Skocz do zawartości

Kdx 250 (uzylem szukaj)


Rekomendowane odpowiedzi

Przeżywacie...

Nawet jakby mial 40 to i tak jest dużo i więcej w teren nie potrzeba! KDX jest świetnym motocyklem ze względu na prowadzenie i niedużą wage jak na takie moto. Bierz śmiało! to czy ma 5km mniej czy więcej... ja bym się tym nie prejmował. Jeśli chodziłoby o kilogramy to owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżywacie...

Nawet jakby mial 40 to i tak jest dużo i więcej w teren nie potrzeba! KDX jest świetnym motocyklem ze względu na prowadzenie i niedużą wage jak na takie moto. Bierz śmiało! to czy ma 5km mniej czy więcej... ja bym się tym nie prejmował. Jeśli chodziłoby o kilogramy to owszem.

Dobra piszesz ze jest lekki tylko jest taka sprawa wiem ze miales kdx 125 i nie wiem czy mozna porownywac jego wage do 250 :biggrin: Jesli ktos zna prawdziwa wage 250 i 125 to prosilbym o porownanie :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oco ci chodzi ?? nie porownuje do swojego jesli tak to pokaz gdzie , pisze jak widzialem w drodze 2 razy tankowal bo mu zyd w zbiornik pukal - polowe drogi na zlot jechalismy razem , potem on troszke polatal w terenie z kolesiem na LC4 i wieczorem razem wracalismy ( cala trasa ok 350 km) . To nie taki znowu wyczyn, mysle ze z 20.000 km i wiecej spokojnie przeleci bez remontu.

 

Jak ktos z okolic Pyrzyc k.Szczecina to moze z nim pogadac osobiscie - gosc ma ok 35 lat.

 

Witam! KDX 250 SR '93 moc 45 KM ma założoną z tyłu oponę typową na teren kamienisty, także mieli bez przerwy tylnym kołem. Spalanie jak w 2T jazda w terenie 0k. 8l/100 km ( mówię o jeździe, a nie o wożeniu się). Zawieszenie super. Pozycja za kierownicą tak do 175 cm. wzrostu, ja mam 180 i trudno mi trzymać motocykl nogami, ale daje radę. Motocykl "wymiata". Pierwszy bieg jak na ENDURO przystało " spacerowy" można Przebierać nogami bez wysprzęglania. To na razie tyle . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie troche offtopowe pytanie. Czy te KDXy 250 nie maja czasami takiej samej ramy jak KLX300R?? Widzialem kilka KLXow i teraz patrzac na foto KDX250 doszedlem do wniosku ze w budowie ramy nie ma roznic... Nawet USD ma :) Jak to z tym jest?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciech h - masz zarejestrowanego KDX ? jak bedziesz to zagadaj do mnie na GG: 8502119

bo mam pare pytan, i mogli bysmy razem polatac jak bys mial ochote:)

czekam:P

 

pzdr.

 

jeszcze co do tych 30KW :icon_question:

1 kW = 1,3596 KM

czyli 30KW - 40,8KM cos takiego,

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KDX 250 SR- z 1995 roku ma 40 KM z silnika jak podaje fabryka.

Wartosci zmierzone: v.max - 130 km/h

Spalanie 12 kilometrow na 1 litrze paliwa.

Masa zatankowany: 120 kg.

Aha i z tych lat (1995) silnik KDX i KX to nie to samo!Nawet pojemnoscia sie roznia: inny skok tloka inna srednica cylindra, inny stopien sprezania.

Jest jeszcze wersja KDX 250 R lzejsza o 2 KG od SR i ma ten sam silnik.

Nie wiedzialem ze ma taki slaby silnik-za to jest o wiele wytrzymalszy niz KX i teoretycznie jest mozliwe 20.000 km.

Jesli chodzi o KDX 220 to w temacie o KDX 125 wspomnialem ile ma km: faktycznie ok. 26 KM czyli znow ktos zawyzyl. Generalnie zauwazylem im mlodszy piszacy tym opisane moto mocniejsze :icon_question: .

Powaznie jak pisalem w innych tematach: 2-suw w dosc prosty(teoretycznie) sposob mozna radykalnie zwiekszyc osiagi- jednak nie ma wtedy mowy o kilkunastu tysiacach przejechanych km. a raczej motogodziny. Pozdr.Janek. P.S. Zanim cos napiszecie o danej maszynie ile to ma KM sprawdzcie w kilku zrodlach dane- bo ludzie rozne glupoty pisza- wiadomo papier wszystko przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KDX 250 SR- z 1995 roku ma 40 KM z silnika jak podaje fabryka.

Wartosci zmierzone: v.max - 130 km/h

Spalanie 12 kilometrow na 1 litrze paliwa.

Masa zatankowany: 120 kg.

Aha i z tych lat (1995) silnik KDX i KX to nie to samo!Nawet pojemnoscia sie roznia: inny skok tloka inna srednica cylindra, inny stopien sprezania.

Jest jeszcze wersja KDX 250 R lzejsza o 2 KG od SR i ma ten sam silnik.

Nie wiedzialem ze ma taki slaby silnik-za to jest o wiele wytrzymalszy niz KX i teoretycznie jest mozliwe 20.000 km.

Jesli chodzi o KDX 220 to w temacie o KDX 125 wspomnialem ile ma km: faktycznie ok. 26 KM czyli znow ktos zawyzyl. Generalnie zauwazylem im mlodszy piszacy tym opisane moto mocniejsze :icon_question: .

Powaznie jak pisalem w innych tematach: 2-suw w dosc prosty(teoretycznie) sposob mozna radykalnie zwiekszyc osiagi- jednak nie ma wtedy mowy o kilkunastu tysiacach przejechanych km. a raczej motogodziny. Pozdr.Janek. P.S. Zanim cos napiszecie o danej maszynie ile to ma KM sprawdzcie w kilku zrodlach dane- bo ludzie rozne glupoty pisza- wiadomo papier wszystko przyjmie.

Jesli mozna wiedziec to z kad bierzesz te inf i dlaczego ona maja byc wiarygodne :icon_mrgreen: ? Patrzac na wypowiedzi to kazdy mowi co innego i nie wiadomo komu juz wierzyc :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tych czasopism ktore wymienilem w Temacie KMX, "Motorcycle Consumery", "Motor Cycle", Moto Rider, Motorrad, Motorrad Reisen and Sport. Dane techniczne roznia sie mniej wiecej o 5% czyli mozna brac wartosc srednia. Pozdr. Janek.P.S.A licytowac sie mozna w nieskonczonosc- napisalem tez ze z k a ż d e g o 2-suwa w miare latwo mozna wycisnac wiecej KM wiec wychodzi ze kazdy moze miec racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...