Skocz do zawartości

pierwsze moto kx125???


axo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zazdroszcze tobie i koledze glupoty ... bo mam pyatnie czy sam sobie bedac w sytuacji axo kupilbys sobie lub swojemu dzieciakowi nowke kx czy moze cos starszego slabszego? a gosc sam sie prosi o zjeby gadka kupie pierwsz mocny nowy ... ale macie racje szkoda gadki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze tobie i koledze glupoty

Takimi tekstami to sam pokazujesz jaki jestes madry. A 17letni dzeciak to nie dzeciak tylko chlop ktory poradzi sobie z 125ccm, jak juz pisalem wczesniej wszystko jest w glowie jak pod sufitem ma rowno to da rade a jak nie ma rowno to i na motorynce sie zabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie zgodzic z Tomskim_01. To ze ma 17 lat nie znaczy ze sobie z tym moto nie poradzi. Co do twojej wypowiedzi zeby kupil cos starszego i slabszego to uwazam ze to bez sensu. Moze sie przeciez zdarzyc ze trafi na jakas padake i po kilku jazdach i czestych naprawach zniecheci sie do moto a o to przeciez nam nie chodzi.

 

POZDRO

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to na temat za bardzo ale ja nigdy też nie jeździłem motorem nieraz simkami lub komarkami :clap: nigdy tez nie jechałem na DT, bez zastanowienia kupiłem jako swoje pierwsze moto, też sobie mówiłem że nie będę szalał, odpaliłem moto, moze 3m tak na wyczucie wstepne i potem dzida :lalag: . Mój staż motocyklowy to jakieś 2 tygonie po lesie ide ile sie da i niemiałem jak narazie żadnej gleby jedynie przy kręceniu baczka motor mi się kipnoł nabok :wink: Jak chcesz i lubisz to i masz olej w głowie to bedzie git.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jest często powtarzane stwierdzenie: "na niczym nie nauczysz się tak jeździć jak na crossie 125" :lapad: więc nie masz sie co zastanawiać :smile: aczkolwiek,mi by było szkoda moto za 25 tysi. na naukę ;) ale to już Twoja sprawa :wink: Pozdro i owocnego zakupu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej jezdzilem na rowerze dh/freeride/dirt

I w tym momencie powiem jedno -> kupuj KX 125 i olej durne komentarze. To co trenowałeś całkiem nieźle przygotowało Cie pod enduro, musisz tylko oswoić sie z mocą ale to jest kwestia treningu i poznania maszyny. Nie kupuj słabszego motocykle, po krótkim czasie sam stwierdzisz że brakuje Ci mocy. A setka jest nie do zajechania. Wiem to z doświadczenia, mój dobry kolega latał DH, po czym mimo że nie miał kontaktu z motorem wsiadł na moją yz 125 i szło mu ładnie, tydzień u mnie siedział i w ostatni dzień odkręcał. Także ludzie mogą sie śmiać ale na DT nie za wiele można sie nauczyć jeśli chodzi o motocross a właściwie niczego sie nie nauczysz, lepiej postawić na konkret i zacząć porządnie trenować. Aha i może zastanów sie nad tym EXC, mocy ma tyle samo co KX tylko inną charakterystyke silnika. Jest to motor stworzony do jazdy po lesie i torze. Crossówka do enduro już sie tak bardzo nie nadaje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odpowiedzi. Jednak narazie nie kukuje nowego. POjawila sie okazja od tegoz najomego nabyc owego KTM'a :crossy: to jest sx 125 w stanie idealnym :flesje: (no tam do malych poprawek) Ale wyniesie 1/3 tego kx'a. Zreszta nic innego niz 125 nie wchodzilo w gre. Co najwyzej jesli okazlaby sie dla mnie za mocny to przyblokowalbym go zalozmy do 25-30km. Nad nowym poomysle na wakacje, jesli mi sie to nie znudzi......, ale raczej nie.... Zreszta na lato najprawopodobniej udam sie za "wielka wode" do Kanady i tam cos kupie, skoro za 3,5tys usd sa nowki......A przy okazji tam posmigam.... ( a pzry okazji da sie takie moto jakos samolotem jakos pzrewiesc czy trzeba kontener wykupowac i czekac tygodniami???) Jeszce raz dzieki za wszystkie rady :icon_twisted:

 

acha i jednak nie rejestruje go, bede tzrymal go u babci :icon_mrgreen: w malym miasteczku gzdie do lasu bliziutko, zreszta w roku szkolnym i tak nie znalazlbym godziny czasu wolnego... :)

Edytowane przez axo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( a pzry okazji da sie takie moto jakos samolotem jakos pzrewiesc czy trzeba kontener wykupowac i czekac tygodniami???) Jeszce raz dzieki za wszystkie rady :icon_question:

 

kontener niestety...

no chyba ze tak jak moj kumpel :( rozkrecił moto na czesci pierwsze i powysyłał sobie to sam w paczkach jako jakies tam mało wartosciowe bety :) osobno silnik osobno koła itp itd i wyszedł na tym 1/4 tego co by go kontener kosztował (nie cąły oczywiscie bo to to sie wogule nie opłaca)

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontener niestety...

no chyba ze tak jak moj kumpel :icon_question: rozkrecił moto na czesci pierwsze i powysyłał sobie to sam w paczkach jako jakies tam mało wartosciowe bety :( osobno silnik osobno koła itp itd i wyszedł na tym 1/4 tego co by go kontener kosztował (nie cąły oczywiscie bo to to sie wogule nie opłaca)

Opłaca się na pewno tylko ile czasu trwało rozkręcanie i składanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się na pewno tylko ile czasu trwało rozkręcanie i składanie??

no bez przesady kwestja 5h

 

co to za problem zdjac koła, zawieche przód, wyjać silnik, pościągać plastiki i to ładnie zapakować :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady kwestja 5h

 

 

przez 5 godzin to z 10 takich motocykli rozlozysz :)

 

http://img372.imageshack.us/img372/8714/po...2viii063wx2.jpg

 

http://img212.imageshack.us/img212/2995/po...2viii064jq3.jpg

 

lc 4 620 z zegarkiem w reku 23 minuty , + 3 komplety plastikow i dwa kartony czesci od drugiego :), z owinieciem lag kół i innych wazniejszych elementow folia babelkowa oraz spuszczeniem paliwa z gaźnika :) i to z wlozeniem do pieciodrzwiowej astry II dojechala bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu i wygladzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...