Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu na Jasnej Górze 2007


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek ty nie spamuj tylko odpalaj sprzęt.

O sobie nie mowię bo dla mnie sezom trwa caly rok

jak nie dniepr (jedyny słuszny sprzęt dla rodziny)

to xj która mnie nigdy nie zawodzi (i oby tak dalej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisałem wcześniej, że się pojawię ... no i potwierdzam :lalag: ... jeśli ktoś będzie jechał już w sobotę do Częstochowy to chętnie się przyłączę ... gdzieś na trasie: Zielona Góra - Częstochowa.

Pozdrawiam i do zobaczenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ty nie spamuj tylko odpalaj sprzęt.

O sobie nie mowię bo dla mnie sezom trwa caly rok

jak nie dniepr (jedyny słuszny sprzęt dla rodziny)

to xj która mnie nigdy nie zawodzi (i oby tak dalej)

no ,nareszcie się Galar odezwałeś :lalag: Chce jechać z Wami,miejsce spotkania jak w zeszłym roku,jeszcze będzie ze mną kilku kolegów piotrkowa i okolic.Przemek podczepiasz się :D Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Bardzo chciałbym pojechać w tym roku na Jasną Górę ale mam pewien dylemat. Czy przewidziana jest jakaś grupa szybszego przejazdu? Będę jechał z Poznania i mogę pojechać zarówno przez Wrocław jak i Łódź. Problem w tym ze moj sprzet troche sie meczy przy prędkościach typu 120 :D

A może znajdzie się ekipa z Poznania na ścigach? W sobotę 14 kwietnia mamy rozpoczęcie sezonu w Poznaniu przy stadionie Lecha więc może tam zmontuję ekipę..? Ale jeśli jest już takowa trochę szybsza ekipa to chętnie się podczepię :biggrin:

 

Witam wszystkich!

Bardzo chciałbym pojechać w tym roku na Jasną Górę ale mam pewien dylemat. Czy przewidziana jest jakaś grupa szybszego przejazdu? Będę jechał z Poznania i mogę pojechać zarówno przez Wrocław jak i Łódź. Problem w tym ze moj sprzet troche sie meczy przy prędkościach typu 120 :P

A może znajdzie się ekipa z Poznania na ścigach? W sobotę 14 kwietnia mamy rozpoczęcie sezonu w Poznaniu przy stadionie Lecha więc może tam zmontuję ekipę..? Ale jeśli jest już takowa trochę szybsza ekipa to chętnie się podczepię :biggrin:

 

Witam wszystkich!

Bardzo chciałbym pojechać w tym roku na Jasną Górę ale mam pewien dylemat. Czy przewidziana jest jakaś grupa szybszego przejazdu? Będę jechał z Poznania i mogę pojechać zarówno przez Wrocław jak i Łódź. Problem w tym ze moj sprzet troche sie meczy przy prędkościach typu 120 ;)

A może znajdzie się ekipa z Poznania na ścigach? W sobotę 14 kwietnia mamy rozpoczęcie sezonu w Poznaniu przy stadionie Lecha więc może tam zmontuję ekipę..? Ale jeśli jest już takowa trochę szybsza ekipa to chętnie się podczepię :biggrin:

 

Witam wszystkich!

Bardzo chciałbym pojechać w tym roku na Jasną Górę ale mam pewien dylemat. Czy przewidziana jest jakaś grupa szybszego przejazdu? Będę jechał z Poznania i mogę pojechać zarówno przez Wrocław jak i Łódź. Problem w tym ze moj sprzet troche sie meczy przy prędkościach typu 120 :banghead:

A może znajdzie się ekipa z Poznania na ścigach? W sobotę 14 kwietnia mamy rozpoczęcie sezonu w Poznaniu przy stadionie Lecha więc może tam zmontuję ekipę..? Ale jeśli jest już takowa trochę szybsza ekipa to chętnie się podczepię :crossy:

 

O kurde ale narobiłem bigosu :)

Sorki ale coś mi się komp zawieszał i myślałem że nie załączył żadnej odpowiedzi a tu taka kicha :icon_mrgreen:

Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ,nareszcie się Galar odezwałeś :icon_biggrin: Chce jechać z Wami,miejsce spotkania jak w zeszłym roku,jeszcze będzie ze mną kilku kolegów piotrkowa i okolic.Przemek podczepiasz się :wink: Pzdr

Jędruniu ;) , Galar :smile: i Janusz :) - pewnie,że jadę a właściwie JEDZIEMY z WAMI!!!

 

;) :crossy: :crossy:

 

Tak jak już wcześniej pisałem, nie wiem czy będę mógł pojechać, jednak jeśli życie pozwoli, to z uśmiechem na twarzy kolejny raz tam zawitam :crossy:

PS. Co Ty Januszku takie głupoty wypisujesz??? Musisz pojechac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano!

 

Na Jasnej Górze nie może zabraknąć również Diabła :biggrin:

 

Będę na 100%

 

Pozdr.

 

:banghead: ZŁY B. :icon_evil:

 

Siemano!

 

Na Jasnej Górze nie może zabraknąć również Diabła :icon_evil:

 

Będę na 100%

 

Pozdr.

 

:icon_evil: ZŁY B. :icon_evil:

 

Siemano!

 

Na Jasnej Górze nie może zabraknąć również Diabła :icon_evil:

 

Będę na 100%

 

Pozdr.

 

:icon_evil: ZŁY B. :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój Bandzior Cię znienawidzi jak go przeciągniesz po katowickiej z przelotową 100 km/h :banghead: Lepiej dołącz do grupy HW i pozwól odetchnąć Bandycie pełną piersią :buttrock: :buttrock:

Hmmmm.....................może i ja dołącze w celu dotarcia sprzęta, ale czy dacie rade? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...