Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu na Jasnej Górze 2007


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Caly czas mam mieszane uczucia gdzie jechac.

Ja nie.

Ja wybieram czestochowe. Sporo ludzi z wawy tez, wiec chyba cos jest na rzeczy

Bemowo i Jasna Góra to dwie różne w swoim charakterze imprezy motocyklowe.

Bemowo, wiadomo - tłok przy bramce wjazdowej, wystawa sprzętów i akcesoriów, grill, piwo, palenie gumy i parada ulicami Wawy.

Jasna Góra, /nie w dając sie w oczywisty aspekt religijny/ to jednak impreza dostarczająca dużo mocniejszych wrażeń.

Mam takie male pytanko: uzasadnijcie mi dlaczego lepiej wybrac sie do Czestochowy niz do W-wy?

Waham sie co wybrac? Gdzie jechac?

Czy w Czestochowie jest parada uliczna? Czy frekwencja jest podobna jak w W-wie? Czy czuc atmosfere motocyklizmu ?

Myślę, że 100 motocykli jadących w grupie, gierkówką w stronę Częstochowy /a z pewnościa takie grupy się potworzą/ dostarczy już niezłych wrażeń i odpowiedniej atmosfery.

W zeszłym roku do Częstochowy zjechało ok 2 tysięcy maszyn. Wystarczy taka ilość sprzętów wjeżdźających do miasta w tym samym czasie i MIASTO NALEŻY DO NAS.

Czy trzeba czegoś więcej aby poczuć atmosferę motocyklizmu?

Dla tych którym mało dorzucę jeszcze, RYK 2 TYSIĘCY KLAKSONÓW na Jasnej Górze w czasie mszy.

To musi robić wrażenie nawet w piekle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaVas i Proq a czy we Wrocku będzie sie też tworzyć jakaś spora grupa , po przejżałem cały temat i wrocławian coś mało. Jeśli ktoś poleci z Wrocka to ja sie też pisze (o ile wszycho wypali i pojade) leciec przez Wrocław , w moim przypadku to wyjdzie tylko o jakieś 20-30 km dalej :D Pewnie namówie moze kilku swoich kumpli , może ktoś z "motocykliści z leszna łączcie sie" też byłby za , wkońcu też prawie po drodze. Jakbyście wiedzieli coś o wylocie z wrocka lub okolic to piszcie . AgaVas a kiedy egzamin ? A co do kupna moto to 25ego lutego we wrocku bazar wiec polecam wpaść i sie zorientować w sprzetach ;) Pozdro , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaVas i Proq a czy we Wrocku będzie sie też tworzyć jakaś spora grupa...

 

Nooo, ja myślę... Ale to na bieżąco będziemy ustalać szczegóły i konkretnie coś organizować ;)

 

AgaVas a kiedy egzamin ?

 

Nie pytaj nawet, bo i tak nic nie powiem (co by nie zapeszyć, hehehe) :P W każdym bądź razie wczoraj we Wrocq wznowili [wreszcie] zapisy na egzaminy kategorii A. Tak więc byłam i... teraz pozostaje mi tylko czekać cierpliwie - co zresztą czynię przez całą zimę :) Termin pierwszego praktycznego egzaminu jest wyznaczony na 15 marca, czyli tak jakby na dniach :D

 

A co do kupna moto to 25ego lutego we wrocku bazar wiec polecam wpaść i sie zorientować w sprzetach :D

 

Niom... Kilka sprzętów już nawet w tej chwili mam upatrzonych, ale wstrzymam się jeszcze do OTB. Jeśli tu nie trafię na nic konkretnego, wtedy wyruszę w Polskę ;) Skoro moto samo do garażu mojego nie wjechało, to będę musiała zaprosić "kunia" osobiście :D

 

Pozdro :clap:

AW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy jadą od razu na jasną górę czy spotkanie jest na górce przeprośnej a potem wszyscy dalej na częstochowe..... ?

http://www.rajdkatynski.net/ NIe wiem jak traktować info z tej strony- oficjalnie ? czy to " grupa katyńska " sie tam tylko spotyka. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ja myślę... Ale to na bieżąco będziemy ustalać szczegóły i konkretnie coś organizować :biggrin:

 

Nie pytaj nawet, bo i tak nic nie powiem (co by nie zapeszyć, hehehe) ;) W każdym bądź razie wczoraj we Wrocq wznowili [wreszcie] zapisy na egzaminy kategorii A. Tak więc byłam i... teraz pozostaje mi tylko czekać cierpliwie - co zresztą czynię przez całą zimę :biggrin: Termin pierwszego praktycznego egzaminu jest wyznaczony na 15 marca, czyli tak jakby na dniach :banghead:

Niom... Kilka sprzętów już nawet w tej chwili mam upatrzonych, ale wstrzymam się jeszcze do OTB. Jeśli tu nie trafię na nic konkretnego, wtedy wyruszę w Polskę :crossy: Skoro moto samo do garażu mojego nie wjechało, to będę musiała zaprosić "kunia" osobiście :biggrin:

 

Pozdro :buttrock:

AW

Oki , oki Senioritta ;) co do egzaminu to osobiście będę 3mał kciuki ale nie podając daty to cholernie wiecej roboty bede miał , 3mać kciuki od 15 marca do odwołania... wiesz ile to roboty? :biggrin: A co do Czestochowy to jeśli wypali i pojade to ja sie pisze z Wrocławiem , pamiętajcie ... WROCŁAW OD ZAWSZE PODDAJE SIE OSTATNI :bigrazz: Pozdro

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki , oki Senioritta :) co do egzaminu to osobiście będę 3mał kciuki ale nie podając daty to cholernie wiecej roboty bede miał , 3mać kciuki od 15 marca do odwołania... wiesz ile to roboty? :)

 

 

Spox, dasz radę - w końcu trza twardym być nie mientkim :D ;)

 

A wracając do tematu Częstochowy - jak wspominałam wcześniej - będę na 100%. Jeśli nie na moto, to autkiem. I przypuszczam, że poza mną inni też się wybiorą - więc jakaś w miarę pokaźna grupka się utworzy... chyba ;) Pomyślimy i coś wymyślimy... W sumie to na bajzlu można się jakoś wstępnie już ugadać, ale czasu jest jeszcze troszkę, więc zawsze istnieje ryzyko, że czyjeś plany ulegną zmianie. Dlatego najlepiej będzie śledzić temat na bieżąco :D

 

Pozdrawiam - AW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej będzie śledzić temat na bieżąco

To chyba najrozsądniejsze wyjście :biggrin: ale Ci powiem Ago , ze i tak coś mało wrocławian sie tu w tym temacie udziela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...