Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To jest buzer do freestylu lub do moto crossu na wysokim poziomie. NIe krepuje ruchow a wciaz chroni. Nate Adams i Jeremy Stenberg takich uzywaja. Ja bym ci radzil cos z wiekszymi ochraniaczami na barki.

 

"Racing Motocross and Supercross requires a different approach to roost protection than off-road riding..."

 

zobaczymy, jak bede mógł coś wybrać innego to wezme coś innego, ale jak nie to wezme ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Eee... po co, jak moge mieć lepszy za tą kase, a i bede brał koszulke razem z buzerem to bedzie troszke taniej, moze mi sei uda załatwić cos innego, najwyzej poczekam jeszcze troche

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie widzieliscie gdzies podobnego buzera do axo dobermann? (tzn. zeby mial zolwia, pas nerkowy, i zeby nie byl na siatce ) bo nigdie nie moge znalezc axo doberman`a w roz xl (taki potrzebuje , jest jedynie na niemickim e.bay`u za jedyne 580 zl lol (normalnie w polsce axo doberman kosztuje kolo 400 zl )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

na Allegro szukaj . Ja też mam zamiar kupić buzer ale gdzies na zimę bo teraz to tylko paliwo i paliwo

 

 

 

 

 

http://www.fmx.pl/product_info.php/cPath/2...8f08b9cbb86a298

 

dołuż może stówkę i kupić nowy niż z alegro nie wiadomo jaki tak bym CI radził bo en z linka mi do gustu podszedł.PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odświeżyć temat :icon_twisted:

Ostatnio przybyło mi trochę kasy. Szukam buzera. Nie znam się w ogóle. Mam na to ok 350zł. Co polecacie w tej cenie?

witam ja w tym tygodniu zaku[iłem na siatce i troszke dzis pojezdziłem i powiem szczeze ze jestem na dzien dzisiejszy zadowolony ale wiecej napisze po weekendzie pozdr. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

siema, czy mozecie mi powiedziec jaka funkcje pelni pas nerkowy? w szczegolnosci chodzi mi o jazde enduro?

 

W enduro, w nie enduro buzer pełni taką samą rolę wszędzie. Chroni on nasze nerki przed przewianiem, przechłodzeniem. Teraz to może nie ma żadnego wpływu, ale na starość mogą boleć. Więc jednak poleca się zakup pasu nerkowego, a cena takiego jest nie droga, np Alpinestars Orion 160zł, jakaś Utika 50zł, więc jest w czym wybierać.

 

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas nerkowy oprócz tego co napisał Urban pełni rolę hmm trzymająco ściskającą, jeździsz po dziurach itp wszystkie "flaki" trzęsą się.. a więc aby to wszystko się nie trzęsło po to również jest pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas nerkowy oprócz tego co napisał Urban pełni rolę hmm trzymająco ściskającą, jeździsz po dziurach itp wszystkie "flaki" trzęsą się.. a więc aby to wszystko się nie trzęsło po to również jest pas.

Dokładnie! Mnie po jeździe bez pasa nerkowego boli brzuch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...