Skocz do zawartości

SZKOŁA MOTOCROSSU??


Rekomendowane odpowiedzi

MX Wójcik to najbardziej znana szkoła mx w polsce ! Napewno nie bedziesz żałowal i sie wiele na niej nauczysz. Tutaj mozesz wiecej sie o niej dowiedzieć: http://motox.com.pl/index.php?option=com_c...5e45f54214d9da2

 

Pozdrawiam

 

Z czystym sumieniem mog epolecić. Brałem udział w takim szkoleniu i można powiedzieć, że jeden dzień pod okiem dobrego trenera daje więcej niż kilkanaśnie samotnych treningów, gdzie nie jesteś w stanie wyłapać błedów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Wójcik może zorganizować nawet w Krakowie taką szkółke tylko musisz mieć do tego jakąś grupe ludzi. Ile osób minimalnie to dokładnie nie pamiętam, najlepiej sam do niego napisz.

Co do szkółek enduro, to jeżeli ktoś dobrze jeździ w MX to będzie wymiałał w EN (np Łukasz Kurowski).

P.S w motocrossie wyrabiasz sobie wytrzymałość, jak jestes w stanie zrobić 15 okrążeń na torze na pełnej wiksie to enduro to jest małe piwko. Pozdro

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szkółek enduro, to jeżeli ktoś dobrze jeździ w MX to będzie wymiałał w EN (np Łukasz Kurowski).

P.S w motocrossie wyrabiasz sobie wytrzymałość, jak jestes w stanie zrobić 15 okrążeń na torze na pełnej wiksie to enduro to jest małe piwko. Pozdro

masz calkowita racje jednak jazda po praktycznie za kazdym razem takim samy torze rozniacym sie jedynie stanem nawierzchni a proba enduro w ktorej za kazdym razem musimy zmierzyc sie z czyms innym czy to z jakims podjazdem przeprawa czy tak popularna w tym sezonie proba extreme wymaga jakichs tam podstaw. Dla kogos komu obcy jest "lesny wyczyn" dobrze jest jezeli ktos podpowie kiedy i gdzie nalezy lub nie dodac gazu. Wiadomo ze technika i umiejetnosci zdobyte na torze znacznie ulatawiaja poruszanie sie w terenie, sam prawdopodobnie odwiedze zgrupowanie zeby podszkolic swoje jakze marne umiejetnosci :cool:

pzdr

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a jest jakas szkola we Wrocławiu i okolice ?
Z tego co wiem to Wójcik może zorganizować nawet w Krakowie taką szkółke tylko musisz mieć do tego jakąś grupe ludzi. Ile osób minimalnie to dokładnie nie pamiętam, najlepiej sam do niego napisz.

czytanie ze zrozumieniem.... ;) :cool:

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś dobry w motocrossie będziesz dobry w enduro, na odwrót - niekoniecznie.

Jak już wcześniej ktoś pisał, sami możecie zorganizować zgrupowanie, zaprosić pana Wójcika i nie powinno być problemu, oczywiście wtedy wychodzi 150-200zł za 3 dni ale myślę że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na Bemowie jest jakaś szkoła jazdy pod kątem enduro. Niestety nie znam żadnych konkretnych namiarów ale wiem, gdzie je zdobyć. Może ktoś coś wie o nich i mógłby się tą wiedzą podzielić. Wiosną wybieram się na kurs na prawko A i zamierzam udać się właśnie do nich. Wolałbym jednak zapoznać się z jakimiś opiniami na ich temat.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...