Skocz do zawartości

prosba o oblukanie moto


Rekomendowane odpowiedzi

no dokładnie o co wam wogule chodzi??

Jak dla mnei to w sam raz po LC2 na EXC. Co z tego ze nie bedize wykożystywał całej mocy? Ide o zakład ze połowa z was nie jest w stanie wyciągnąć ani grama mozliwości możliwosci z samochodu jakim jezdzicie w porównianiu co bby z tym autem zrobił kierowca rajdowy. Dokładnie tak samo jest z motocyklami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co Wam chodzi??

Czarci zadał jasne pytanie czy ktos z blizszej okolicy mogłby to moto zobaczyc,a nie czy ma dosyć umiejetnosci na jazdę 300 ccm...Mam wrażenie, że coniektórzy takimi tekstami sobie tylko posty nabijają..Przeglądam inne tematy odnosnie obejrzenia innego motocykla i znowu to samo,że daruj sobie taka moc etc. Najlepiej jakby się chyba przesiadł na dt 50 z blokadami..A kto powiedział, że musi wykorzystywać w większośći tę moc?? Chce mieć jej pod dostatkiem i tyle.Pozatym jezdzi terenowym motocyklem więc wie czego chce..

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co Wam chodzi??

Czarci zadał jasne pytanie czy ktos z blizszej okolicy mogłby to moto zobaczyc,a nie czy ma dosyć umiejetnosci na jazdę 300 ccm...Mam wrażenie, że coniektórzy takimi tekstami sobie tylko posty nabijają..Przeglądam inne tematy odnosnie obejrzenia innego motocykla i znowu to samo,że daruj sobie taka moc etc. Najlepiej jakby się chyba przesiadł na dt 50 z blokadami..A kto powiedział, że musi wykorzystywać w większośći tę moc?? Chce mieć jej pod dostatkiem i tyle.Pozatym jezdzi terenowym motocyklem więc wie czego chce..

Pozdr

ale tak wlasnie jest w tym dziale :buttrock:

o co nie spytasz to wszystko za mocne

I najlepiej na dt125 niech kazdy jezdzi

 

szacun za 60 HP D.gif swoja droga ciekawe czy z polowe mocy bedziesz wykorzystywal ;D

wazne ze ty swoje 50 w 100% wykorzystujesz

Edytowane przez eloelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a kto powiedzial ze jak wsiada na exc 300 to po pierwszej minecie jazdy wykorzystam 100% ?? potrzebuje motocykl ktory jest mocny i z dobrym zawieszeniem dlatego wybor padl na exc 250/300 , ja mam zdobywac nowe umiejetnosci na tym motocykly z uwagi na to ze lc2 nie jest super mocnym motocyklem wiec wiekszosci rzeczy na nim nie moge robic ;/ (np. podjazdy ehh) i kur**( ja nie jestem kolesiem ktory wazy 60 kilo co go odrazu wyzyca na zakretach!!) mam prawie 190 cm wzrostu i 115 kg wagi i krzepe swoja mam wiec podejzewam ze po tygodniu przyzwyczje sie do takiego motocykla !!!

pozdro

ps

czy ja w ktoryms posie napisalem ze chce zdobywac puchar polski ?? NIE!!! (srednio lubie tor, najlepiej czuje sie w enduro !!)

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur**( ja nie jestem kolesiem ktory wazy 60 kilo co go odrazu wyzyca na zakretach!!) mam prawie 190 cm wzrostu i 115 kg wagi i krzepe swoja mam wiec podejzewam ze po tygodniu przyzwyczje sie do takiego motocykla !!!

 

A ja myślałem że jestem duzy :) Powiem jedno czarczi zaduzo myślisz a za mało robisz!

pozdr.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

rozmawialem z koles od tego exc 300 i no niestety moto jest bez mozliwosci rejestracji ( moze kradzione ) wiec jak dla mnie odpada bo ja musze miec moto z mozliwoscia rejestracji ;/ temat uwazam za zamkniety

pozdro

ps

chyba ze ktos inny jest zainteresowany tym moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzysz też za zachodnią granicę?

Jeśli tak-to życzę udanego zakupu, jeśli nie patrzysz-warto, mi udało się ostatnio zrobic fajną transakcję koło Berlina. W Polsce trudno by o taką okazję.

 

Prawdę powiada człek :icon_biggrin:

Widziałem i warto się rozejrzeć na zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej weź jakiegoś znajomego, sprawdzonego mechanika i sam obadaj sprawe. Chciałbyś żeby któryś z tych forumowych znawców proponujących w każdym temacie DR 350 lub DT 125 sprawdzał stan techniczny motocykla który masz potencjalnie kupić? Ja nie, dlatego proponuje żebyś sie tam wybrał z kimś znającym sie na rzeczy.

Szkoda że takie bagno sie zrobiło z tego działu. Ludze ku*wa, jak nie macie nic do powiedzenia w temacie to po cos sie wypowiadacie? Jak będe miał zachcianke to sobie kupie CR500AF i co? Za jaja mnie powiesicie czy zaproponujecie DT 125? Nie rozumiem tego. Jego kasa - jego zdrowie - jego zajawka. I przede wszystkim nie pyta sie nikogo o to czy ten motor będzie dla niego za mocny. Nara ludzie, szkoda w ogóle męczyć oczy na czytanie takich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo DT125/DR 350 jak korzeń żeń-szeń; wszystko leczy, na wszystko jest dobry .

:banghead:

Nie ma co się wdawac w dyskusje z takimi trendami, szkoda nerwów i bicia piany.

Kolo szuka sztuki, jak ktoś może, to niech pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...