Skocz do zawartości

Chwale się !!!


*endrju*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chce sie pochwalić moim pięknym sprzętem :buttrock: :

 

http://www.bikepics.com/members/andrzejluszko/98bandit600s/

Wielkie dzięki za cenne informacje przy zakupie pierwszego moto dla Kurbat'a

 

Coś mi sie wydaję, że ta zima (dla mnie) będzie trwała wieczność

Edytowane przez *endrju*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu :bigrazz: choc dla mnie osobiscie bandyta tylko i wylacznie w wersji N ma swoj urok....

:P

 

 

noo :biggrin: :biggrin:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny bandzior :biggrin: Wlasnie do bandyty najlepszy jest kolor czerwony,takze dobry wybór.Mi osobiscie tez bardziej podoba sie N-ka,no ale nie mowie ze jest ladniejsza.Miales cos poprzednio :crossy: A o zime sie nie martw.Jeszcze 2 miesiace i bedziesz mogl jezdzic.Chociez male przejazdzki to mozesz i teraz zrobic.Cieszymy sie z Toba z nowego zakupu hehe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu :icon_biggrin: choc dla mnie osobiscie bandyta tylko i wylacznie w wersji N ma swoj urok....

:crossy:

 

 

Nom dokładnie :) Ale i tak gratuluje świetnego motocykla :banghead: Gdyby był niebieski to już w ogóle marzenie.... :clap:

Edytowane przez Lukasz89

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie fotki - maszyna jest prześliczna. W promocji "oczko" jesienią 1999 r. można było taki sprzęt wyrwać za 21.000 zł, tylko wtedy miałem inne sprawy na głowie/plany życiowe (siedziałem na walizkach w oczekiwaniu na wyjazd na stypendium zagraniczne), więc zakup nowego motocykla nie wchodził w grę, poza tym nie byłoby mnie wtedy jeszcze stać. Gdyby rok później można było jeszcze kupić starą wersję, wyposażoną w przepiękny, prostokątny reflektor, niewykluczone, że właśnie taką maszynę byłbym kupił (wizualnie podoba mi się na równi z Banditem drugiej generacji, którego posiadaczem jestem obecnie).

 

No pięknie! I w jedynym słusznym kolorze :biggrin:

Właśnie! :wink:

 

Mi osobiscie tez bardziej podoba sie N-ka,no ale nie mowie ze jest ladniejsza.

Golas może i ładnie się prezentuje, nie przeczę, ale w turystyce - tej dalszej, jak i tej bliższej - nic nie zastąpi wydajnej owiewki, zwłaszcza w naszym klimacie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to rocznik 98 (kwiecień), w niemczech miała trzech właścicieli ( koleś 40lat, babka50lat i niemiaszek 35 od którego kupiłem ten motor. Ten ostatni kupił go w maju tego roku, a teraz przesiada sie na ścigacza).

Zapłaciłem za niego 1900euro (chociaż po przejażdżce w lekkim szoku, wypłaciłem mu o 300euro za dużo :biggrin: , ale niemiaszek okazał się uczciwym chlopem i oddał kaske) :biggrin:

Edytowane przez *endrju*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...