Skocz do zawartości

Chwale się !!!


*endrju*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Termometr oleju

 

ja przy swoim sprzęcie mam takowy termometr ze sklepu Louis

 

www.louis.de

 

termometr jest firmy RR i kosztuje niestety aż 50 euro. ale jest też druga firma Moto Detail - 30 euro.

 

Poszukaj pośredników w Polsce którzy handlują rzeczami z Louis'a. Ja w ten sposób kupiłem kask Lazer Vertigo i mimo ceny takiej jak w katalogu dostałem poza tym gratisy ;)

 

znalazłem nawet nr tel do tego gościa od mojego kasku. z tego co pamiętam to zajmował się sprowadzaniem tego staff'u. nie wiem czy jeszcze to robi. dla zainteresowanych mogę napisać ten nr. na GG. ja znalazłem gościa na allegro.

Edytowane przez xenon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dobrego wyboru. Motocykl jest naprawde swietny, trwaly przedewszystkim. Ja nie mialem z nim zadnych poblemow. Niestety z wielkim zalem go sprzedalem bo szukam czegos mocniejszego. moze B12 :icon_mrgreen:. Zawsze jak znudzi ci sie wersja S mozesz na ebayu.de kupic fajna lampe do streeta. Pozniej ci przesle linka do aukcji, efekt naprawde swietny i lampa niedroga. Pozatym przerobka nie wymaga zadnego wysilku.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termometr oleju

 

ja przy swoim sprzęcie mam takowy termometr ze sklepu Louis

 

www.louis.de

 

termometr jest firmy RR i kosztuje niestety aż 50 euro. ale jest też druga firma Moto Detail - 30 euro.

 

Poszukaj pośredników w Polsce którzy handlują rzeczami z Louis'a. Ja w ten sposób kupiłem kask Lazer Vertigo i mimo ceny takiej jak w katalogu dostałem poza tym gratisy :icon_mrgreen:

 

znalazłem nawet nr tel do tego gościa od mojego kasku. z tego co pamiętam to zajmował się sprowadzaniem tego staff'u. nie wiem czy jeszcze to robi. dla zainteresowanych mogę napisać ten nr. na GG. ja znalazłem gościa na allegro.

 

http://allegro.pl/item153869053_motocyklow...gwarancja_.html a taki? Chyba też się nada?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...