Skocz do zawartości

weteran a wspolczesnosc.


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

..ja tam do nich nic nie mam.. chodz maja wydajniejsza prace motoru, dziekuje- bas do mnie przemawia a nie :

 

http://pl.youtube.com/watch?v=be2AUvIZLtE

 

 

http://pl.youtube.com/watch?v=UR9pkVHww50&feature=related

a moze tak ? :icon_mrgreen:

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie ostro zbieram na odlanie karterów;) rzedowy twin chłodzony powietrzem, ze za duzo kasy nie mam wał, korbowody pochodza od malczynki tłoki od poloneza, głowica maluchowska przerobiona pod inne zawory;) Sam generalnie jestem ciekaw jak to bedzie chodzić:biggrin: Zasilać ta machine bedą 2 gaźniki 30mm(takie mma pod reka). Ma byc to podobne do angielskich silników. Sam jestem ciekaw czy i jak to będzie działac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo ci gratuluje.

Jezeli tak dobrze jak Wild wygladasz w bikini to gratulacje podwojne :icon_mrgreen:

Jakis najazd malolatek na weterany nastepuje, na zlocie w Paris, Ontario ryczace trzynastki startowaly z nami w torze przeszkod na jakichs zabytkowych ondach 50 i 70 ccm :)

Ogarek napewno jest lepszym wyborem niz R6, na ktore to niektore osiemnastki po zrobieniu prawka wsiadaja, masz wieksza szanse nauczenia sie jazdy i przezycia na drodze mniejszym kosztem dla siebie i twego portfela.

Skutery olej, Ogar wbrew pozorom jest blizej prawdziwego motocykla niz one, nie ma znaczenia jak by bajerancko nie wygladaly :) :icon_mrgreen:

 

Adam M.

 

Co do bikini to może kiedyś wyślę Ci zdjęcie jak ładnie poprosisz, ale Wild niewątpliwie wygląda lepiej.

A co do kobiet na moturze to ja nie spotkałam jeszcze chłopaka, który wolałby Ogarka, mz lub wsk od jakiegoś szybkiego samochodu, którym może przyszpanować przed kumplami. Może nie mam szczęścia w miłości bo zawsze trafię na jakiegoś dupka. Ale na pewno nie przesiądę się z mojego ogarka na miejsce pasażera w furze jakiegoś chłopaka.

Z jeżdżących na czymkolwiek 17letnich dziewczyn to też jedynie znam Wild. No ale nie liczy sie ilość tylko jakość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy woli scislosci to ja jednak 19 w tym roku koncze :icon_mrgreen:

 

oj radze z tymi zdjeciami uwazac - dasz im palec, to wezna od razu cala reke :icon_mrgreen: faceci lubia sobie popatrzec. ( co z ost. badan wynika: wydluza zywotnosc)

 

..tak, ze racja "nie ilosc a jakosc", a na wszystko przyjdzie czas.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja we wrześniu kończę 18

 

heh odkryłam skarbnice starych części na moim strychu. Mam wiekowego dziadka który liczy ponad 80lat :banghead: i znalazłam mase starych części do komarów, wsk itp. samych zbiorników paliwa do komara naliczyłam 6. I znalazła się stopka do mojego ogarka. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa ze ostatnio skończyłem technikum, wiem jak moi koledzy podchodzili do mojej pasji starociami;) Jednak zawsze zazdroscili jednego, niebyło u mnie mowy o tym ze czegos nie da sie zrobić. Naprawiałem samochody nauczycieli pod szkołą na parkingu. Moi koledzy mieli auta najlepsze na jakie tylko było ich stać czyli przewaznie roczniki od 96do 2000;) Silniki o pojemnosci 2.0 były normą:( Poniewaz ja ich nie wyśmiewałem oni nie wyśmiewali mnie. Taki układ jesty w miare uczciwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...