Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mnie pamięć zawodzi, ale MK deklarował nie raz i nie dwa, że alko nie wciąga :icon_mrgreen:

 

Ścemnia, znasz jakiegoś Lekarza czy Weterynarza co za kołnierz nie wylewa? :D

 

p.s. Belgu, "koło ratunkowe" to ja sobie sam ................... w Sklepie kupie:)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do radia wycieczkę proponował Michał K, sprawa ucichła, a się ostro przygotowywałem.

Marzannę się podpala więc z ludzikami to ostrożnie, nie chciałbym obudzić się w Gdańsku z osmalonym tyłkiem, bo za wielu przyjaciół mam w trójmieście i byłby śmiech na trójmiejskim forum. :buttrock:

 

A marzanna to zawsze myślałem, że to laska :biggrin:

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spammeriada sie robi z watku, z tego co widze.. :icon_razz:

Zatem, aby choc troche trzymac fason i powage zapodaje najswiezsze info.

Wczoraj (albo przedwczoraj, to nieistotne) bylem w Forcie celem dostarczenia listy chetnych z nazwiskami etc. Fort nadal stoi :D, obsluga mnie pamieta (moja rezerwacje rowniez), wiec wydaje sie byc wsio OK.

W/w liste zostawilem, ale z braku czasu nie zdazylem z obsluga poprzydzielac konkretnych osob do konkretnych pokoi - zrobie to niebawem. Lecz w zwiazku z tym pozwolilem sobie zrobic male podsumowanie..

I oto jego wynik:

Moto_rozpoczecie2007.gif

 

Wnioski:

1. Jedynka dla mnie to tzw. pokoj funkcyjny, planuje i tak zalec na sali wieloosobowej..

2. Grupa (lp. = 2-8) to Ci, ktorzy wyraznie (i glosno :banghead:) zazyczyli sobie pokoje 2-os.; do tej listy nalezy doliczyc jeszcze Igora, ktory sobie samodzielnie zarezerwowal taki wypas. Tak czy inaczej, w/w dostana przydzial do dwojek.

3. Grupa (lp. = 9-13) to osoby, ktore IMO chcialyby (albo przydalaby sie im) dwojke.. ale wyraznie tego nie napisaly, wiec sa na liscie rezerwowej (=pozostale niezarezerwowane 2-ki beda przydzielane zgodnie z kolejnoscia wpisow na formularzu zgloszeniowym). Jesli nie zalapia sie na apartamenta, to trafia do sali dla trolli, pierdzieli, specjalistow od puszczania pawi panoramicznych i calej reszty cyrkowcow :clap:;)

ACHTUNG! Powinienem byl chyba potraktowac chetnych na dwojki wg kolejnosci zgloszen.. i niech to w razie pojawienia sie ew. problemow bedzie czynnik decydujacy: kto byl szybszy, ten wygra(l) Ale licze na osiagniecie jakiegos consensusu bez rekoczynow etc. :clap:

4. Grupa (lp. = 14-30) to przyszli mieszkancy sal wieloosobowych (17-20 ryja), mamy 2 takie zarezerwowane.

5. Grupa (lp. = 31-35) to tubylcy, ktorym sie wydaje, ze jak przyjada, cos zjedza i wypija, to beda mogli wrocic grzecznie do domu.. otoz, z mojego doswiadczenia wynika, ze jesli okaza sie byc wystarczajaco towarzyscy, to nijak nie beda chcieli wracac - no ale przewidujac taki rozwoj sytuacji mamy dla nich miejsca :D:D

6. Jesli ktos wyraznie nie napisal, ze chce/nie chce zarcia-poscieli etc., to przyjmuje ze chce posciel i zarcie :wink: - co oczywiscie oznacza, ze bedzie musial za nie zabulic. Moze to byc nauczka na przyszlosc w temacie precyzyjnego zglaszania swoich potrzeb/wymagan.

