Skocz do zawartości

suzuki TS50


Ziele90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie TS50. interesuje mnie jak to jest że np rocznik 94 ma chłodzenie powietrzem a starszy 91 ciecz?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M327843 oto na dowód dwa modele w tych rocznikach

http://www.allegro.pl/item148345495_suzuki...a_allegro_.html

pytanie mnie to nurtuje juz dłuzszy czas z racji ze chce zmieniac motor, prosze was o pomoc!

pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o pojemnosc 50cm3 to sprawa ma sie tak: chlodzona ciecza to wersja japonska znacznie mocniejsza silnik dokladnie jak w RMX50 a chlodzona powietrzem to wersje niemiecka sporo slabsza tylko 5 biegow. Niemiecka 80cm3 jest natomiast chlodzona ciecza i ma silnik taki jak RG80

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o pojemnosc 50cm3 to sprawa ma sie tak: chlodzona ciecza to wersja japonska znacznie mocniejsza silnik dokladnie jak w RMX50 a chlodzona powietrzem to wersje niemiecka sporo slabsza tylko 5 biegow. Niemiecka 80cm3 jest natomiast chlodzona ciecza i ma silnik taki jak RG80

Pzdr

 

 

Dzieki własnie o to mi chodziło, czy moze macie jeszcze pojęcie jaka mniej wiecej jest moc wersji japońskeij i niemickiej (takich jak na linkach) pzdr i dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem ts50 chlodzona pow. rok cos 91-94 niepamietam dokladnie, ale ja niewiem czy ona jakas poblokowana czy co, bo strasznie slaba byla no mocniejsza od simsona wiadomo, ale myslalem ze osiagi beda lepsze, a z tego co gosc mowil to po remoncie.

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo prawda jest taka że idzie jak dobry simson.

silnik z TS'ki japonskiej jak już kuba napisal ladują do RMX'ow, SMX'ow co świadczy o nim bdb. a koszt tuningu jest o wiele niższy niż np w minarelli czy derbi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jeździlem powietrzakiem i powiem szczerze, ze slabo to idzie, w terenie moze fajnie, ale na szosie to naprawde cienko... :/

Czego można wymagac od 50cm3 ;) Ziele - odpowiedź już masz, szukaj poprostu japońskiej cieczy ;) Zarzucisz potem jakiś cylinder, gaźnik i wydech i już jeździ jako tako :) Pozdrawiam :buttrock:

Edytowane przez Z3US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bedzie jezdzil jak seryjna senda...

 

Hahaha, TS 50 xk (japońska) po tuningu na 70cc, odblokowana na wydechu i module i z większym gaźnikiem spokojnie objedzie sende po takim samym tuningu.

Ts po tuningu idzie lepiej niż Dt po tuningu na 110cc, z wydechem gianelli i gaźnikiem 26mm!

Więc nie pisz takich bredni skoro nie wiesz nic na temat danego motocykla

Edytowane przez EnduroMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zysio mial w sendzie Cylinder Malossi Mhr Klasy Race z gaznikiem 14.i klopoty na odejscie z nią mial Ktm lc2 125(z 3 szla na gume). Tska moze zdaje sie ze az tak strasznie idzie jak szogun bo jest najlzejsza i ma lekki przod. Holera musial bys z tej Tski wyciagnac ponad 20KM. bo tyle w dt daje cylinder atheny czy malossi z gaznikiem 26mm i sportowym wydechem :smile: Ps mysle ze honda Crm 75cmm z silnikiem jak w ns1 spokojnie objezdza takie ts po tuningu na 70cmm ;]pzdr

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos Ty dibo z 110ccm cylindra do dt nie wyciaggniesz 20koni z 16-17 max ale zobacz ze dt wazy te 120kg wiec jest to dosyc ciezka 80 z 12 konnym silnikiem ale mi to nie przeszkadza;)

 

jimmy i co z tego ze objedzie? na asfalcie moze i objedzie ale w terenie nie ma szans w sendzie zawiecha jest dziadoska ale silnik ma dosyc dobry

 

hehe co zielak napaliles sie na ts:D jestem ciekaw jak to idzie i jak wyglada z bliska moze zobacze co Zielak? czy bedzie mtx 50? masz jakies wreszcie enduro kupic zebys dawal rade za mna:)

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no nie wiem.widzialem gdzies film z dt po pelnym tuningu.to idzie bardzo dobrze(serio bardzo) Niech nawet ma te 18KM(mysle ze po pelnym tuningu bedzie troche wiecej)ale maw wiele wiekszy moment obrotowy.Nie ma co sie sprzeczac gadac sobie mozna.ale z sendy mozna wyciagnac wiele wiecej niz z z Ts czy rmx:)Chodz rmx mi sie podoba i sam mialem takiego kupywac no ale coz potoczylo sie inaczej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...