Skocz do zawartości

ROMET


radzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a kto sie wypowie na temat zawiechy w Ogarach?? :banghead: Bo jak dla mnie to nic nie warta.... :/ przecież ten tylni wahacz tak miękki, ze szok.... jeździlem na kilku i każdy mial tą samą przypadłość, przy 50 dupa tak latała na boki, że sie szybciej bałem.... :banghead: I tu wielkie pochwaly dla charta, widać, że inżynierowie z rometa wyciągnęli z tego wnioski.... :clap: :clap:

 

Dupa Ci latala ponieważ tuleje w wachaczu co jakiś czas sie zmienia... u kumpla był ten sam objaw, po wymiane tuleji moto nie do poznania :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale niemozesz tak patrzyc, bo ogar ma chyba kola 18 no nie?a simson 16

ogar ma 17

 

koniec kłutni. I tak kazdy będzie bronił swojego...

 

ehhh... no prawda Romet, to bylo cos ale 20 lat temu :icon_twisted:

 

zawsze można coś przerobic, dorobic, wymienić i romet jest interesujący również dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie mi ze romety, motorynki dezametowskie to najlepsze motorowery!!

Gówna, sypią się, więcej się siedzi w garażu niż jeździ, nie można nigdzie "dalej" jechać.

Sam miałem motorynke stelle i wiem co to jest PRODUKCJA DEZAMETOWSKA

(oczywiście tutaj nikogo nie obrażam)

Jak zmienisz sprzęt na lepszy to też bedziesz tak mówił!!!!

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie mi ze romety, motorynki dezametowskie to najlepsze motorowery!!

Gówna, sypią się, więcej się siedzi w garażu niż jeździ, nie można nigdzie "dalej" jechać.

Sam miałem motorynke stelle i wiem co to jest PRODUKCJA DEZAMETOWSKA

(oczywiście tutaj nikogo nie obrażam)

Jak zmienisz sprzęt na lepszy to też bedziesz tak mówił!!!!

OJ tak 13-latku! :) Sory, ale jak nie potrafisz naprawic motorynki tak, zeby sie nie sypnela po 20 kilometrach, to nie komentuj, bo wkurza mnie Twoje zdanie, skoro w temacie "Gówno" wiesz! :banghead: JA mam charta i wiem co to jest DOBRZE WYREMONTOWANA PRODUKCJA DEZAMETOWSKA! Jesto to 2 lata ciągłej jazdy bez żadnej awari w silniku! Zajeżdzone 3 opony z tyłu, i zębatki oraz łancuch, więc nie gadaj mi, ze tym nie mozna dużo jeździć! Niech Ci tatus porządnie naprawi motorynke i wtedy sie wypowiadaj! :P Wpieniłem sie! :eek:

Edytowane przez markos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie mi ze romety, motorynki dezametowskie to najlepsze motorowery!!

Gówna, sypią się, więcej się siedzi w garażu niż jeździ, nie można nigdzie "dalej" jechać.

Sam miałem motorynke stelle i wiem co to jest PRODUKCJA DEZAMETOWSKA

(oczywiście tutaj nikogo nie obrażam)

Jak zmienisz sprzęt na lepszy to też bedziesz tak mówił!!!!

 

Jezeli składa się silnik tylko tak żeby jezdził, to się psuje. Ale jeżeli nie żałuje się pieniędzy to silnik działa długi czas. Ja nie mam problemu wybrać się na długą trase bo wiem że mnie ogar nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...