Skocz do zawartości

NGK CR9EH-9 v DENSO U27FER-9


skoal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CR9-EK to świece dwuelektrodowe a CR9E jednoelektrodowe. Działać będą ale czy tak samo to już nie mam wiedzy :clap:

 

@Adam - prowadzimy również sprzedaż wysyłkową także odległość nie jest problemem :D

 

EDIT: Nie zwróciłem uwagi że moja Pani była zalogowana. Piotrusgsx ;)

ok.dzieki. to moze poprosimy Adama o wypowiedz w temacie. mam jeszcze w zwiazku z tym pytanko. z mojej poniekad powierzchownej wiedzy na temat swiec wynika ze im swiece zimniejsze (wyzsza liczba w nazwie) tym lepiej odprowadzaja cieplo, czyli silnik jest wydajniej chlodzony itd. w takim razie przy intensywnym wykorzystywaniu sprzeta moznaby bylo zapodac jakies swiece z numerem 10 na przyklad? bo gixer k4 w odroznieniu od olejakow raczej szybko nabiera temperatury, wiec niekorzysci zwiazane wolniejszym nagrzewaniem beda raczej marginalne... dobrze rozumuje? bo gixer latem na miescie to sie stasznie grzeje - stajesz na chwile w korku, lapie 105 i wiatrak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zapraszam :crossy:

Wszyscy którzy chcą sprawdzić jaka świeca pasuje do ich pojazdu niech zerkną tutaj :http://www.globaldenso.com/cgi-bin/global/...mc/mc-maker.cgi.

Więcej o świecach Denso można poczytać pod tym linkiem (j. angielski) http://www.globaldenso.com/PLUG/

Pozdro

 

 

Piotrek upewnij mnie, czy do Virago 750 z 1989r. pasuje Denso W22ES-U czy W22EPR-U a może obie ;) Jeśli tak to czym się różnią i jaka jest różnica w cenie ;)

 

Trochę zamotana ta wyszukiwarka :) :cool:

 

Jeśli to ten model to masz nowego klienta :flesje:

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez dark_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruśgsx pisałem do ciebie na PW ale masz chyba pełną skrzynke bo odrzuca więc zadam pytanie tutaj:

 

Poszukuje takie świece do Peugeota 106 1.4 XSi 92 r.

Oznaczenie K22PBR-S ew. IK22

Po ile będziesz miał takie specjały ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wnioskuje ze swiece Denso beda tymi odpowiednimi...

A co z tym pytaniem??

 

IMO nie trzeba - na wiosnę wymieniłem u siebie świece (na U27ETR) i zalałem je próbując odpalić moto ze słabego akumulatora. W końcu udało się odpalić moto "na pych", pochodził może z minutę na wolnych i go po prostu zgasiłem. Od tamtej pory nie ma żadnych problemów z odpalaniem, zalewaniem się itd

 

 

Na resztę spraw handlowych poszły priv'y :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac jeszcze do swiec...

Lepiej wymienic swiece przed pierwszym odpaleniem na wiosne... czy lepiej odpalac na starych swiecach a pozniej je wymienic na nowe...?

Mnie czeka to samo na wiosne :icon_mrgreen:. Tak na chlopski rozum to chyba lepiej przywrocic moto do zycia na starych swiecach, i dopiero jak sie go rozgrzeje to zamienic na nowe, tak zeby nic nie ryzykowac.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...