7. Ognisko zamowilem, DJ i tance-lamance zamowimy w piatek (na sobote), w tenze piatek mysle ze bezpieczniej bedzie sie nawalic bez tancow :D

 

No, to tak w skrocie :wink:

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JareG sorry wyłamał mi się plecak (siła wyższa) ale przyjadę sam .Możesz dopisać mi do pary kogoś i jeśli można to full(żarcie i pościel) .Zakwateruj mnie w jednym pokoju z Marcyskiem ( mój kumpel)Za kłopot stawiam browar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JareG sorry wyłamał mi się plecak (siła wyższa) ale przyjadę sam .Możesz dopisać mi do pary kogoś i jeśli można to full(żarcie i pościel) .Zakwateruj mnie w jednym pokoju z Marcyskiem ( mój kumpel)Za kłopot stawiam browar.

No może być Pierwoszów....Tylko będziesz musiał przełamać sie do dziwnej oranżady...Jarek zakwateruj go gdzies koło mnie....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji topienia Marzanny, będzie można kurs pierwszej pomocy zorganizować :D

 

Dobre miejsce do topienia Marzanny jest nieopodal campingu Tramp. Jest tam tuz nad Wisla taras widokowy na panorame starego miasta. Kto oglada regularnie tekewizyjny serwis informacyjny WSI 24 ( :) ), to w czasie korespondecji z Torunia moze ja podziwiac za plecami reporterów, ktorzy zawsze z tamtad nadaja swoje wiadomosci. Przez ostatni odcinek dojazdowy do rzeki jest mozliwosc przeciagnac suke-zime na linie za motocyklem (samochodem?) by na zawsze zapamietala co o niej mysla motocyklisci. Dobra pora na topienie Marzanny bylaby sobota kolo poludnia - w kazdym razie przed obiadem. Jesli okazaloby sie, ze nawet o tej porze nikt - poza Michalem K. oczywista - nie jest w stanie wsiasc na motocykl (do samochodu) - to mozemy ja spalic na miejscu w ognisku, lub zakopac i komisyjnie nasikac na jej grob, ewentualnie zatknac na plocie ku przestrodza dla nadchodzacej zimy...

Jesli pomysl zyska aprobate organizatorow to postaram sie dorwac jakas Marzanne i dostarczyc ja najpozniej w piatek do Fortu IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może być Pierwoszów....Tylko będziesz musiał przełamać sie do dziwnej oranżady...Jarek zakwateruj go gdzies koło mnie....

W salach wieloosobowych to sami bedziecie sobie wyra wybierac, wiec nie widze problemu :P

Chetnych do rezygnacji z komfortu dwuosobowego oczywiscie chetnie przeniose do komfortu wieloosobowego :P

Co do niechetnych na serwowane miejscowo zarcie to jednak sugeruje, aby przestali robic fochy - chociazby dlatego, ze nie lubie jak ja jem sobie powiedzmy jajecznice na sniadanie, a taki jeden z drugim patrzy mi na rece :buttrock: Poza tym, wiele ciekawych dyskusji odbywa sie wlasnie podczas wspolnego sniadania.. wiec nie robcie z siebie ascetow, ja tak na co dzien tez nie jadam nic z ranca :P

Chetni na wyro bez poscieli niechaj zabiora jakies spiwory - spanie przy ognisku jest mocno niewskazane, tam panuje spora wilgotnosc (=duzo gleby jest, sporo drzew) i jeszcze Wam conieco pordzewieje :P

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, Bartas napisał trochę wyżej, że jeśli jest taka możliwość to prosi o przeniesienie do pokoju grupowego ja natomiast korzystając z okazji proszę o przeniesienie do 2 więc jeśli jest taka możliwość to było by dobrze. Napisz jeszcze orientacyjne ceny, bo albo przeoczyłem gdzieś po drodze albo ich niema. Może powoli byśmy myśleli nad miejscem zbiórki na trasie poszczególnych chorągwi. Do zobaczenia bo już blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty taki cwaniak z miodem w uszach?? Nie pijesz i cwaniakujesz, to może kto ostatni znajdzie się pod stołem??

 

To by bylo bez sensu - po pierwsze nigdy wszyscy nie leza pod stolem a po drugie jesli nawet tak sie zdarzy nie pojde sie z wlasnej woli samotnie utopic. Ja nie myslalem o podpalaniu kogokolwiek czy wrzucaniu do Wisly. W Rezerwacie na pn od Torunia jest maly plytki strumyczek, wiec conajwyzej tam. Propozycja Wojtka aby spalic chochola na ognisku jest bardziej praktyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...