Skocz do zawartości

Kask i miejsce w Warszawie gdzie najtaniej kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś porządniejszego kasku bez "wodotrysków" tak ok 400 zł moge na niego wydać, oraz butów i rękawic. Pytanie gdzie i jakiej firmy najtaniej kupić w Warszawie? Mam na to około 1200 zł

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś porządniejszego kasku bez "wodotrysków" tak ok 400 zł moge na niego wydać

Hm, za ok. 400 zł to celowałbym w jakiegoś Caberga itp. Swego czasu przymierzałem kask tejże marki kosztujący właśnie tyle w MOTOSTORE - co prawda pełnotwarzowy, ale nadający się raczej na skuter (pasował kolorystycznie do mojego Peugeota, dlatego brałem go pod uwagę :buttrock: ). A może uda Ci się do wiosny dozbierać drugie tyle (albo przynajmniej jeszcze połowę tej sumy)? Wtedy wybór miałbyś znacznie większy.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro odpada z tego względu że ciężko coś przymierzyć. Ja potrzebuje kasku na dłuższy czas, bo skoro już wydaję kasę to chciałbym z sensem. Pytam też dlatego, że w różnych sklepach ceny tych samych rzeczy często się różnią (jak np. Larsson i Motostore). Odwiedze najpierw Motostore, bo tam nieźle kupiłem kurtkę

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz kask w dobrej cenie na allegro, a przed zamowieniem przymierz go gdzies w Warszawie i bedziesz wiedzial jakiego rozmiaru szukac. Albo czekaj na bajzel :notworthy:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lazer, vemar,caberg, airoh, uvex

Z Uvexem (pełnotwarzowym) za 400 zł może być ciężko.

 

Odwiedze najpierw Motostore, bo tam nieźle kupiłem kurtkę

Daj znać, jak będziesz się wybierał do Motostore'u, to się może z Tobą przejdę.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gredo moim skromnym zdaniem przeznacz z 650 pln na kask w tej cenie trafisz coś ze środkowej półki nolana agv itd dobrą opcją jest przymierzenie kilku kasków w sklepach i znalezienie ich na allegro za pozostałe pieniądze powinieneś bez problemu trafić buty i rękawice

 

p.s.

w intermotors rzeczywiście mają teraz promocję na agv byłem widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z objazdów, Intermotors ma klientów w dupie i dziś się nie otworzyli. W motostore Tadek powiedział mi na co zwracac uwage kupując kask i zaoferował HJC. Jakies opinie, anybody?

 

PS Juz wiem ze AGV robi niezłe kaski, ale tak samo tłucze też tandetę.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Greedo,

 

Czyżbyś jeszcze nie wyszarpał jakiegoś konkretniejszego odszkodowania?

 

Co do HJC - to ja latam w nocniku tej firmy (co prawda jest to model krosowy) i myślę, że daje wystarczającą ochronę w stosunku do ceny.

Swój kupiłem z wyprzedaży w sklepie na Mariensztacie - mają tam często dobry towar z katalogów Hain Gericke i zdaje się Polo.

 

Pozdrawiam,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...