Skocz do zawartości

Jaki Skuterek do 1500tys?


Krysia93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin: :biggrin: Cześc. chciał bym kupic skuterek. Ale nie wiem jaki. Zaproponujcie mi cos. Najlepiej aby był 2 -osobowy i do 50cm/6 ( bo mam 13 lat i mam karte motorowerową i moge miec tylko do 50cm/6:)) Ładny byc nie musi. Ale musi byc tani w utrzymaniu. Acha i co to jest ta blokda? Prosze obysvie podali linki:) :biggrin: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :biggrin: Cześc. chciał bym kupic skuterek. Ale nie wiem jaki. Zaproponujcie mi cos. Najlepiej aby był 2 -osobowy i do 50cm/6 ( bo mam 13 lat i mam karte motorowerową i moge miec tylko do 50cm/6:)) Ładny byc nie musi. Ale musi byc tani w utrzymaniu. Acha i co to jest ta blokda? Prosze obysvie podali linki:) :biggrin: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał bym kupic skuterek. Ale nie wiem jaki. Zaproponujcie mi cos. Najlepiej aby był 2 -osobowy i do 50cm/6 ( bo mam 13 lat i mam karte motorowerową i moge miec tylko do 50cm/6:)) Ładny byc nie musi. Ale musi byc tani w utrzymaniu. Acha i co to jest ta blokda? Prosze obysvie podali linki:)

Zamiast skuterka, lepiej w twoim wikeu rozejrzeć się za jakims Ogarem lub czymś podobnym. Specjalnie ładne nie są (choć mi się akurat podobają :-)), a i mechaniki trochę liźniesz :-). Dużo nie pali, a i olej tańszy niz do skutera, w dodatku części łatwiej dostać

 

Blokada - jak sama nazwa mówi, to blokada :-) prędkości/mocy/przyspieszenia

 

P.S. "cm/6" - to znaczy "centymetry SZEŚCIENNE"? :wink:

P.P.S. Do kwoty 1 500 tys. zł możesz kupić całą fabrykę skuterów! :banghead:

1500 tys. = 1 500 000 :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litrus uspokój się do cholery ...

 

Wracając do tematu, do 1500 zł można już cos kupic :banghead:

Dla dziewczyny skuter idealny, więc na początek, aby obeznac sie z ruchem moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.

 

Tutaj moje typy:

1.http://moto.allegro.pl/item149150744_super_piaggio_nrg_moze_byc_.html

2.http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M327831

 

Ja brałbym to NRG :banghead:

Tą stówkę na pewno utniesz z ceny :wink:

 

Co do blokad:

- są one w skuterach, gdyż teoretycznie motorower nie powinien przekraczac prędkosci 45 km/h, więc fabrycznie je montują, aby jechał max. te 45 km/h. Najczęściej w skuterach blokady występują na wydechu, wariatorze i czasami na module/kolektorze.

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez QóBa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych co podales to bym yamahe mbk wziol . ale na twoim miejscu znalaz bym sobie piaggio sfera 50 powyzej 95 rok . ładny niezawodny i bardzo tani w utrzymanu . no i bardzo mało pali

 

 

Popieram, napisałam już o swojej ofercie w innym temacie, który załozyles (as) Mam Sfere 96' oczywiście cena do negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast skuterka, lepiej w twoim wikeu rozejrzeć się za jakims Ogarem lub czymś podobnym.

Na klasycznym motorowerze na pewno można więcej się nauczyć, ale skuter jest pod wieloma względami praktyczniejszy (lepsza osłona przed wiatrem/deszczem/śniegiem, pojemne schowki, pewna dowolność ubioru itd.).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...