Skocz do zawartości

pierwsze moto kx125???


axo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge czytac komentarzy typu: chlopak ma nadzianych rodzicow i mu daja kase a co was to obchodzi przeciez to ich kasa on nikomu w portfel nie zaglada!!!Macie mu doradzac a nie gadac o jego kasie! Ja jezdzilem kiedys na simsonku pozniej tzr 50 a niedawno kupilem Ktm 525sx i to byla moja 1 crossowka i jakos nie zabilem sie o dzewo itp moim zdaniem 125 bedzie w sam raz jak nie chce sie zabic to moze niech motorynke kupi??Teraz jedze na husce tc450 bo ma inne przelozenia i lepiej sie smiga po lasach a moc taka jak ktm wiec nie koniecznie trzeba zaczynac od crossowej 50:P jak ktos ma rozum to nic mu sie nie stanie..ja nie mialem jeszcze zadnej gleby i oby narazie tak zostalo w co watpie..jakos daje rade na 450 i robie coraz wieksze postepy lecz prawda jest ze im wieksza moc tym trudniej sie uczy i opanowuje maszyne ale mysle ze 125 bedzie w sam raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie zakoncz juz te swoje wywody bo az zal na to patrzec
ja wyrazam tylko swoje zdanie i mam do tego pelne prawo a jak cos Ci sie nie podoba to sie odpi... :biggrin: co niektorzy potrafia tylko krytykowac innych a nic od siebie dodac :P

pzdr młody_18

 

 

dawid tzr no dobra ale jezdziles wczesniej na jakis motorach a z tego co zrozumialem to Axo nie mial doczynienia z zadnym :D (ja nie poruszylem tematu nadzianych rodzicow czy cos w ten temat bo to nie moja sprawa...)

 

a tak poza tym zubr to jest o ile dobrze pamietam forum ?? tutaj wlasnie nalezy pisac co sie na dany temat sadzi a tym bardziej jesli ktos Cie o to pyta czy moze sie myle ?? jesli tak to "posiedze przy zubrze"

 

pzdr. młody_18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak niech chlopak kupi sobie dt 49,8 ccm i módlmy sie zeby bylazablokowana bo inaczej sie zabije na podjeździe do garazu :icon_biggrin: , 80% moich znajomych zaczynalo na sprzetach mocnych i kazdy zyje, niktórzy maja rodziny i dzieci i nikomu nic powaznego sie nie stalo, ja w wieku 15 lat zaczynalem na CZ 380 cross i tez poki co zyje,

 

a tu na forum chlopak pyta czy KX bedzie dobry to odrazu dostaje 1000 postow ze sie zabije albo ma zabogatych rodziców, to chyba jego prywatna sprawa, i zaczyna mu sie polecac DT no a jak juz jest kozak to DR 350 :icon_mrgreen: troche to smutne ze to forum schodzi ciagle poziomem nizej i nizej

 

do AXO bierz KX 125 troche obycia z motem i bedziesz krecil dobre czasy, i krzywdy sobie nie zrobisz bo na 100% nie wykrecisz setki do oporu napoczatku wiec nie ma strachu, pozatym jak sie nie wywrocisz to sie nie nauczysz :icon_evil:

 

pozdro lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kupowanie nówki jest bez sensu zwłaszcza za 22tys, na allegro znajdziesz nową cr z 2004 roku za 14tys albo sprowadź coś ze stanów nowy moto 3,5tys USD, nie ma sensu płacić 22tys jak roczny kosztuje 14 albo mniej. Zastanów sie lepiej bo wydawanie takiej kasy na crossa nie ma sensu, nowe moto kupują zawodowcy a nie amatorzy, a tak w ogóle to już lepiej pomyśl nad 4 suwem bo to jest przyszłość motocrossu. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak w ogóle to już lepiej pomyśl nad 4 suwem bo to jest przyszłość motocrossu. :P

apffe! 4T apfeee!

2t było i bedzie królowało :icon_twisted: :icon_mrgreen:

 

BZZt.. BZZyyyt... Bzyyyyyyt... Bzzzzzzzzzzzzzzzzzyt!! ;)

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kupowanie nówki jest bez sensu zwłaszcza za 22tys, na allegro znajdziesz nową cr z 2004 roku za 14tys albo sprowadź coś ze stanów nowy moto 3,5tys USD, nie ma sensu płacić 22tys jak roczny kosztuje 14 albo mniej. Zastanów sie lepiej bo wydawanie takiej kasy na crossa nie ma sensu, nowe moto kupują zawodowcy a nie amatorzy, a tak w ogóle to już lepiej pomyśl nad 4 suwem bo to jest przyszłość motocrossu. :)

ktos musi kupić tego nowego zeby za rok na allegro stał za 13...

