Skocz do zawartości

Rekord swiata !!!!!!!!


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warto też dodać że przynjamniej (podejżewam że i tym razem) kiedy bił rekord na 225 i 266m solo, motocykl był oczywiście odpowiednio przygotowany, tzn. miał odciążony tył i dociążony przód. AFAIR zaraz po tym jak Craig Jones pobił ten rekord na 225 to Raptowny na swojej "krówce" R1 zrobił 200m z hakiem, więc nie mamy się czego wstydzić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem jakiś rekord stoppie w TV, nie wiem czy to było to właśnie ale koleś miał do tego specjalny motor, którego był konstruktorem i był zrobiony właśnie po to, żeby jechał jak najdłużej na przednim kole więc mam większy szacuneczek dla tych, którzy seryjnymi motorami robią takie wyczyny :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejsze w tym wsyztskim jest że tak naprawde asystent wiszący na przednim kole to ułatwienie a nie utrudnienie bo dociąża przód i stabilizuje motor...

 

amerykanie w tej kwestii rządzą- po napędzaniu sie ze startu zatrzymanego na dystansie 50 czy 100 metrów zwykle drugie tyle robią na przodzie a najlepsi ze 100metrowego najazdu jak pisał Łukasz_SE na sp.net łoją do 230metrów... ja nie mam wiecej pytań bo prędkosć przy takim najeździe jest naprawde niewielka

 

Jest tez pewien agregat (J.Britone) który wiosną tego roku robił po 8 metrów na przodzie bez trzymanki(teraz moze wiecej) a co do samego rekordu- Mat Gorka 3 lata temu robił 300metrów z predkości 100km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sa moje rekordy w stoppie.... :wink: Taki tam krotki filmik... :D

 

http://www.dailymotion.com/video/xpwvw_stoppieeeeee

 

Za rok chce zrobic z jeszcze wiekszej predkosci i zamontowac sobie w koncu lepsza oponke na przod zeby powalczyc na CBRce... :D :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...