Skocz do zawartości

WYprawa dookola swiata


milosz-RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A mnie już trzy razy odpisał w ciągu roku :) ...i za każdym razem lakonicznie, że wyjazd planowany jest za pół roku lub rok, i że wyprawa będzie trwała 6-8 lat, i że szukają chętnych oraz sponsorów, i że na razie mają 7 uczestników, i ze wszystkie koszty maja pokryć sponsorzy. Pewnie dlatego szukają ich już 2 lata ...bo chyba trudno znaleźć darczyńców, którzy lekką ręka zasponsoruja komuś 7-letnie wakacje :banghead:

 

...ale najbardziej oszołomiło mnie to, że... jadą na turystykach i CHOPPERACH! Juz samo założenie przejechania Afryki czy Azji na chopperze jest dla mnie "mistrzostwem świata", więc śmiem twierdzić, że albo ten wyjazd nigdy nie dojdzie do skutku albo skończy się na granicy z Albanią.

 

...ale nic to - jeśli naprawdę chcą pojechać, to szczerze im tego zyczę!...pomimo że uważam, iż wybrali nie do końca właściwą drogę na ogranizowanie tego.

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy podobne doświadczenia z tą wyprawą. Ja również byłam w stanie rzucić robotę i ruszyć przed siebie ale im chyba płeć nie odpowiadała :) ponieważ nie było żadnego odzewu na moje konkretne pytania co do szczegółów i sponsoringu. A natknęłam się na nich ponad rok temu.

No cóż trzymam kciuki za kolegów.

Pozdrawiam,

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale najbardziej oszołomiło mnie to, że... jadą na turystykach i CHOPPERACH! Juz samo założenie przejechania Afryki czy Azji na chopperze jest dla mnie "mistrzostwem świata", więc śmiem twierdzić, że albo ten wyjazd nigdy nie dojdzie do skutku albo skończy się na granicy z Albanią.

 

tez niespecjalnie wierze w znalezienie sponsorow na taki wyjazd, ale jak raz o park maszynowy bym sie nie martwil. swiat objechano juz na wszystkim - od bmw 1200gs adventure po agro-motorki 200cc (sa takie ustrojstwa np. w Australii, maja po dwie nozki i bagazniki do wozenia owiec;))) i skutery 50cc

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa 6-8 lat, juz widze jak ktos im kase rzuci - baranow nie sieja...

 

no nie sieją to fakt...rok, może dwa latka to rozumiem, sam znałem takich co to moturkiem po świecie hulali za sponsorów kaskę ale z małą różnicą: z pewnością "balanga" nie trwała 6-7 lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...