Skocz do zawartości

prosba o oblukanie moto


Rekomendowane odpowiedzi

ja po prostu obserwuje co sie dzieje jak ktos kupi fure ponad swoje mozliwosci, a ze jestem kolezenski to dobrze koledze radze :) . maaaaaaaaaasa osob zmienilo jakies 300cm3 2t na mniejsze motocykle i sa wniebowzieci. pozatym mowie Ci - zadna to przyjemnosc jak objezdzaja Cie 2 razy slabsze motocykle :) . A do podjazdow, tak jak pisales, to wcale 60km nie potrzebne tylko technika - motocykle trialowe sa znaaaaaaaaacznie slabsze.

I nigdy w zyciu nie radze Ci kupna DT'tki czy DR'ki jezeli masz kase na ktm bo wg. mnie to bylaby kompletna bzdura - to jest jak niebo a ziemia!

 

A pytanie o to czy warto kupic dany motocykl na forum jest IMO bezsensu bo z foty to sie da conajwyzej "gowno" wywnioskowac, tymbardziej jak ktos zaklada nowy temat jeszcze przed kontakte ze sprzedajacym, nie wiedzac nawet czy motocykl ma papiery.

 

pzdr

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu na siłę chcesz uszczęśliwiac kolegę radami o które on nie prosi?

Kolega już chyba dawno wyrósl z wieku przedszkolnego, i potrafi sam rozważyć co jest dla niego dobre, a co nie. Zresztą przy każdej okazji pojawia sie grupa osób, które nie pytane o to-od razu wyrokuja: to jest dla Ciebie dobre, a to nie, więc i kolega miał okazję xx razy przeczytać takie tematy, i zapewne ma świadomość tego co chce kupić, i jaki potencjał ma dany motocykl.

Piszesz że temat jest bez sensu w/g Ciebie-jeśli tak, to nikt nie zmusza Cię do zabierania głosu.

Jak dla mnie temat ma pewien sens-mozliwe że ktoś z nas mieszka niedaleko sprzedawcy, lub zna motocykl, czy rozmawiał już wcześniej ze sprzedawcą który np. plącze się w zeznaniach. Każda tego typu informacja jest cenna.

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek ma racje , dla mnie temat sie juz skonczyl i tak nie kupie ni slabszego jak 250 2t wiec wiem chyba na co stac moje umiejetnosci

pozdrawiam

 

a moze ktos zanalazl jaks ladna sztuke exc 250/300 za ladne pieniadze (moze byc zagranica , ale z sasiadami polski ) i chce sie podzielic ze mna ;D jak bedzie godna uwagi stawiam browarka ;D ( moze nawet cala zgrzewke , jesli uda sie go kupic )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakis odpowiednik suzuki rm 250 , tak jak jest np. yz426f i wr426f?? albo yz 250 jakis osdowiednik ale 2 t ??

 

strzalek a ile teraz kosztuje nowy exc 250/300 ?? rocznik moze byc 2006 lub 2007 bo widzialem ze na swoim bikepicsie miales nowego ktm exc 450 w pudelku jeszcze (lol) wiec moze masz jakies dojascie ;D

pozdro

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakis odpowiednik suzuki rm 250 , tak jak jest np. yz426f i wr426f?? albo yz 250 jakis osdowiednik ale 2 t ??

 

strzalek a ile teraz kosztuje nowy exc 250/300 ?? rocznik moze byc 2006 lub 2007 bo widzialem ze na swoim bikepicsie miales nowego ktm exc 450 w pudelku jeszcze (lol) wiec moze masz jakies dojascie ;D

pozdro

http://www.ktm.info/

Z tych roczników co Cię interesuje to tylko KTM i Husqa robi ćwiary z homologacją, Japonia postawiła na 4T.

Jedynie honde można kupić jako HMa CRE 250.

Czasem trafiają sie też zarejstrowane sztuki. np ta http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M312365

Na twoim miejscu poważnie bym się nad nią zastanawiał bo cena z Twojego przedziału i to yamaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niegłupia ta Yadzia. Sam się zastanawiam nad lżejszym moto, i rozglądam za 250 2T z możliwością rejestracji i światłami. Szkoda że tak daleko ode mnie, bo chętnie bym pojechał obejrzeć.

Edytowane przez BartekJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...