Skocz do zawartości

ROMET


radzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiadomo cudem motoryzacji niesą ale bezprzesady. Mozna tu przytoczyc powiedzenie ''Jak dbasz tak masz''.... Jak wymienia sie wszystko na czas i uzytkuje sie go wmire rozsądnie i niewymaga od niego podrózy odookoła świata to będzie chodził dobrze i długo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo cudem motoryzacji niesą ale bezprzesady. Mozna tu przytoczyc powiedzenie ''Jak dbasz tak masz''.... Jak wymienia sie wszystko na czas i uzytkuje sie go wmire rozsądnie i niewymaga od niego podrózy odookoła świata to będzie chodził dobrze i długo....

 

W sumie to tak jest ze wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś posiada taką ksiazke http://moto.allegro.pl/item152106950_motor...instalacji.html i wysłał by mi ksero co jest związane z silnikim motorynki ? Czy ktos posiada schmat silnika motorynki?

 

 

miałem tą książke w reke jeszcze w te wakacjie ..oddałem kumplowi a ten ... zgubił... jak ją znajdzie to postaram sie ją jakoś zekanować i wrzucić.

 

 

 

PS: pozdrawiam autora tematu za bezna.... a zresztą co mnie to obchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Hmmm... Romet... Miałem wydałem na niego 700zł po czym włożyłem 2 razy tyle w części. To nie jest motor do jazdy tylko do napraw. Totalny szrot. Pozdrawiam autora tematu :D

No to facet dobry jestes jak kupiłes złoma za 700 stów. jak bys go kupil za 300 i te częsci o kturych mowa to nie bylo by zle.

PS.ja kupilem swojego za 550zł. i nic nie musze w nim robic wyminilem tylko linke od sprzęgła,fajke na swiece i sobie go lekko stunigowałem dodając stożkowy filtr powietsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to facet dobry jestes jak kupiłes złoma za 700 stów. jak bys go kupil za 300 i te częsci o kturych mowa to nie bylo by zle.

PS.ja kupilem swojego za 550zł. i nic nie musze w nim robic wyminilem tylko linke od sprzęgła,fajke na swiece i sobie go lekko stunigowałem dodając stożkowy filtr powietsza

Tak tylko dodam, ze ja kupiłem za 80 i mial do wymiany tylko uszczelke bo olej ciekl, sam ją sobie wyciąłem i zaplon musialem ustawic, linki nowe dostalem w komplecie, tak samo jak i opony i klocki hamulcowe, jedna z tych opon do dzisiaj jeździ w charcie z przodu... mial wymieniony wal i takie tam rózne inne pierdoly, kiedyś już o nim gdzieś pisałem... Koleś robił go dla siebie i nie potrafil chyba zaplonu ustawic, bo sprzedal jako niejeżdzący... a po tygodniu w moim garażu poszedł za 3 stówki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Romet... Miałem wydałem na niego 700zł po czym włożyłem 2 razy tyle w części. To nie jest motor do jazdy tylko do napraw. Totalny szrot. Pozdrawiam autora tematu :banghead:

 

No to ładnie przepłaciłeś. Ja za mojego ogar zapłaciłem 50 zł. a potem za częsci jakies 400zł (łącznie z akumulatorem kierunkowskazami światłem stopu, stożkiem, kapitalką...). Teraz jeszcze 100zł za lakier. I jest cudo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując Ogara ( co było dość dawno) otrzyamłem rachunki na części które były w nim wymienione. Miał zrobione dosłownie wszystko więc uznałem, że 700 to rozsądna cena. W czasie 2 pierwszych miechów nic się nie działo. Ale potem popsuło się wszystko co tylko mogło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując Ogara ( co było dość dawno) otrzyamłem rachunki na części które były w nim wymienione. Miał zrobione dosłownie wszystko więc uznałem, że 700 to rozsądna cena. W czasie 2 pierwszych miechów nic się nie działo. Ale potem popsuło się wszystko co tylko mogło...

Gwarancja nie ma co :) Tez znam duzo takich przyapdków ... ;P u mojego wuja w oplu idealnie w jeden dzien po zakonczeniu gwarrancji padł Akumulator ;D Usmiałem Sie niesamowicie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...