Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem, zobaczyłem i... wróciłem. Ogólnie bez rewelacji.

Może następnym razem... Może już na MOTOCYKL EXPO...

Owszem bez rewelacji... Ale Motocykl Expo bedzie w zasadzie prawie takie samo.

Pojawi sie kilka firm wiecej (zwiazanych tylko z tymi targami) i bedzie nieco wiecej miejsca.

Ale firmy, asortyment ten sam.

 

Szczerze ? Jest gorzej niż rok temu.... Honda w ogole zbojkotowała MBS (woli Expo) - jest tylko Honda Plaza z 4 motocyklami na krzyż (głównie modele 2006 wyprzedaż).

 

Fajnych hostess na lekarstwo - jak zwykle tylko Poland miał fajne...

Dzis powszechne sie staje na imprezach targowych, ze dana marke reprezentuje dealer lub importer.

Wiec tu nie dziwilbym sie, ze z Honda wystawila sie Honda Plaza.

Poland Position to mial hostessy i tancerki (barmanki) z Desperados co robily za hostessy

(ta brunetka to ma na imie Alicja).

 

Na uwagę zasługują sprzęty pt. Romet:), czyli skutery oraz większe motocykle 125 produkcji Polskiej.

Chciales powiedziec Romet produkcji chinskiej :)

 

Byłam, zobaczyłam, zwiedziłam ...i poznałam parę fajnych osób z forum, co prawda zamieniając tylko parę zdań. Poprawię się, obiecuję ;)

 

Belgu, Ela jest posiadaczką Virago 535, chyba... :) Ty zdaje się, chcesz przekonać do chopperka swoją Mariolkę

 

Mam nadzieję, że na Expo wszyscy znajdziemy coś dla siebie w znacznie szerszym asortymancie niż Na Show, czego sobie i Wam gorąco życzę :smile:

No Aga... Ciebie i te twoje nie odbieranie telefonow to na dlugo zapamietam :)

Fajnie bylo Ciebie poznac... mam nadzieje, ze spotkamy sie dluzej next time.

 

No chce aby Mariolka wziela mojego a ja sobie kupilbym wiekszy ale jest uparta jak osiol

i nie przemowisz do rozsadku... ona chce miec Fazera :clap:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No slabiutko , słabiutko... jedynie BMW pokazało się i Suzuki... tak jak sie nalezy... w ogóle to na żywo BMW prezentuje się o wiele lepiej niż na fotkach... świetne motocykle i na każdą okazję... Honda to w ogóle nic nie pokazała... przymierzałem się do Kawy KLE650 fajne moto... Dukat 1098 ..orgazm.. posadziłem też dupę na KTMach tys piknie...no i ta nawałnica skuterów i popierdówek..z tłumu któego nic sie nie wyrózniało... zatem moim zdaniem krok w tył...2 lata temu już było to lepiej zorganizowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Bylem, obaczylem, kachol zakupilem :P.

Ogolnie - bida. Ciasno jak cholera, co baaaardzo zniechecalo do lazenia i ogladania.

Bylem tam z Maryankiem, Bobą, LYsYm i Agghią.

Spotkalismy paru znajomych, z ktorych z nicka moge wymienic Drogowca i Sosne83 :P. A ze lazilem tam z goraczka i generalnie czulem sie do dupy :wink:, to sie srednio rozgladalem za ludem...

 

Aha, jeszcze na wejsciu do srodka pewna para 4umowiczow pomogla nam zakupic bilety poza koljka :), za co chcialem podziekowac. Niestety nicki ulecialy mi z pamieci :|.

 

W sumie - nie zaluje, ale MBS to jest ciagle cos, na co sie idzie, bo nie ma nic lepszego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czterech lat jestem na tej imprezie.Z roku na rok coraz gorzej.Wystawców coraz mniej a ci ,którzy pozostali kierują swój asortyment w strone klienta mniej wymagającego.Kup pan skuter i won.Moje wrażenie jest takie.Jaki rynek motocyklowy(czyt. ilość sprzedanych motocykli) takie targi i zainteresowanie firm.Innymi słowy MAXI prowincja.Frajde miały moje i Klaudiusza dzieci bo obskakiwaly stoiska , wcinały ciastka,cukierki i dosiadły chyba wszystkie skutery (bo najłatwiej na nie wejść:)).

Laski wzięte z łapanki z jakiś podrzędnych agencji.Dno.Takich paskudnych hostess dawno nie widziałem i nie pomogły wyuzdane , pseudosexi tańce na stoisku Suzuki.Widziałem lepsze wykonanie.

Faktycznie bardzo fajnie zaprezentowało się BMW.Ciekawe sprzęty były na stoisku Benelli.To takie dwie rodzynki w tłumie ........... miernoty.

Łudzę się ,że kolejne targi będą lepsze.Oby.

