Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jakiś miesiąc temu zakupiłem powyższą UTIK'ę (roz. XL).

Przy moim 190 cm'ów XL'ka leży wygodnie...fajnie dopasowana - raczej nie posiadam jeszcze 'bębna :buttrock:

 

Decyzję o zakupie buzera podjąłem po pożadnym szlifie i liczeniu żeber (czy aby wszystkie sztywne :biggrin: ) i jak na razie jestem zadowolony (bo je mam na miejscu :cool: )

 

Jednakże nie jest aż tak 100% różowo .... jest w nim gorąco (UTIKA) ... mimo temperatur póżno jesiennych po założeniu powyższej 'zbroi' okazuje się ,że może ona zastąpić idealnie ubranie 'wewnętrzne' (wystarczy T-shirt). Aż strach pomyśleć co będzie latem :)

 

Wykonałem może jeden mały lot przez kierę jak i mały szlifik leśno błotny i ochraniacz sprawdził się w 100%.

 

Polecam więc go (UTIKA) .... ale na jesienno zimowe słoty :icon_biggrin:

 

PS. Wykonanie jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forfin.pl/Buzer_Acerbis_Proton,p101.html co sądzicie o tym buzerze?? Miałem kupić od kwasa ale ponoć nie miał, a wczoraj sprzedał takiedo no feara, koledze mojemu, wiec nie wiem czy bedzie miał na początku stycznia jak mówił, dlatego pytam o tego acerbisa, cena to 280 zł, co sądzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie moze gdzie mozna kupic buzer axo dobermann roz XL bo wszedzie sa tylko l moj kolega ma l i powiedzmy jest dobry ale przydalby sie minimalnie wiekszy , przeszukalem neta i nigdzie nie znalazlem ( w gre wchodzi tylko polska )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma. To sa inne modele wiec jak proton i bomber na tej zasadzie.

 

Wiem wiem... w sumie racja proton bedzie lepszy, ale chciałem wiedzieć ogólnie czy dużo wygodniejszy, solidniejszy od tych tańszych i niższych o klase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już od dawna wiadomo firma Thor robi świetne i bardzo dobre jakościowo rzeczy,ale ten buzer mi jakoś dziwnie wygląda. Może dlatego,że ma strasznie małe ochraniacze barków.. :bigrazz:

 

Własnie wiem, ze ma małe ochroaniacze an barki, ale cena w sklepie 466 zł to musi z czegos byc, chyba ze to pzrez markę :notworthy: Nie no za dobrą kase moge go miec i mysle własnie, wole np no fear, albo fox'a, ale chyba niebedzie dostępnych wiec pozostaje mi tylko ten thor, czekam na jakies info o nim pzdr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest buzer do freestylu lub do moto crossu na wysokim poziomie. NIe krepuje ruchow a wciaz chroni. Nate Adams i Jeremy Stenberg takich uzywaja. Ja bym ci radzil cos z wiekszymi ochraniaczami na barki.

 

"Racing Motocross and Supercross requires a different approach to roost protection than off-road riding..."

Edytowane przez Tomski_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...