Skocz do zawartości

KTM Adventure 950 Czachora


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

950 Czachora? :lol:

Jacio mój bracio - on jeździł na Dakarze KTM'em LC4 660 Rally (wersja wyczynowa, ale seryjna, nie dedykowana kierowcom fabrycznym) z silniczkami singiel 657 ccm, a nie v-ce 950, na której na Dakarze jechało tylko dwóch fabrycznych kierowców KTMa (np Meoni).

Ta LC4 Czachora i druga Dąbrowskiego były do kupienia na Allegro. Cena wywoławcza 75.000 za 2 sztuki plus zapasowy silnik do każdej sztuki. Oznacza to, że za jedną chcieli około 37.000 zł, podczas gdy jedno moto w momencie zakupu i po full-tuningu, a jeszcze przed Dakarem'2003 kosztowało około 120.000 zł. No tak, ale na Dakarze tak dostały w d... że rzeczywiście cena nie mogła być wyższa.

Pozdrawiam :lol:

 

Dopis:

PS. No chyba, że Czachor kupił sobie nowego Adventure 950, pojeździł chwilę, i już sprzedaje... No tak, ale co by to wtedy była za "wartość kolekcjonerska"... hmmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt :D też widziałem te sprzety na allegro :D jakieś 2,5 miecha temu... jestem ciekawy czy ktoś to kupił ;P za te pieniądze można kupić naprawdę dobrego spręta nówkę z salonu!! Wolałbym kupić sobie za tą kasę Ktm exc 400 nówkę, za jakieś 15. tys. zrobić mu full tuning, a resztę funduszy przeznaczyłbym na opłacenie całego sezonu na zawodach (wpidowe itp. :D). :)

ja dużo bardziej wolałbym Exc 400 niż Lc4 660 Czachora :D nie potrafiłbym zrobić użytku z takiej dużej maszymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pomyliłem, wielkie rzeczy. Nie jestem fanem enduro, to i nie było trudno się pomylić. To, że była to 950 V2 powiedział mi nowy właściciel. Nie widziałem powodu, żeby mu nie wierzyć :?

Ale sprzęt i tak wygląda cool.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze to jego jakies moto po dakarze, bo wiadomo oni jezdzili na KTM 660 i nawet sami mowili ze 950 po prostu by nie utrzymali i by mieli trudnosci z prowadzeniem i na takich motorkach jezdza tylko tak dobrzy zawodnicy jak meoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt :D też widziałem te sprzety na allegro :D jakieś 2' date='5 miecha temu...[/quote']

Looodzie... przeciez na Allegro to byla sciema... na pl.rec.motocykle sie juz z tego nabijali

Przeciez wystarczylo przyjrzec sie ortografii piszacego to ogloszenie... Chyba nie myslicie, ze te sprzety sprzedaliby za 37 tys. za sztuke... nawet sterane przez 3 tygodnie rajdu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
No to się pomyliłem, wielkie rzeczy. Nie jestem fanem enduro, to i nie było trudno się pomylić. To, że była to 950 V2 powiedział mi nowy właściciel. Nie widziałem powodu, żeby mu nie wierzyć :?  

Ale sprzęt i tak wygląda cool.

 

PZDR

 

Sorki Jacio :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...