Skocz do zawartości

Nowa Yamaha WR450 2006' co przychodzi w zestawie.


Rekomendowane odpowiedzi

Acha i jeszcze klucz do świec dostaniesz do nowej ja tak dostalem z USA opony masz Dunlopa a wydech jak masz czas sciągaj z Ameryki.

 

http://www.btosports.com/c/Exhaust2

 

W KONCU MAM!!! wszyscy sie chwala na tym forum dla czego mam byc inny :-) eh moto jest extra, az zal d#$% sciska ze musze to cudo w blocie usmorusac, najchetniej to wstawil bym do gablotki za lustrem i tak codziennie ogladal po kilka godzic :-) po prostu cudo :-)...

 

Moze ktos jutro ma ochote pojezdzic w Krakowie jak bedzie te +3 a moze troszke wiecej

 

Tomsi i Pacian dzieki za wszystkie info. Kluczyk do swiec byl i nawet do szprych tez dali :-) obszerny manual, oponki Dunlopa tak ze wszystko jak mowiliscie. Teraz powoli bede dokupywal gadgety (oslone pod silnik-pewnie sie przyda). Na razie nie odblokowywuje bo wystarczy mi w zupelnosci to co jest musze sie oswojic. Na nowy wydech tez przyjdzie czas na poczatek zostanie seryjny.

 

Powiedzcie mi czy te oponki Dunlopa to zaliczane sa do jakis lepszych czy syf, mnie za wczesnie mowic bo jeszcze nic nie zrobilem poza 200m :-).

 

Nawet odpalac sie bede musial nauczyc :-) eh ciesze sie jak dziecko ale co tam nie wstydze sie tego jestem w siodmym niebie :-)....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA SUPER :cool:

 

Sorki za jakos fotek ale byly robione z telefonu, jutro przed tym jak wsiade na moto (to znaczy zanim go uwale w blocie) porobie kilka fajnych fotek z extra zoomem :-) na te blyszczace sie powierzchnie ahhh :-D...

 

jeszcze musialem sie zarejestrowac na bikepics macie tam swoje maszynki sfotografowane ?

 

MOJA NOWKA WR'ka :-)

 

akiraone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za jakos fotek ale byly robione z telefonu, jutro przed tym jak wsiade na moto (to znaczy zanim go uwale w blocie) porobie kilka fajnych fotek z extra zoomem :-) na te blyszczace sie powierzchnie ahhh :-D...

 

jeszcze musialem sie zarejestrowac na bikepics macie tam swoje maszynki sfotografowane ?

 

MOJA NOWKA WR'ka :-)

 

akiraone

Kurcze, naprawde piękna. Czekamy na fotki a akcji :clap:

 

 

 

PS.

Zmień motocykl w profilu, bo leży nie na miejscu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, super maszyna ;)

Wysokich lotow i gumowych drzew.

 

Jakie wrazenia z jazdy po przesiadce z dt 125 ;) ??

 

Mialem przyjemnosc dosiadac jeszcze XT660 przez dluzszy czas...ale ogolnie WR'ka jest jeszcze zdlawiona i na razie blokad nie bede sciagal, bo dla mnie to i tak idzie jak petarda, ale wiecej bede mogl Ci powiedziec po swietach, bo wczoraj to tak tylko z pare set metrow przejechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...