:)

a po drugie co nowe to nowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak niech chlopak kupi sobie dt 49,8 ccm i módlmy sie zeby bylazablokowana bo inaczej sie zabije na podjeździe do garazu :) , 80% moich znajomych zaczynalo na sprzetach mocnych i kazdy zyje, niktórzy maja rodziny i dzieci i nikomu nic powaznego sie nie stalo, ja w wieku 15 lat zaczynalem na CZ 380 cross i tez poki co zyje,

 

a tu na forum chlopak pyta czy KX bedzie dobry to odrazu dostaje 1000 postow ze sie zabije albo ma zabogatych rodziców, to chyba jego prywatna sprawa, i zaczyna mu sie polecac DT no a jak juz jest kozak to DR 350 :buttrock: troche to smutne ze to forum schodzi ciagle poziomem nizej i nizej

 

do AXO bierz KX 125 troche obycia z motem i bedziesz krecil dobre czasy, i krzywdy sobie nie zrobisz bo na 100% nie wykrecisz setki do oporu napoczatku wiec nie ma strachu, pozatym jak sie nie wywrocisz to sie nie nauczysz :icon_question:

 

pozdro lucas

 

nmie wiem czy zauwazasz te delikatna roznica bycia mieszkancem "prawie olsztyna" a centrum warszawy jesli dla ciebie nie ma to luz... nic bym nie powiedzial na ten motor gdyby mieszkal gdzies na wsi gdzie moze potrenowac na lace ale on bedzie nim dojezdzal w teren czujesz te mala roznice ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noj co ze bedzie dojeżdzał w teren! jak go stac na nowe moto, to go stac na nowe opony co chwila. Chłopak sie pyta czy moto fajne a tu słyszy ze sobie nie poradzi!!! Ja ci powiem tyle Moto super a ze nowe to sie nie zpierd*** po szosie to kiepski pomys śmigaś bo ci opony terenowe szybko pójdą sie paś ale jak bedziesz wiedział co potrawisz to NA BANK sobie krzywdy nie zrobisz POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nmie wiem czy zauwazasz te delikatna roznica bycia mieszkancem "prawie olsztyna" a centrum warszawy jesli dla ciebie nie ma to luz... nic bym nie powiedzial na ten motor gdyby mieszkal gdzies na wsi gdzie moze potrenowac na lace ale on bedzie nim dojezdzal w teren czujesz te mala roznice ???

 

reminator jak widze jakis Twoj post i zaczynam go czytac to strach sie bac jak sie zakonczy, przeciez pytal o zestaw do homologacji (czytaj zarejstruje sobie) jak bedzie chcial dojezdzac w teren na moto nie na przyczepce.

 

ja pisze o jednym Ty to potem cytujesz i gadasz od rzeczy ehhh no ale co zrobic masz 30 lat a zachowujesz sie jak 15 latek, juz nie wnikajac w temat Twojego zaglebienia sie w tematy offroadu, ale tak juz jest ze ci co najmiej wiedza maja najwiecej do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale nie opowiadaj mi ze kx 125 jest dobrym wyborem jako pierwszy motor do jazdy po ulicach ...

 

motor chce do pojezdzenia po lesie, moze kiedys sie na jakis tor wybiore. Chcialem tez zaczac skakac na chopach.

 

i weź tu sie z Tobą dogadaj :banghead: :) , przeczytaj moze jeszcze raz powoli temat a dojdziesz do pewnych wnioskow o co tak naprawde sie rozchodzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do szybkiego pzrejazdu to odpada bo mieszkam w centrum, i przyczepka tez, bo nie moge jeszce prowadzic samochodu - 17lat

no i teraz sam widzisz kto pokpil temat... caly czas twierdze ze lepiej kupic na pierwszy rok cos mniejszego, starszego, uzywanego... starcic przez rok 2000 zł i potem brac sie za nowke kx`a ...no ale nie ma to jak kozaczyc na forum, gdzie mozna bajki opowiadac ze zaczynalo sie nauke na 250 w dwusuwie jezdzac po dworcach kolejowych glownych miast...

Edytowane przez reminator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj... i tak jest bez sensu taka rozmowa, kolega sie pytal czy KX bedzie dobry.

A ty (reminator) wyjechales mu ze ma dziany rodzicow, i co ci do tego. Moze jestes zazdrosny ze kogos stac?? Potem cos sie plules do mnie ze gadam glupoty. Zastanow sie, nie reprezentujesz wypowiedziami na forum tych 30lat. Zachowujesz sie jak bys wiedzial najwiecej a mial prawie zerowe doswiadczenie. Ci co smigaja na moto i maja doswiadczenie powiedzieli ze chlopak da rade.

Po co te klutnie??

Edytowane przez Tomski_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...