Skocz do zawartości

Skutery Tuning Kontrola


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to moze ja sie wypowiem,pracuje w policj i juz ponad 3 lata,na motocyklu jezdze juz kolo 9lat,pozatym policjanci to normani ludzie myslicie ze niewiemy ze co 2 skuter ma kombinowane w silniku.Dla mnie to normalne ze 16,17,18 latek kupuje sobie zestaw tuningowy zeby polatac sobie z przyzwoita szybkoscia,tylko zeby robil to z glowa.Pozatym u mnie w firmie pracuje jeszcze kilku motocyklistow,wszyscy sa wyrozumiali na wyglupy na motorach oczywiscie w granicy rozsadku.Jedna rada chlopaki jak chcecie byc traktowani przez policje normalnie to odrobina kultury,upzejmosci i przyzwoitosci wam nie zaszkodzi.Ja nie wypisalem jeszcze i nie chce wypisac"kwitu" motocykliscie,tylko ludzie!!!! jezdzijcie z glowa

Pozdrowienia dla calej braci motocyklowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wypisalem jeszcze i nie chce wypisac"kwitu" motocykliscie,tylko ludzie!!!! jezdzijcie z glowa

Że też kurcze nietrafiłem na Ciebie! ! ;) Ja jechałem właśnie z głową... nie osłonietą! :) ;) :) Cholera do dzisiaj tej stówy nie mogę przeboleć! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się kolego Litrus pomyliło....

 

Zablokowane motorowery:

Aprlila RS bodajże 55km/h

Suzuki katana i kilka innych sportowców 50km/h

 

Hurikan to tyle leci odblokowany.

:icon_biggrin: zdrówko i nie szalej z tymi zablokowanymi sprzęciorami

 

A opinie mój to leci XXX są w 99% zawyżane i koloryzowane to nie wież jak dziecko naiwnie....

Podobno opoiadanie bajeczek z wiekiem przechodz...

Przykro mi chłopcze, ale ja nie slucham bajeczek ! Sam jechalem na odblokowanym Hurricane na prostej pod 75 pochodzi wiec nie opowiadaj mi pierdółko ... Symem zablokowanym jechalem 65 na prostej ... Speedfight 2 (sam sprawdzalem) 60-65, piaggio zip zablokowany kolo 60 na prostej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie to co widzialem na liczniku ... napewno cos tam przeklamuje ale ja podaje predkosci ktore widzialem na liczniku ... co do Syma Jet Euro X pomylilem sie bo wydawalo mi sie ze jest zablokowany poniewaz jechalem nim 2 tygodnie po zakupie, a wtedy mial sciagnieta blokade z wariatora (tak mi teraz mowil)

A co do reszty to sam jechalem i to sa predkosci ktore widzialem na budziku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Litrusek Litrusek...

Jednak prędkość spadła do licznikowej....

Jeszcze parę dni i dojdziemy do tych 45km/h.

 

To że kumpel mówi że jest zablokowany, to se mówi :flesje: żeby pokazać jakiego on ma kozackiego sprzęta...

"No no mój zablokowany to leci o kur*** 70km/h to jak go odblokuje to będzie 150 :bigrazz: :) :( a może osiągnie prędkość światła i będzie szybszy od niejednej 600-tki???"

 

W życiu nie uwierzę Ci że Keeway Huragan leci 60-65 zablokowany.

Keeway Huragan zablokowany licznikowe 50 w realu 45.

60-65 to bez blokady w wydech.

70-75 reszta.

 

mam keewaya focusa i wiem ile leci huragan.

 

A teraz NIE MA ŻADNEGO motoroweru w Polsce kupionego w salonie który jest zablokowany i leci 70 !!!

 

Naprawdę uwież mi albo i nie po co... Wież w bajeczki i żyj w wirtualnym świecie "MATRIXIE"

 

Pozdrawiam Ciebie. Śnij w nocy o zablkowanych motorowerach i ich osiągach :crossy: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh mowie ze to bylo licznikowe ... nie bede sie klocil, ale widzialem to co widzialem, i mowie co widzialem, bez poprawki na blad pomiaru licznika ...

PS: Nie napisalem 60-65 tylko 55-60 ... taki szczegol a 5 km/h to duza roznica jak na skuter :biggrin:

"Śnij w nocy o zablkowanych motorowerach i ich osiągach"

Nie mam zamiaru ...

Koniec offtopu !

Pozdrawiam was, skuterowców i nie tylko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że kumpel mówi że jest zablokowany, to se mówi :evil: żeby pokazać jakiego on ma kozackiego sprzęta...

"No no mój zablokowany to leci o kur*** 70km/h to jak go odblokuje to będzie 150 :evil: :) ;) a może osiągnie prędkość światła i będzie szybszy od niejednej 600-tki???"

Też mnie śmieszą takie przechwałki. ;) Siedzę trochę w temacie i wierzcie mi, że jak motorower/skuter po tuningu (nie mylić z odblokowaniem/oddławieniem) poleci 100 km/h, to już jest bardzo dużo, a 120 km/h wyciąga może jeden sprzęt na sto.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...