Skocz do zawartości

Jaki skuter do 3-4tys?


Krysia93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak. Chcem kupic skuter. Do 4 tys. max! musi byc ładny i szybki:) i dwu osobowy (gdzieś musze wrzucic dziewczyne). Musi byc niezawodny, tanie części iiiii............silnik musi długo wytrzymac(przebieg).:):)Acha i silnik do 50cm3. A czy skuterem możla jeździc w zime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aerox tylko on ma ten zadupek znaczy miejsce dla 2 osoby nieeewygodne.... Zima i tak chyba w tym roku nie przyjdzie wiec raczej pojezdzisz. Zreszta czemu w zime nie mozna jezdzic?? zakladasz grube ciuchy i jezdzisz wolniej i ostrozniej, a w duzych miastach ulice i tak sa odsniezane. Ci co doreczja pizzy jezdza na skuterach caly rok.... (Mozesz handbary zalozyc bo dlonie moga pozamarzac... :) )

Edytowane przez czaju3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy skuterem możla jeździc w zime?

Można, tylko warto sprawić sobie zimowe opony wykonane ze specjalnej miękkiej mieszanki i z odpowiednim bieżnikiem, np. Heidenau Snowtex. Nie muszę chyba dodawać, że odpowiednie ciuchy (najlepiej tekstylne typu motocyklowego) też się przydadzą.

 

(Mozesz handbary zalozyc bo dlonie moga pozamarzac... ;) )

Ja mam w skuterze takie właśnie handbary z wbudowanymi w nie migaczami i bardzo je sobie chwalę, zwłaszcza o tej porze roku. Można też założyć na kierownicę specjalne ocieplacze dłoni, np. takie jak zaprezentowane w grudniowym numerze "Motocykla" na str. 102. Albo po prostu śmigać w zimowych rękawicach motocyklowych (wiem, że niektórzy stosują też narciarskie).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak tu do takiego spamera zrobic .... zaraz bedzie temat jaki skuter do 7-9 tys ? ...

jak chlopak moze dac sobie w nicka dziewczece imie ... moze inna orientacja i wolisz chlopcow ?

Nie ma to jak takie wymagania:

Super szybki

Supe zywotny

Tanie czesci

Malo palacy ...

Zastanowcie sie co piszecie ... prosze ... a z ta jazda w zimie ... zadne prawo Ci niezabroni ... ale jak bedziesz mial skutra to zobaczysz jak fajnie sie jezdzi po osniezonych/sliskich drogach na oponach slickach ...

Powodzenia i zycze milego zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z ta jazda w zimie ... zadne prawo Ci niezabroni ... ale jak bedziesz mial skutra to zobaczysz jak fajnie sie jezdzi po osniezonych/sliskich drogach na oponach slickach ...

Na (semi)slickach w zimie rzeczywiście jeździ się fatalnie (a mimo to widuję o tej porze roku kurierów/dostawców pizzy jeżdżących na takich oponach), ale miękkie gumy, wykonane z odpowiednio miękkiej mieszanki (liczy się także rzeźba bieżnika), opatrzone oznaczeniem M+S (mud & snow), zapewniają jako taką przyczepność w warunkach zimowych.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tylko pragne zauważyć, że założyciel tematu ma 13 lat! :) Jakos nie wyobrażam sobie 13 latka na dooozej 50 typu np. Zip Quantum i na dodatek w zime! PRzeciez sobie nie poradzi, to waży nieraz i 120 kg i jeżdzi ok. 80km/h(no bo oczywiscie ma byc ładny i szybki)... :wink: MAm 13 letniego brata(jak na swój wiek jest duży i jeszcze cwiczy nieraz ze mną na siłce) i wiem co on wyprawia jak dorwie motor.... ;/ Osobiście odradzam założycielowi cos takiego, a kupienie czegoś zdecydowanie mniejszego i lżejszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaha aerox super osigi;) ladny, nie za wygodny:D i malo miejsca dla panny. No ale co sie spodziewac po sportowym skuterze :] jedynie gdbym mial miac skuter padl by wybor yamaha aerox lub peugot speedfight

 

piaggio nrg tez dosyc mocny, ladny, wygodny i jest miejsce dla panny

 

apriilia sr ladny i wiecej nic nie moge o nim powiedziec bo niestety nie jezdzilem

 

a i jeszcze peugot speedfight czy jak to sie pisze silnik mogl by byc mocniejszy ale za to dogania wygladem:] miejsce jest dla panny, zawieszenie dosyc dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci mogę sprzedać Peugeota Vivacity :P kupiony w salonie w Polsce w 2002 roku,jestem pierwszym właścicielem,rok 2002,przebieg jakieś 7tyś,nowy tłok,rolki,technicznie nic do zarzucenia,wizualnie też okej,kompletne ubezpieczeni (oc,ac,nw) do czerwca,kolor-grafit metalik,vmax95,jak jeszcze nim smigałem to objezdzalem kumpla na DT50 :buttrock: jakby co to pisz :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie Litrus zaraz ząbki ci policze! dawno po lesie w bagażniku nie jeździłeś!?Co myślisz, że jestes dorosły to jestes fajny? ta?to sie mylisz. A to do inny:

 

Skuterek ma byc dwu osobowy, szybki, ładny tani w utrzymianiu. Noi z 90dyszek musi leciec:)(nieobraże się jak będzie więcej):D:) A co do mojego nicka To to jest moja ksywa! tak naprawde nazywam się Krystia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie Litrus zaraz ząbki ci policze! dawno po lesie w bagażniku nie jeździłeś!?Co myślisz, że jestes dorosły to jestes fajny? ta?to sie mylisz. :

 

A chcesz BANA?

 

najpierw skuterek do 1500 a teraz do 4000 w dupie cio sie poprzewracało??

niesadzisz ze 90 to jak dla ciebie to troche za szybko??

miales kiedys doczynienia z motocyklami???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...