Skocz do zawartości

Gogle


Rekomendowane odpowiedzi

a ja ma google scotta 89 XLS(light sensitive) z kolorowa szybka w jasnym słoncu robia sie ciemniejsze (niebieskie) a jak jest ciemno zabarwiaja sie na lekka zielen i wyostrzaja obraz mi sie jezdzi w nich idealnie nie moge na nie złego słowa powiedziec

wada normalnych szkieł jest to ze w jasnym słoncu jestes oslepiany a w moich jest duuzzzzooo lepiej

Edytowane przez zoltecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Scott Voltage z zółtą szybką , fajnie poprawia kolory , na torze się elegancko jezdzi , na początku musiałem się przyzwyczaic bo po sciagnieciu dostawalem oczopląsu ;) hehe Teeraz juz jest gites :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie narciarskie sa do nart nie z nazwy ale do tego sa stworzone. kolor jest po to zeby snieg w sloncu nie odbijal sie nie oslepial itp. po nic wiecej. a jak zalozy sie na deske motocyklowe to nic nie daja tylko to ze snieg nie pruszy w oczy i nie wieje. co jest do wszystkiego to jest to niczego. 2 pary obowiazkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybka np do progripow chyba troche ponad 20zl kosztuje

GDZIE??? bo szukam i nigdzie nie znalazłem , jedynie za 62 zł ale w tym wypadku wole kupic nowe gogle

 

ja miałem żółtą ("rozjaśniającą") szybke w progripach ... stanowczo odradzam bo tylko pogarsza widocznosc a w dodatku odkleiła sie jedna warstwa i szybka jest o połowe cieńsza

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to na bank nie jest folia zabezpieczająca

 

na jednej z "połówek" szyby został klej który je ze sobą łączy i zrobił sie cały biały (chyba od kontaktu z powietrzem)

 

szybka już nie nadaje się do użytku

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie też chciałem być sprytny, i kupilem gogle scott enduro vee i do tego szybę barwioną na pomarańczowo, podwójną. I dupa, bo szyba chyba nieprzystosowana do niższych temperatur pękła mi podczas jazdy na nartach; jakieś niewielkie fik, ale nie nie na pyszczydło.

Zły byłem jak diabli, i musiałem i tak kupić typowe narciarskie.

Poza tym ramka gogli narcarskich jest bardziej miękka, z elastycznego tworzywa, lepiej dopasowuje się do twarzy, nie podwiewa nigdzie z boków wiatrem.

Scott jest sporo sztywniejszy, szczególnie na mrozie.

Co do barwionej szyby na moto, to raczej przeźroczysta, ewentualnie LIGHT SENSITIVE. Rzeczywiście wyostrza nieco obraz, a i słońce tak nie daje po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...