Skocz do zawartości

Jaki Skuterek do 1500tys?


Krysia93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zipek Quantum bez kufrów i niczego, to jest 100kg. dodaj do tego kufer, troche gratów w środku, benzyne i masz 120kg. tyle prawie ważył zipp Qmpla ważony na elektronicznej wadze towarowej.... chart bodajże 83 kg. o ile pamietam... a utrzymanie moto z pasażerka, która waży jeszcze 45kg. i nie dosiegnie ziemi... to nie takie proste.... siedzialem też na roooznych moto i powiem Ci szczerze, ze varadero duże mi sie pewniej trzymalo niż te małe sqty, które nie maja nic między nogami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabym wolall z tych wszystkich skuterow Simsona SR50 :D Łatwy silnik -duzo rozwiazan technicznych(patenty) . i pozatym manual jezeli cos sie spieprzy koszty beda nizsze niz naprawa tej samej rzeczy w tych skuterach .

 

Jak chcesz kolega ma dop sprzedania takiego skutera . tylko ze 70 ccm .godny uwagi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no zaproponowałbym simsona skutera a le wiadomo że dla dziewczyny to lepszy automat a i jazda inna niż sisonem ( ostatnio se pojeździłem) . no cóż nowości i szybkości nie ma sie co spodziewać ale chyba mozna coś trqafić- choć muszisz uważąć bo z takim starym sqtem to więcej kłopotu niż radości. może doszbieraj jeszcze kikla złotóweczek i coś lepszego trafisz .... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ze co sfera lepsza od nrg mc1?

nie no niewiem co lepsze, ale jezdzile sfera 80cm i bdb osiagi wedlug mnie, jezdzilem tez nrg ale mc2/3 tez bdb osiagi jak na odkurzacz. no ale niewiem jak jest z mc1.

PS:nienabijajcie sie z niego, bo was w bagazniku przewiezie jak litrusa.

 

heh

 

heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chłopak.. ale chyba pedał ;) chyba zaden normalny chłopak

nie miał by nicka krysia :notworthy:

 

aq zamiast tyrac dziewczyne lub chłopaka ruszył bys ta pusta głowa ze moze jak ma 13 lat to nieogarnal/ela forum i niezaznaczyla dobrze płci? :notworthy: najlepiej odrazu tyrac!! :bigrazz: oi napewno sie niezniecheci do pisanie z wami! a co do skuterka to zdecydowanie automat i z masa niejest tak zle gdyż nogi masz nisko na ziemi i wchodze nie i schodzenie jest łatwe wiec poradzisz sobie! ja polecał bym te NRG:) albo zenith!co do sfery Avlie to masz dodatkowy plus ze blisko :crossy:

Edytowane przez Ziele90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aq zamiast tyrac dziewczyne lub chłopaka ruszył bys ta pusta głowa ze moze jak ma 13 lat to nieogarnal/ela forum i niezaznaczyla dobrze płci? najlepiej odrazu tyrac!! oi napewno sie niezniecheci do pisanie z wami! a co do skuterka to zdecydowanie automat i z masa niejest tak zle gdyż nogi masz nisko na ziemi i wchodze nie i schodzenie jest łatwe wiec poradzisz sobie! ja polecał bym te NRG:) albo zenith!co do sfery Avlie to masz dodatkowy plus ze blisko

wszyscy go styrali za ostatni temat, nie dlatego ze ma 13 lat.czytales co wtedy napisal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy go styrali za ostatni temat, nie dlatego ze ma 13 lat.czytales co wtedy napisal?

 

sory ale nieczytam wszysktich tematow kolesia, myslaem ze chodzi o nick i to ze ma płec jako mezczyna...

ale spoko w taki razie jak mozna podjacie ten temat :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aq zamiast tyrac dziewczyne lub chłopaka ruszył bys ta pusta głowa ze moze jak ma 13 lat to nieogarnal/ela forum i niezaznaczyla dobrze płci? :clap: najlepiej odrazu tyrac!! :buttrock: oi napewno sie niezniecheci do pisanie z wami! a co do skuterka to zdecydowanie automat i z masa niejest tak zle gdyż nogi masz nisko na ziemi i wchodze nie i schodzenie jest łatwe wiec poradzisz sobie! ja polecał bym te NRG:) albo zenith!co do sfery Avlie to masz dodatkowy plus ze blisko :lalag:

 

chłopcze, dziewczyna raczej nie pisze "chciał bym"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :bigrazz: Cześc. chciał bym kupic skuterek. Ale nie wiem jaki. Zaproponujcie mi cos. Najlepiej aby był 2 -osobowy i do 50cm/6 ( bo mam 13 lat i mam karte motorowerową i moge miec tylko do 50cm/6:)) Ładny byc nie musi. Ale musi byc tani w utrzymaniu. Acha i co to jest ta blokda? Prosze obysvie podali linki:) :crossy: :wink:

Blokada to jak sama nazwa wskazuje - Blokuje prędkość do 45km/h

 

PS.nie 50cm/6 tylko 50cm/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...