Skocz do zawartości

Honda cx 500 temat powraca - jak to jest z jej awaryjnoscia?


koks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będę sprzedawał to dopiero po tym jak kupię nastepnego, stąd o cenie jeszcze nawet nie myślałem.

A piszę "jeśli" bo nie wiem czy będę miał serce go sprzedawać. Jednak prawdopodobnie "warunki lokalowe" nie pozwolą mi na trzymanie 2x2oo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę sprzedawał to dopiero po tym jak kupię nastepnego, stąd o cenie jeszcze nawet nie myślałem.

A piszę "jeśli" bo nie wiem czy będę miał serce go sprzedawać. Jednak prawdopodobnie "warunki lokalowe" nie pozwolą mi na trzymanie 2x2oo.

Mam podobny problem chcę się przesiąść na coś większego, ale nijak mi nie idzie wyzbyć się staruszki.Za dużo serca w nią włożyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Strzelił mi moduł, nowy bardzo niemiły sprzedawca z alledrogo zaproponował mi za jakies 600 z wielka łacha, wysłałem do naprawy i niedawno wrócił, wszystko chodzi jak marzenie, polecam EL-SERWIS z Ostrołeki naprawa 330zł z przesyłka, jesli ktos chce miec na "wczoraj" bedzie ciezko maja pełne rece roboty, ale terminy nie sa złe:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam posiadam Honde cx 500c. Piękna maszyna ale ma już swoje i potrzebuje dopieszczenia.

 

Czy te komplety uszczelek do gaźnika będą dobre http://italyracing.c...hp?p=IMTI2MQ==M ?

Czy warto wymienić zawór Air-Cut na nowy http://italyracing.ceti.pl/podglad.php?p=MMTMxOTY=M ? I czy trzeba 2szt, każdą do jednego gaźnika?

Pytam bo jestem przed wyjęciem i grutnownym czyszczeniem gaźnikow. Proszę mi podpowiedzieć co jeszcze mogę przy okazj zrobić z gaźnikami i o czym nie zapomnieć.

Edytowane przez Piterrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...