Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noo i jeszcze w automacie i na gaźniku gazowym...

A co... :)

 

A ponoć nie jeździ... ;)

FIS to juz wiadomo dlaczego Twoja obecnosc na forum jest egzotyka :P

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merole te nawet starsze uwielbiam. Marzy się kupić jakiś pięknie zadbany model 123. Szacunku do marki nabrałem jak na moich oczach na autostradzie wpadł w poślizg duży merol taki z 10 letni max. Koziołkował na maskę przednią , na bagażnik, latał w powietrzu. Wyprzedzał mnie w deszczu a u mnie było 140km/h na zegarze. W tym merolu urwało komore silnika do grodzi czołowej, urwało tył z calym bagażnikiem, a kabina nie naruszona nic i 4 osoby wyszły o własnych silach z auta. Szacun do konstruktora i do Tego na górze co szczęście rozdziela między ludzi.

MB od samego poczatku kladl nacisk na wygode i bezpieczenstwo. To byly zdrowe, grube blachy. Przy czolowym uderzeniu, zderzak przedni, caly przedni pas, podluznice, przyjmowaly cala sile, gdzie dzis wiekszosc smietnikow sie gnie jak papier przy drobnym dzwonku.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB od samego poczatku kladl nacisk na wygode i bezpieczenstwo. To byly zdrowe, grube blachy. Przy czolowym uderzeniu, zderzak przedni, caly przedni pas, podluznice, przyjmowaly cala sile, gdzie dzis wiekszosc smietnikow sie gnie jak papier przy drobnym dzwonku.

Właśnie taki co się pomnie jak papier jest bezpieczniejszy. Buda gnąc się zaabsorbuję większość energii nie narażając człowieka na wielkie przeciążenia związane z nagłym zatrzymaniem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiademo dlaczego masz z k-jetem cyrki.

 

Nie mam z k-jetem cyrków już od jakichś 10 lat.

Pisze tak poniewaz inni z nim maja problemy... ;)

Edytowane przez FIS

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a pod maska smietnik ;)

 

Generalnie smietnik, w srodku też ......... ciekawe jak nadkola i progi, czy nie ma rdzy pomalowanej :D

 

Miałem takiego ale z 4-o biegową skrzynią, rocznik 1979 ......... po Dziadku, w Rodzinie był do 1999 roku .......... fajnie sie nim latało, komfort mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...