Skocz do zawartości

MOTOCYKLE ZUNDAPP K-800 Ks -600


zundapp600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

CHCIAŁBYM ZAPROSIĆ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLI ZABYTKOWYCH MARKI ZUNDAPP DO WYMIANY SWOICH DOŚWIADCZEŃ i PRZYGÓD W NAPRAWACH I RENOWACJACH SWOICH ZABYTKÓW. OCZYWIŚCIE INNE MARKI TEŻ MILE WIDZIANE. DLA CHCĄCYCH WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ O MNIE I MOICH DOŚWIADCZENIACH ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONE.

 

Moja strona

 

DO USŁYSZENIA NA ŁAMACH FORUM

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nikt, oprocz Skrzydlatego z jego malym NSU nie ma tej klasy weteranow, jedyne "weterany" jakie sa na forum to sprzety rosyjskie, i rozne dwusowy z okresu PRL jak rowniez tkzw "stara" japonia.

Ja osobiscie mialem Zundappa KS 750, ale nie mam nawet zadnego z nim zdjecia, natomiast mam kilka moich bylych BMW R75:

 

 

http://i77.photobucket.com/albums/j60/adam...a/saharatyl.jpg

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie odnoście zundappa, bo jest człowiek który też ma też taki motocykl:

http://www.motoweteranbazar.pl/index.php?show=52

i jak widać z opisu że jest to bardzo dobry motocykl, mam pytanie do Adama, może masz na jakiejś stronce zdjęcia, z takimi motorami, z takich właśnie czasów, bo to jest dla mnie bardzo interesujące, i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sasiad ma cymbalka 200 (rocznik o ile sie nie myle 1926), napedzany walem kardana.

Wyglada na nim troche jak na rowerku bobo, ale wygral konkurs na najstarszy motocykl na zlocie:

 

http://www.bachus.zgora.pl/db_files/galeri...8565906_big.img

 

http://www.bachus.zgora.pl/db_files/galeri...8736472_big.img

 

Ech, te R75 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą stronkę znam, ale trochę inaczej to miało wyjść, bo chciałbym zobaczy Pana Adama zdjęcia motocykli, bo z tego co przeczytałem to miał Pan troche nietypowych, motocykli, jakie mogłem jedynie na zdjęciach obejrzeć.. A co fotek zundappa, to ogólnie ten motor jest ciekawy, pod względem całym, a szczególnie technicznym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: Witaj Heniu!

W końcu się zinternetyzowałeś i zacząłeś ujawniać? Super!

Miej świadomość, że jesteś mamutem, w internetowym światku motocyklowym.

W pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiscie.

Bo ludzi, którzy cos wiedzą i jeszcze coś potrafią coraz mniej....

Ale mam nadzieję, że twoje wyjście z netowego niebytu bedzie z korzyscia dla ciebie i wielu,

którzy jednak lubieją zgłębiać tajemnice techniki przedwojennej, której o dziwo niektóre konstrukcje współczesne w dalszym ciagu do pięt nie dorastają :lalag: O czymby można dłużej...

 

Pozdrawiam

 

Fajna stronka.

Do zobaczenia na trasie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nikt, oprocz Skrzydlatego z jego malym NSU nie ma tej klasy weteranow, jedyne "weterany" jakie sa na forum to sprzety rosyjskie, i rozne dwusowy z okresu PRL jak rowniez tkzw "stara" japonia.

 

 

 

No Panie Adamie, tu z Panem się nie zgodze! Są maszyny przedwojenne i to sporo! Są Junaki, ba! nawet Sokoły są!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, nie zrozumialem cie.

No mam jeszcze kilka zdjec tej samej BMW, wszystkie wlasciwie robione w tym samym dniu, jak rowniez innej Saharki, ale tez BMW - jak pisalem zdjec swego Zundappa nie zrobilem, w tych czasach bardziej interesowala mnie mechanika niz fotografia :icon_rolleyes:

Zamieszcze je w tym watku troche pozniej w ciagu dnia ( mojego ) a waszej nocy.

 

Adam M.

PS. No musze stwierdzic MEA CULPA, zapomnialem o koledze MOC z jego Sokolem.

Jest rzeczywiscie kilku kolegow z Sokolami 600 i malymi motocyklami przedwojennymi glownie produkcji niemieckiej i polskiej w roznym stanie odbudowy czy skompletowania.

Z tych ludzi koledzy MOC i Bartek BSA odzywaja sie najczesciej.

Mysla mego postu bylo jednak ze na naszym Forum tak czy owak bedziesz rodzynkiem.

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolacze do tematu mam kilka wereranow dkw 350 zundapp k-800 jak slusznie zauwazyl henryk nie ks :icon_mrgreen: iz dwa junaki ,villers no i troche gratow bmw r-35 ale jak narazie jest to wszystko w proszku ;) ze wzgledu na chroniczny brak czasu ale juz pierwsze kroki zrobilem wiec chyba wszystko na dobrej drodze :)

Pozdrowienia dla kolego Henryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...