Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niestety silniki twin spark w alfie nie należały do udanych ale V6 jaką wykombinowali została wybrana silnikiem roku bodaj w 98 albo 00 (nie pamiętam teraz niestety). Także taka 2,5 V6 na niedzielne przejażdżki jak znalazł, tylko trzeba spoglądać na wskaźnik poziomu paliwa... niestety, bo lubi się napić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cieszę się, że nie jestem jednym z 85000 Polaków posiadaczy pancervagenów czy też innych puszek od hitlerowskich ku.ew.

Masz za to brykę od włoskich ku...ew dlatego sypnie Ci się szybciej niż przypuszczasz :P

Ale w tym wypadku nie jest bledem miejsce zakupu auta, tylko wybrany model

To nie jest kwestia wybranego modelu tylko wybranej marki :D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innych puszek od hitlerowskich ku.ew. :icon_twisted:

 

Wydaje mi sie, ze masz niezle kompleksy narodowosciowe :icon_mrgreen:

 

Masz za to brykę od włoskich ku...ew dlatego sypnie Ci się szybciej niż przypuszczasz :P

 

ale za to jest pieeeeeekna - oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mają styczność z różnymi markami od lat i wierz mi, alfa, fiat i lancia to technicznie ta sama półka. Czyli bardzo niska.

Jak chcesz ładne autko do jeżdzenia do kościoła to możesz sobie coś z tej półki kupić ale jak chcesz trzaskać kilometry to musisz wrócić do - jak się wyraziłeś - hitlertowskich ku...ew albo japońskich, bo niestety te włoskie to jeszcze długo nie zrobią porządnego auta :D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jeżdzenia do kościoła to możesz sobie coś z tej półki kupić ale jak chcesz trzaskać kilometry to musisz wrócić do - jak się wyraziłeś - hitlertowskich ku...ew

 

Czyli nie ma kolega styczności, bo osobiście znam osoby, które klekotami przejechały 300-400tys. km

 

A kto wprowadził pierwszy na rynek silniki w technologii common rail.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, takie tam gadanie... Wedlug mnie jak się dba tak się ma. I tyle. Nawet panzerwagen nie wytrzyma jak się zaniedbuje eksploatacje, sam mam przypadki znajomych klnących na swoje ukochane i jedyne VW, jak i szczęśliwych posiadaczy wlochów czy francuzów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wprowadził pierwszy na rynek silniki w technologii common rail.

Kolega się tak nie chwali wiedzą, bo to już dzieci w przedszkolu wiedzą.

e, takie tam gadanie... Wedlug mnie jak się dba tak się ma. I tyle. Nawet panzerwagen nie wytrzyma jak się zaniedbuje eksploatacje, sam mam przypadki znajomych klnących na swoje ukochane i jedyne VW, jak i szczęśliwych posiadaczy wlochów czy francuzów...

Niestety statystyki są nieubłagane :) nawet jeżeli znasz 100 szczęśliwych posiadaczy włochów i francuzów to znaczy że nie znasz 10000 ich nieszczęśliwych posiadaczy... :D

 

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega się tak nie chwali wiedzą, bo to już dzieci w przedszkolu wiedzą.

 

Niestety statystyki są nieubłagane :) nawet jeżeli znasz 100 szczęśliwych posiadaczy włochów i francuzów to znaczy że nie znasz 10000 ich nieszczęśliwych posiadaczy... :D

Odwrotnie jest z posiadaczami szmelcawagenow. Ci sa zawsze bardzo zadowoleni ze swojej fury-chocby im sie wszystko sypalo. Marka zobowiazuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...