Skocz do zawartości

Moje moto :P Suzuki RG80 i Simson S51 (na sprzedaż) :P


Kamcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałem pokazać swoje maszyny. Mianowicie Suzuki RG80 i Simsonka S51 :flesje: Suzuki kupiłem w stanie dostatecznym. Silnik zastany (po kilku przejażdżkach i czyszczeniu chodzi już ładnie) i pomalowane było "emalią" :D Pierwsze co po kupnie to rozebrałem ją na części pierwsze i oddałem ramę i plastiki do lakiernika. Kolorek czarna perła z grubym ziarnem, a rama w srebrnym macie. Ogólnie fajny motorek. Jeszcze trzeba się pobawić trochę przy silniku (regulacje). Zarejestrowane na motorower.

 

Moja druga maszynka to Simson S51B1-4. Kupiłem w stanie opłakanym. :D Wszystko poklejone silnikonem. Przednie zawieszenie miało luzy po 2cm. Przeszedł kapitalny remont. Nowe: zawieszenie, amortyzatory, kapitalka silnika (wał, cylinder, łożyska, simmeringi itp.), został pomalowany, położona nowa instalacja 12V electronic itp. Przeszedł też mały tuning optyczny i mechaniczny (60ccm, gaźnik sportowy Bing17 i wydech od Simsona S53) Stan igiełka. Włożyłem w niego ponad 2500zł. Pali na dotyk nawet po dłuższym postoju. Aż żal mi go sprzedawać, ale po co ma stać w garażu? Może komuś się przyda. Ogólnie polecam Simsona, jako motorower tani w utrzymaniu i mało awaryjny.

 

Simson na sprzedaż. Cena 2450zł (do negocjacji w miarę rozsądku)

Fotki moich maszyn na http://www.bikecpics.com/members/kamcio/

 

Czekam na obiektywne komentarze :)

 

Pozdro

Edytowane przez Kamcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie,stronka nie dziala ;) A szkoda. Fajne masz sprzety,nie powiem.Na RG to sam bym sobie pojezdzil bo wiem ze to naprawde dobre maszyny jak na tą pojemnosc,a jakie wytrzymale :biggrin: Wierze ze simon jest w dobrym stanie ale cena to jest kosmos ;) Za 2500 to pewnie sam wiesz ze mozna kupic cos nowszej generacji.Wierze ze wlozyles w niego wiele czasu,wysilku i kasy ale nie wiem czy sie oplacalo.Jak myslisz sprzedasz go za ta cene? :icon_mrgreen: Napisz cos wiecej o RG jak sie sprawuje.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i nie krec motoru 4T bez obciazenia bo zobaczysz co moze sie stac:]

To był odczyt z komputera pokładowego przy włączeniu zapłonu. (wskazówki zamykają skalę i wracają na zero ;))

 

PS. Rzemyk to jest pasja, a nie oszczędności

 

Co do Suzuki to jeździ ładnie. Jak kupiłem nie wyglądała za ciekawie, ale czyszczenie gaźnika itp. pomogło. Moto stał kilka ładnych lat w garażu nie ruszany. Silnik był zastany. Zrobiłem już z 400km i ładnie chodzi. Prędkość podróżna ok. 70km/h

 

A co do Simsonka to pójdzie za ponad 2k bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cre 50 moglem kupic za 3tys 5 letniego wiec daruj sobie ;) Spotkalem sie z kamciem bylem u niego jeszcze apką :lalag: Simsonem jezdzilem,suzuki zapomnialem:PI powiem ze simson jest przerobiony i dopracowany do perfekcji.Zero wiochy wszystko na swoim miejscu wszystko czyste i poskrecane.Nawet srubki wypolerowal.Chwale takich ludzi niewazne ile wyladują sprzet potem cieszy oko nawet taki ,Simson" wyglada lepiej niz niejeden japonczyk i trzyma sie rownie dobrze.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cre 50 moglem kupic za 3tys 5 letniego wiec daruj sobie :) Spotkalem sie z kamciem bylem u niego jeszcze apką :) Simsonem jezdzilem,suzuki zapomnialem:PI powiem ze simson jest przerobiony i dopracowany do perfekcji.Zero wiochy wszystko na swoim miejscu wszystko czyste i poskrecane.Nawet srubki wypolerowal.Chwale takich ludzi niewazne ile wyladują sprzet potem cieszy oko nawet taki ,Simson" wyglada lepiej niz niejeden japonczyk i trzyma sie rownie dobrze.pozdrawiam

Jak już Dibo mówi, że jest dobrze to musi być dobrze :crossy: Tylko coś nie mógł się do biegów przyzwyczaić :flesje: A na RG to sobie pojeździsz na wiosnę jak wpadniemy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...