Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten gość ma troszkę wysokie ceny - ale tu jest papier juz "wyprowadzony na prostą" - a to plus;

Zbiornik do wymiany na oryginalny - skrzynia też, a i tylny błotnik pasowałoby skombinowac oryginalny (a te trzy rzeczy to już jakieś 600zł). Czyli za 3600 mamy Kaśkę w oryginale - do remontu.

 

Ps;

Rozmawiałem dzisiaj z Ukraińcem - i za Kaśkę w podobnym stanie (z tym, że nadwozie miało być "pomalowane" - a silnik niby na przyzwoitym chodzie) chciał 800$. W sumie wychodzi jedna cena - biorąc pod uwagę opłaty związane z przemeldowaniem motocykla;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paolo- czy ja wiem? cena moim zdaniem dobra zwlaszcza, ze ma te papiery.. niekotrzy za takie kachy chca te 3tys ale stan-" wiele do zyczenia"- to raz, dwa- kundel- trzy brak dokumentow...

 

bak mozna tanio skolowac, gorzej ze skrzynia czy blotnikiem. he he i na pewno nie 600zl :crossy:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bak mozna tanio skolowac, gorzej ze skrzynia czy blotnikiem. he he i na pewno nie 600zl :)

Powiem tak - próbowałem ostatnio skołować tylny błotnik (taki jak mój - długi na zawiasie), i cena zdrowego i "sprawnego" oscyluje w granicach 150zł. Za dobry zbiornik do Kaśki handlarze krzyczą od 200zł (a na Alle drogo szły i za 250zł), a skrzynia w dobrym stanie też swoje kosztuje. Niestety - ale ceny tych części poszły w górę, i jeśli nie mamy nikogo znajomego, kto odstąpi nam potrzebne rzeczy za "symboliczną opłatą" to należy się przygotować na grubsze wydatki.

 

Ps;

W przyszłym tygodniu prawdopodobnie będę miał zdjęcia tej Kaśki, o której wspominałem. Jeśli okaże się "logiczna" to wrzucę je na forum - może ktoś będzie chętny na taki motocykl :crossy:

 

Pps;

Ostatnio spotkałem "ruskiego" na przejściu w Medyce. Ów gość pakował na lawetę K-750 w podobnym stanie (z tym, że miała zamontowany jakiś śmieszny alternator napędzany pasem). Zapytałem czy nie chciałby sprzedać tego motocykla - a on wyskakuje mi z ceną............................1000$ (słownie - tysiąc dolarów). Uświadomiłem go, że "troszkę" przesadza z ceną - ale min zdążyłem się obejżeć podjechał Czech, podpiął tą lawetę, wypłacił kasę i pojechał.

Cholera - i przez takich ludzi Ukraińcy cenią się "jak za woły" sprzedając motocykle;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co łudzić . Ceny starszych rusków idą w górę . Rosjanie przyjeżdżają już do nas kupować części do m72 i często nie targują sie tak jak my. Nie jest tak ze po przekroczeniu granicy z Ukrainą k750 stoi przy każdej zagrodzie jak u nas wsk czy cezetka . Tych sprzętów coraz mniej . Warto kupować póki czas -taniej już nie będzie .

 

http://www.allegro.pl/item217728213_papka_.html

Wiem .Ten już był. Ale tu drugi do kolekcji ^^

http://moto.allegro.pl/item251189356_m_72_prondnica.html

:icon_biggrin:

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdechne!!!!!Analfabetyzm wtórny:-) a ta kacha to nie ma czasem ramy wieprza? Co do cen, wydaje mi sie sadzac po cenach na bajzlu ze 3 klocki za kaske w takim stanie to gruby nietakt, widziałem na bajzlu za jakies 2000 kompleta orginał z wozem oczywisci do remontu, fakt, papier jest, ale w dzisiejszych czasach juz z papierem nie ma problemu(nie bede sie powtarzał) a dla upartych to ceny na bajzlu sa takie ze jakby w czesciach kupowac to bedzie tak-rama k-750-200-300 ale mozna i taniej na koniec najzlu, bak 200, piec 300-600, błotniki p 150, skrzynia 150-200, koła po 100, zawieszenie ok, 200 lampa nówka 200 kompletna, wiec czasem lepiej kupic cała:-)mozna znalezc taniej:-) Widziałem kompleta kaski za 1500, A ceny to zeczywiscie na wschodzie rosna jak cholera, robi sie boom na ruski na swiece a sa w 95% przerabiane na BMW, oczywiscie, i własnie przez takie akcje ceny rosna jak na drozdzach i wcale nie beda taniec, jednak ruskie natłukli tych maszyn od groma wiec jst szansa na złapanie jeli ktos chce:-)tyko trzeba szukac, bo jak był kumpel pod lwowem u rodziny to mówił ze takie motory jak mój to smigaja i jest ich pełno:-)tak jak wsk, zreszta wsk tez nie jest łatwo kupic, ale jak ktos szuka to trafi w dobrej cenie:-) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu trochę z innej bajki :icon_question:

http://moto.allegro.pl/item251675542_shl_glebogryzarka.html

To nie jest samoróba !!!!

Kiedyś pewna fabryka produkowała te maszyny na podzespołach silnika od SHL i WSK (gdzieś kiedyś rozmontowałem jedną taką - i chyba mam gdzieś blok silnika);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item249476486_k_750_na_syberie.html

 

Ciekawa Kasia, i ciekawe roziawaznia jak ten mechanizm wraz z iskrownikiem który pozwala na uruchomienie i uzytkowanie bez akumulatora. Jak i rama motocykla, czy to naprawde syberyjski oryginał? :)

 

 

A co z ta kasina wszystko jest tak ladnie wkomponowane ze wyglada na oryginal.

 

Nikogo to nie interesuje?

 

Jezeli ktoś ma jakieś info proszę by tu napisał

 

 

Pozdrawiam

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś skontaktować się z Mirkiem i popytać o ten motocykl. W razie czego Gośka poda ci numer;

 

Ps;

Znalazłem takiego "paskunnego kundla" - http://moto.allegro.pl/item254528387_m_72_...jestrowany.html

Powiedzcie mi szczerze - czy to coś się komukolwiek podoba??? Bo mnie stanowczo nie;

 

Pps;

Znalazlem też taki bajer - http://moto.allegro.pl/item254159671_przyczepa_do_ruska.html

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item254528387_m_72_...jestrowany.html

Miałem okazje ogladać dwukrotnie tą emkę w Krakowie. Robi wrażenie jako motocykl. Podziwiem gościa za wkład pracy . Przyciąga uwage gapiów ( do motocykla trudno było sie dopchać ). Dla mnie kicz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co w tej emce mi sie podoba to kolor.. przeraza ilosc chromow oraz cena..

 

na swieta jako choinka zdala by egzamin.

 

Goska

 

 

BRAWO !!!

 

ale gość ma chyba zacięcie terenowe, popatrzcie na te oponki :crossy:

 

ciekawe czy po jezdzie terenowej myje czy czeka az bloto odpadnie samo (jak pisze w instrukcji)

 

 

Pozdrawiam

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj w temacie, SOKOl bije ten motocykl na glowe a ty jako Polak powinienes o tym najlepiej wiedziec...

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...