Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super wczesna kaśka patrzcie i podziwiajcie:)

https://ssl.allegro.pl/item757778243_sprzed..._m_72_ural.html

Na pewno jest to stary model K-750 widać to od razu jak się spojrzy na skrzynię biegów - niech Was nie zmyli podobieństwo do skrzyni Urala - to nie to samo :D

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten motocykl był jakiś rok temu do sprzedania za jakies 4tys zl. A, z tego co się orientuję, to ładnych kilka lat temu zbudował go ktoś spod Lubaczowa (widziałem tego Dniepra pare razy przelotem - nawet fajne zrobiony)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten motocykl był jakiś rok temu do sprzedania za jakies 4tys zl. A, z tego co się orientuję, to ładnych kilka lat temu zbudował go ktoś spod Lubaczowa (widziałem tego Dniepra pare razy przelotem - nawet fajne zrobiony)....

 

Za 4000zł rok temu to o 2tyś za dużo, a te 7tyś teraz to już ostre przegięcie...

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4000zł rok temu to o 2tyś za dużo, a te 7tyś teraz to już ostre przegięcie...

.....a po czym wnosisz, że o 2 tys za dużo?

Pytam, bo zastanawiam się jak ludzie określają wartość motocykla, chociaż w życiu nie widzieli go na oczy? Może po tym, że nie jest oryginalny (chociaż pewnie jest sprawny i dobrze się sprawuje - żeby nie powiedzieć, że lepiej niż nie jeden).

Żeby było jasne - nie znam właściciela, i jak dla mnie może sobie chcieć nawet 500tyś za niego. Wiem jedno - stwierdzenie "z góry", że motocykl nie jest wart 2tys zł - jest grubo przesadzone;

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....a po czym wnosisz, że o 2 tys za dużo?

Pytam, bo zastanawiam się jak ludzie określają wartość motocykla, chociaż w życiu nie widzieli go na oczy? Może po tym, że nie jest oryginalny (chociaż pewnie jest sprawny i dobrze się sprawuje - żeby nie powiedzieć, że lepiej niż nie jeden).

Żeby było jasne - nie znam właściciela, i jak dla mnie może sobie chcieć nawet 500tyś za niego. Wiem jedno - stwierdzenie "z góry", że motocykl nie jest wart 2tys zł - jest grubo przesadzone;

A no wnoszę o tym że to Dniepr i czego by mu nie dospawać lub uciąć to nadal będzie Dniepr. Rozumem jakby właściciel poprawił mechanikę, hamulce czy zawieszenie ale tutaj mamy tylko i wyłącznie przeróbki wyglądu zewnętrznego oraz zniszczenie układu kierowniczego co na dobre nie wyszło. Hamulce na półbębnach w motocyklu przygotowanym do dłuższych wypadów? Zastanów się ;)

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze chciałem zauważyc ze tam jest chyba rama na "sztywno" pełny luksus:)

Na suwakach. Nie wiele ale jednak tyci lepiej niż sztywniak.

Oczywiście, ze koleś może liczyć na 7 i więcej tysięcy. Nauczką dla niego bedze opłata alegro za ciągłe wystawianie za tą kwotę. granat - zlituj sie- blacharsko dobrze zrobiony? Przecież popatrz tylko na to jak błotnik przedni odstaje od koła. Zbieranina frędzli i blachy z najtańszym silnikiem. Fakt ze żeby te niepasujące do siebie elementy złożyć razem co by spod frędzli chociaż nie było widać jak bardzo nie grają to duzy wkład pracy i w związku z tym kasy. Druga części ceny to opłaty allegro za wystawianie od roku. W przyszłym będzie pewnie już za 1000tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no wnoszę o tym że to Dniepr i czego by mu nie dospawać lub uciąć to nadal będzie Dniepr. Rozumem jakby właściciel poprawił mechanikę, hamulce czy zawieszenie ale tutaj mamy tylko i wyłącznie przeróbki wyglądu zewnętrznego oraz zniszczenie układu kierowniczego co na dobre nie wyszło. Hamulce na półbębnach w motocyklu przygotowanym do dłuższych wypadów? Zastanów się ;)

Co do wyglądu - to wszystko jest kwestią gustu (jednym się podoba - innym nie...........mnie akurat tak);

A jeślichodzi o kwestie mechaniczne to szczerze mówiąc, podobnie jak i ja, nie możesz na 100% stwierdzić, że gość nie poprawił go od tej strony (bo obaj nie znamy właściciela). Koleś pisze coś o skrzyni z piątym przełożeniem (zakładam więc, że w silniku też coś tam zrobił);

 

I w końcu - co do kwestii typu to tylko Dniepr" - to osobiście przestałem narzekać na te motocykle. Wiem, że da się nim sprawnie i szybko jeździć (i to nie koniecznie "dookoła orzecha"). ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie kupiłem całego Dniepra MT9 po remoncie silnika i sam go malowałem kosztował mnie niecałe 900zł :biggrin: tylko trzeba było się na ukraine wybrać a co lepsze kupowałem tam części za wydech siodła linki kolana itd. dałem całe 300zł :biggrin: :biggrin: więc lepiej tam kupować :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie kupiłem całego Dniepra MT9 po remoncie silnika i sam go malowałem kosztował mnie niecałe 900zł :biggrin: tylko trzeba było się na ukraine wybrać a co lepsze kupowałem tam części za wydech siodła linki kolana itd. dałem całe 300zł :biggrin: :biggrin: więc lepiej tam kupować :biggrin:

Tak, tyle warto dać za Dniepra - gratuluję. ;)

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...