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i tych mniej zadowolonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe opinie, ciekawe. Nie kwestionuję, bo gdzieżby...

ciekawe, bo obserwując coraz większy rynek, coraz (choćby teoretycznie) grubsze portfele, no i stolica byo, nie bylo... impreza opinie zbiera marne (jak kto woli mierne). Z większościa opinii się zgadzam, wedłuig mnie największa zaleta to możliwość poprzymierzania ciuszków, co w takiej ilości i zagęszczeniu się nie zdarza. Do moto bazaru jeszcze trochę, więc przed sezonem taki przegląd jak najbardziej ok. Chociaż nie ukrywam - spodziewałem się więcej nieco. Ale niech... oceniam pozytywnie.

Więc i za rok z pewnością się zatoczę.

pzdr,

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ja ci sprzdalem kurteczke nawet :banghead: kurna ja dopiero wszedlem do domu po targach, w tym roku byly beznadziejne laski na motorach, zenada

 

 

Ach ty skąpcu :) nawet moja urocza kobieta nie namówiła Cie na jakis rabacik :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z roku na rok coraz gorzej.Wystawców coraz mniej a ci ,którzy pozostali kierują swój asortyment w strone klienta mniej wymagającego.Kup pan skuter i won.

 

Laski wzięte z łapanki z jakiś podrzędnych agencji.Dno.Takich paskudnych hostess dawno nie widziałem i nie pomogły wyuzdane , pseudosexi tańce na stoisku Suzuki.Widziałem lepsze wykonanie.

Też widziałem "lepsze wykonanie" :biggrin: , ale uważam, że mimo wszystko przesadzasz (a może ja na starość robię się mało wymagający? :icon_twisted: :icon_razz: ).

 

A co do skuterów rodem z Państwa Środka i nie tylko, to mimo iż sam bardzo lubię te pojazdy, uważam, że było ich nieproporcjonalnie dużo w stosunku do innych jednośladów. Cóż, może producenci/importerzy upatrują w tych niedrogich pojazdach szansy na zmotoryzowanie tej młodszej i/lub mniej zamożnej części społeczeństwa, a tym samym upieczenie tłustej pieczeni. Czas pokaże, czy tanie "chińczyki" zaleją nasze ulice.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem "lepsze wykonanie" cool.gif , ale uważam, że mimo wszystko przesadzasz (a może ja na starość robię się mało wymagający? icon_rolleyes.gif wink.gif ).

Chyba tak :)

Byłeś dwa lub trzy lata temu na Targach na AWF w Wawie? Jeżeli tak to przypomnij sobie tamta impreze.Stoisko Harleya,Hondy,Ducati,Triumph'a .....pierwsza klasa(napewno było jeszcze wiele innych świetnie zrobionych stoisk).Inny świat ,inna bajka.Cofają się organizatorzy tej imprezy.Może sami tego jeszcze nie zauważają bo jakieś tam pieniądze nadal zarabiają.

W tym roku juz nazwa powinna być zmieniona na CHINA SCOOTER SHOW.

Edytowane przez rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniach 23-25 stycznia 2007 na dwóch halach warszawskiego Torwaru odbyła się kolejna edycja targów motocykli, skuterów i akcesoriów Motor Bike Show. W porównaniu do ubiegłorocznej edycji tej imprezy organizowanej przez firmę Cardinall, powierzchnia obiektu wystawienniczego wzrosła, dzięki czemu mogliśmy oglądać stoiska wielu firm. Czy wpłynęło to na lepszy odbiór wystawy?

 

Dowiecie się klikając tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge tylko potwierdzic, najlepiej bylo wejsc przed oficjalnym otwarciem wystawy. Bylem w piatek i w sobote, ale sobota to porazka dla kogos chcacego obejrzec eksponowane jednoslady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w sobote jakoś tak nie długo po otwarciu i cudem ostatnie wolne miejsce na parkingu nalezało do mnie :buttrock:

A jeżeli chodzi o wystawę to dla mnie zatrważajacy jest ten ogrom chińszczyzny/koreańców i innych skosnookich skuterów. No żeby Keeway miał większą wystawe niż Honda :/. A co mi się spodobało: Ducati wiadomo jakie :buttrock:, pierwszy raz widziałem na żywo te Benelli wszelkie i poprostu sie zakochałem w tej stylistyce :icon_razz:. Albo ja miałem chwilowy brak wzroku, ale cos Harleyów za wiele to tam nie było :/. Dla mnie ogólnie bez rewelacji.

Jak ktoś by jechał z zamiarem kupna czegoś to można było kupić po cenach targowych, które jak wiadomo są bardzo atrakcyjne (ależ to odkrywcze było ). Dla przykładu: tłumik dla kolegi Keeway Matrixa Stage 6 Pro Racing Chrom zamiast normalengo 550zł tu 470zł.

 

Pozdrawiam.

Ps. Jak komus tamowałem droge kuśtykając o kuli w tłumie to przepraszam :biggrin: ale kontuzja po nartkach dalej daje osobie znać :flesje:

 

Jeszcze raz pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...