś czas pewnie będę zmieniał i może będzie to już czas znormalniałego rynku, gdzie można będzie wybierać i wybrzydzać do woli.

Obym kiedy dożył tej pociechy, żeby motory trafiły pod strzechy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to jeszcze dlugo nie bedzie normalnie. Zachód ma juz za soba nasycenie rynku i ceny sa ustabilizowane od dawna.

A co do handlarzy - to wydaje mi sie ze lepiej sprzedac wiecej sprzetów a ciut taniej, niz szukac leszcza i sie nachapac za jednym razem.

Nie wystarczy zarobek na sztuce 500-1000 zlotych ?

Sciagnie 10 i juz wychodzi na swoje a tak to ceny sa wywindowane.

Ja wiem ze mozna sprowadzac TANIO sprzety z USA, miec duzo klientów i jeszcze na tym zarabiac i jak juz wczesniej pisalem, planuje sie tym zajac :) :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to jeszcze dlugo nie bedzie normalnie. Zachód ma juz za soba nasycenie rynku i ceny sa ustabilizowane od dawna.

A co do handlarzy - to wydaje mi sie ze lepiej sprzedac wiecej sprzetów a ciut taniej, niz szukac leszcza i sie nachapac za jednym razem.

Nie wystarczy zarobek na sztuce 500-1000 zlotych ?

Sciagnie 10 i juz wychodzi na swoje a tak to ceny sa wywindowane.

Ja wiem ze mozna sprowadzac TANIO sprzety z USA, miec duzo klientów i jeszcze na tym zarabiac i jak juz wczesniej pisalem, planuje sie tym zajac :) :)

No to ja trzymam kciuki i kontakt, może w przyszłości zostanę klientem Twojej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje sie tym zajac

 

a może to też przyszła szansa dla mnie?amen ;)

 

mała dygresja...pracowałem w handlu (w szmatach) i powiem Wam na czym się robi prawdziwą kasę, na tasiemkach do firanek z pasmanterii, jedynie 500% marży, ale co tam hehe

 

Co do cła, to bezsensem jest wprowadzenie opłaty celnej na motocykle w Polsce, skoro służy ona ,ochronie swojego rynku (co jest pozorne,ale to inna sprawa), a jak się orientuję, w naszym kraju nie produkuje się rdzennych moto prawda? a jakiekolwiek się u nas robi? (pomijam zacisza garaży). Aaaaa,juz wiem po co nam cło, żeby zedrzeć z obywatela :).

smiszy mnie też, jak handlarze piszą: "moto sprowadzone z niemiec, cło i akcyza opłacone".....kiedy u nas od 1 maja 2004 nie płaci się cła za toawary sprowadzone z krajów UE. Największe cło jak się okazuje, zdziera się z Made in China......to jest prawie cło "zaporowe", a jednak sprzęciol tamten jest u nas za małą kasę (więc ile kosztowałoby bez cła?).

 

yyy,duzo tego, nudzi mi sie.

 

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to też przyszła szansa dla mnie?amen :icon_mrgreen:

 

mała dygresja...pracowałem w handlu (w szmatach) i powiem Wam na czym się robi prawdziwą kasę, na tasiemkach do firanek z pasmanterii, jedynie 500% marży, ale co tam hehe

 

Co do cła, to bezsensem jest wprowadzenie opłaty celnej na motocykle w Polsce, skoro służy ona ,ochronie swojego rynku (co jest pozorne,ale to inna sprawa), a jak się orientuję, w naszym kraju nie produkuje się rdzennych moto prawda?

A samochody to się produkuje? Jest na runku jakiś "polski" samochód? :biggrin:

O ile wiem, to tylko składa, więc co takiego mają ochraniać cła czy akcyzy?

Właściwie nie mają tylko miały, bo chyba teraz to jakiś podatek ekologiczny wchodzi...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe cło jak się okazuje, zdziera się z Made in China......to jest prawie cło "zaporowe", a jednak sprzęciol tamten jest u nas za małą kasę (więc ile kosztowałoby bez cła?).

 

 

a jakie sa stawki celne za rzeczy z Chin (nie tylko moto)??

 

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...